4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy wyjdę za mąż ?

  Zastanawiasz się, kiedy wyjdziesz za mąż ? Najpierw przeczytaj jakie etapy powinnaś przejść przed zamążpójściem:

  Czy wyjdę za mąż ?

  Zmiana wyglądu

  Chciałaś mieć tatuaż, kolczyk, zrobić większe usta, zmienić fryzurę, przejść na dietę, wyrobić mięśnie – jeżeli zdecydowałaś się na coś, co wymagało przeanalizowania, dużego wysiłku, ale nie miało związku z akceptacją rodziców i otoczenia.

  Własny rachunek

  Umowa i abonament wyłącznie na Ciebie. Brzmi przerażająco? Od tej pory każda rozmowa i wiadomość, wszelkie opłaty za roaming, czy inne koszta Spoczywają na Tobie. Teraz nie ma wymówki, że pochłonęły Cię problemy rodzinne, a mama zapłaci za sms-y z ukochanym.

  Doświadczanie luksusowego życia

  Czyli momenty i rzeczy, na które przeznaczasz własne ciężko zarobione pieniądze, a które nie są Ci koniecznie potrzebne do życia. Robisz to, bo możesz i chcesz, jednak nie jest to zbędna rozrzutność. Np. kupujesz wino lepszej jakości, zamawiasz drogi materac, zaopatrujesz się w korekcyjne poduszki.

  Odejście od lat nastoletnich

  Zerkasz na młodzież i nastolatków i dokładnie widzisz, jak wiele Was dzieli. Myślisz sobie, że cieszysz się, że tamten okres masz za sobą. Naturalnie chciałabyś wciąż być beztroską nastolatką, ale psychicznie jesteś już poza tym etapem życia.

  Samodzielność mieszkaniowa

  Nie musisz posiadać własnego apartamentu, domu, czy innego lokalu. Mowa tutaj o samodzielnym zamieszkaniu np. w wynajęciu czegoś gdzie zamieszkasz sama. Zaczynasz żyć na własną rękę i jesteś z dala od rodziców, czy chłopaka.

  Samodzielny odpoczynek

  Sama, ze znajomymi lub z chłopakiem. Wypoczynek i wczasy z kimś, kto nie jest Twoim rodzicem lub opiekunką ze szkoły. To Ty je sobie opłacasz.

  Pilnowanie własnych terminów

  Mama nie musi mówić Ci o kontroli u dentysty, kończącym się ubezpieczeniu, bo Twój wewnętrzny (lub całkiem przyjemny, papierowy) kalendarz bez problemu daje sobie radę z odpowiedzialnością i terminami.

  Rozwiązywanie problemów

  W ciężkich momentach dawałaś sobie radę sama i pokonywałaś problemy. Prowadziłaś do ich rozwiązania. Problemy ze znalezieniem zatrudnienia, zły stan zdrowia bliskich, brak środków na rachunki oraz wszelkie inne trudne sytuacje.

  Oddalenie się od swojego komfortu

  Z różnych względów byłaś lub jesteś postawiona w trudnej sytuacji, jaka daje Ci problem, np. zmieniasz miejsce zamieszkania ze względu na pracę.

  Odejście z pracy

  Samodzielne, bez pytania innych o opinię. Postanowiłaś tak ponieważ czyni Cię ona nieszczęśliwą, nie daje zadowalającej ilości pieniędzy, czy satysfakcji.

  Własne opinie

  Masz swoje poglądy polityczne, myślisz sama o sprawach państwowych, czy nawet które dotyczą Ciebie, świata i jesteś w stanie określić swoje przemyślenia. Nie kierujesz się tym, co sądzą Twoi rodzice, czy przyjaciele – naturalnie słuchasz ich opinii, ale to Ty świadomie wyrabiasz sobie swoje.

  Gotowanie rodzicom

  Nadszedł czas, kiedy to Ty szykujesz posiłek, nie korzystasz z zapasów, które podarowała Ci mama i nie zamawiasz jedzenia z ulubionego baru – rodzice odwiedzają Cię, a Ty zostajesz gospodynią podczas całego wieczoru. Poza tym, posiadasz wszelkie potrzebne produkty! Twoje posiłki to przynajmniej śniadanie, obiad i kolacja i przez znaczną część czasu robisz je sama.

  Poradzenie sobie z bolesnym rozstaniem

  Przebrnięcie przez to wszystko samodzielnie (lub przy pomocy życzliwych ludzi). Zapomnienie o smutku, któremu nie udało się Ciebie pogrążyć, a który dał Ci energię do zmian i lepszego życia.

  Cieszenie się czyimiś sukcesami

  Czystego szczęścia… bez zazdrości, stresu, że Ty również powinnaś osiągnąć lub posiadać to, co ona.

  Przyznanie komuś innemu racji

  Potrafisz powiedzieć – to moja wina i wziąć na siebie odpowiedzialność za to, co zrobiłaś lub powiedziałaś. Nie wypierasz się, gdy ktoś nakryje Cię na popełnieniu błędu.

  Czy wyjdę za mąż ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Czy wyjdę za mąż ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  “ Witam Panią - bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką. ”

  Pani Jadwiga


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Zobacz inne posty

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę