4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Zaklęcia miłosne

  Rozkochanie

  Dla tych, którzy żałują, że rozstali się ze swoimi partnerami, lub planują znów rozpalić w nich uczucie to zaklęcie miłosne zda egzamin doskonale. Ofiarowuje ono energię i zastrzyk pewności siebie potrzebny do zrobienia tego jakże skomplikowanego zajęcia. W celu ponownego rozkochania, przeważającym aspektem jest zagwarantowanie, że nie będzie to uczucie na siłę. Miłość nie może być brzemieniem. To musi być obustronne uczucie i emocjonalnie aprobowane przez obie strony. To z tego powodu zaklęcia miłosne na rozpalenie romansu muszą być organizowane przez fachowców.

  Zaklęcie małżeństwa

  Garść prostych zaklęć miłosnych

  Dla tych, którzy szukają harmonii i siły w swoim małżeństwie, zaklęcie miłości małżeńskiej jest najbardziej przynoszącą rezultaty opcją. Minimalizuje napięcie między małżonkami i otwiera drzwi, aby pogodzić się i podeprzeć ich małżeństwo. Ci, którzy są na progu rozwodu lub separacji z powodu nie dających się rozwikłać podzielności zdań, muszą dodatkowo spotkać się z wykwalifikowanym mistrzem zaklęć małżeńskich.

  Zaklęcia miłosne, które pogłębiają miłość

  To zaklęcie jest często wykorzystywane, gdy jeden kochanek ma wrażenie, że ich partner nieprędko staje się coraz bardziej oddalony lub traci zainteresowanie relacją. Kiedy następuje powolny lub rychły zanik rozmów i komunikacji, lub kiedy kochanek ma w zwyczaju do spędzania więcej czasu z dala od swojej partnerki. Jest to najwyższy czas, aby użyć zaklęcie miłości, aby wepchnąć związek z powrotem na odpowiednie tory. Te zaklęcia są niezbyt skomplikowane do przyrządzenia i wymagają jedynie prostych codziennych rzeczy, na przykład zdjęcie partnera, czerwona nić, szklany słoik oraz suszone płatki sześciu czerwonych róż.

  Zaklęcie z użyciem świec

  Świece są istotnym aspektem zaklęć miłosnych. Zaklęcie miłości świecą funkcjonuje jak medium, lub olbrzymia siła, która napędza przyciąganie między dwoma zainteresowanymi osobami. Istnieje parę kolorów świec używanych przez rzucających zaklęcia. Były one stosowane przez czarownice od bardzo bardzo dawna. Każdy kolor symbolizuje nie do podrobienia formę energii. W zaklęciach miłosnych, różowy symbolizuje duchowość i miłość. Mają one poza tym dodatkową zaletę, a dokładniej rzecz ujmując – nie dają żadnej niechcianej energii.

  Słoik miodu

  Podstawa tego zaklęcia jest łatwo wyjaśniona przez samą nazwę. Ponieważ miód reprezentuje coś słodkiego, dlatego zaklęcie słoika miodu ma za zadanie wykorzystanie słodkiego przyciągania obecnego między dwoma osobami i oparcie zaklęcia miłosnego na tej optymistycznej energii. To zaklęcie jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych zaklęć miłosnych, jest wykorzystywane dla par, które są już w związku, w celu wzmocnienia ich więzi.

  Zaklęcie miłosne bez składników

  Te rodzaje zaklęć po prostu używają słów lub śpiewów i nie wymuszają żadnych składników lub komponentów. Te zaklęcia miłosne są korzystne, ponieważ nie są one tak bezwzględne. Na przykład, za pomocą samych słów, zaklęcie miłosne może zostać zmodyfikowane i dostosowane, aby dostarczyć pikanterii do związku i uczynić go mocniej zajmującym, lub spotęgować fizyczną miłość pomiędzy kochankami. Inną korzyścią zastosowania tego typu zaklęć miłosnych jest to, że może być ono użyte dodatkowo do podwojenia miłości do samej siebie. Osoba musi kochać siebie, nim będzie w stanie kochać inną istotę.

  Garść prostych zaklęć miłosnych

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Garść prostych zaklęć miłosnych horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  "Pani Otylio, Serecznie dziekuje Pani, zycze duzo zdrowia - bede otymistycznie patrzyc w przyszlosc serdecznie pozdrawiam"

  Pani Karolina


  opinie

  "Szanowna Pani, Bardzo dziękuję za wróżbę. Nie mam inklinacji do wróżb, ale to już jest druga, którą u Pani zamawiam. Bardzo mądre słowa, pięknie przekazane i do tego... prawdziwe. I od tego momentu jest Pani moją ulubioną Wróżką."

  Pani Iwona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Zobacz inne posty

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę