Powrót do ex

Jest zazdrosny jak nigdy

Widział cię gdzieś na mieście albo zobaczył jakąś fotografię. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś mężczyzna. Podpytuje, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to znaczy, że nie uporał się z waszym rozstaniem i cały czas jesteś dla niego ważna. Koniec jest w momencie, gdy pojawia się brak zainteresowania.

Dał sobie radę bardzo szybko

Po jakim czasie ludzie do siebie wracają ?

Jak mawiają – klin klinem. W sytuacji gdy on błyskawicznie zaczął spotykać się z kobietą, którą chwilę temu poznał, najwyraźniej rozpaczliwie próbuje o tobie zapomnieć. To infantylne zagrywki i bardzo nie fair w stosunku do tamtej osoby, jednakże… Kto nadąży za facetami?

Wpadasz często na jego znajomych

Mogą to być też wasi wspólni koledzy, którzy przekazują mu nie raz wcale na jego prośbę, ale dopóki ich nie upomni, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. Jeżeli wasi znajomi ciągle wam kibicowali, siłą rzeczy będą wykazywali starania, żebyście wrócili do siebie.

Wpadacie na siebie dość często

Jeżeli dobrze się znaliście, on doskonale wie gdzie i o której godzinie będziesz. Jeżeli rzeczywiście nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem regularnie staje ci na drodze. Oczywiście „przypadkiem”, jak podaje…

Rozszalał się na facebooku

Do tej pory wrzucał posty incydentalnie? Rzadko ukazywał swoje życie osobiste, a teraz non stop chwali się, jak to świetnie się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu szalony wyjazd na cały weekend? Czyni to wszystko na pokaz, żeby Ci udowodnić, że wcale nie jest mu źle z powodu waszego rozstania. Ma nadzieję, że dotrą do ciebie te wszystkie informacje.

Nadal się Tobą bardzo interesuje

Przed momentem zakończyliście związek, a on systematycznie próbuje dowiedzieć się, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najprawdopodobniej pragnie, byś i ty zagadnęła o to samo. Dodatkowo chce wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego zerwania.

Mówi, że chce się zmienić

Przypominasz sobie, jak się wściekałaś, że notorycznie chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jak kto możliwe, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że pragnie ci udowodnić, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym mówiłaś. Liczy, że dasz mu jeszcze jedną szansę.

Nie chce mówić, co teraz robi

Nie przechwala się, unika rozmów o chodzeniu na randki. Nawet jeżeli z kimś randkuje, nie traktuje w poważny sposób i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większa możliwość, że będzie miał okazję cię odzyskać.

Myśli o Tobie w kontekście Twoich marzeń

Jak wiele razy powtarzałaś, że chciałabyś spędzić wakacje we Włoszech? On przed momentem tam był. Mówiłaś, że Twoim marzeniem jest wyjście do opery? On właśnie tam poszedł. I jakimś cudem się o tym dowiedziałaś. Myślisz, że to przypadek?

Nie zrywa kontaktów

Dlaczego on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? Czemu utrzymuje z nimi kontakt? Bodajże po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć od przeszłości. Najwidoczniej nie chce wypaść z obiegu. Utrzymując relacje z twoimi bliskimi, ukazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

Unika towarzystwa

Przesiaduje w domu, nie dba o siebie, unika spotkań ze znajomymi zdarza się, że nawet nie pojawia się w pracy? Przypuszczalnie zrozumiał, że popełnił błąd a teraz jest przygnębiony tym, co się stało.

On wciąż jest wściekły

Mowa tu o emocjach. Jeśli tylko, wciąż jesteś dla niego priorytetem. Prawdopodobne jest, że to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za zakończenie waszego związku, lecz on już sam nie wie, co ma zrobić z tym, co odczuwa i musi przerzucić na kogoś odpowiedzialność. Jeślibyś nie była dla niego wciąż ważna i gdyby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby siły na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać rozgniewane wiadomości.

Wreszcie się na Ciebie otworzył

Najprawdopodobniej bezbłędnie sobie przemyślał, z jakiego powodu doszło do zakończenia relacji i chce z tobą o tym porozmawiać. Cóż, każdy ma prawo popełniać błędy. Ważne, by się na nich uczyć.

Pisze do Ciebie lub dzwoni jak jest pijany

Alkohol ułatwia nam kontakty personalne. Stajemy się bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co naprawdę myślimy. Jeśli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości po alkoholu, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obelgi, najprawdopodobniej nie daje sobie rady z emocjami. Wskazane byłoby by dokładnie przeanalizować, jak on się zachowuje po alkoholu.

Po jakim czasie ludzie do siebie wracają ?

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


Tagi wpisu: Po jakim czasie ludzie do siebie wracają ? horoskop, ,

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

Pan Bogusław


opinie

“Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

Pani Monika


opinie

"Droga pani Otylio pragne podziekowac za przeslana wrozbe oraz cenne porady. i oczywiscie polece pani uslugi wszyskim znajomym,udzie tutaj czesto potrzebuja wsparcia.z gory dziekuje i przepaszam za klopot. pozdrawiam Aldona "

Pani Aldona


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Postaw tarota

Szybki kontakt ze mną. Uzupełnij formularz i kliknij przycisk wyślij na dole.
  Zobacz inne posty

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Karty tarota - Opis

  Wielkie arkana


  0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

  Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

  Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

  Ciekawostki z bloga

  Numerologia


  Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Horoskop ogólny


  Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

  Najczęściej czytane artykuły


  Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

  Czytaj więcej...

  Numerologia


  Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

  Troszkę o wróżeniu online


  Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

  Jak działa tarot


  Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

  Wróżby miłosne


  Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

  Jaka będzie przyszłość ?


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Ezoteryka


  Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

  Jak zamówić ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę