4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy on kogoś ma ?

  Czy on mnie oszukuje ?

  Spośród wszystkich sposobów zerwania, których można doznać, niewiele może być tak niemiłych oraz traumatycznych jak niewierność. Najlepszą opcją na to, by obronić się przed tego rodzaju rozstaniem zdaje się być przewidzenie tego faktu. Chociaż wielu facetów może sądzić, że są bystrzy w tej sprawie, zazwyczaj istnieją poszlaki, które świadczą, że coś jest na rzeczy. Oto najbardziej charakterystyczne wskazówki, na które musisz uważać, jeśli masz obawę, że zostaniesz pozostawiona dla tej drugiej.

  Wcześniej nie raz kłamał

  Ogólnie rzecz biorąc, faceci, którzy są recydywistami jeśli chodzi o zdradzanie, są bardziej podatni na to, aby zostawić Cię dla kochanki. Skoro ciągle to robi to, musisz go rzucić nim on zostawi ciebie.

  Czy on się z kimś spotyka ?

  Zaprzestał starań

  Czy uważasz, że jesteś jedyną osobą, która faktycznie wykazuje chęci, aby utrzymać związek? Jeśli tak, to może on próbuje dać Ci pretekst, żebyś z nim zerwała. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać się troszczyć do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

  Nie chce się z Tobą pokazywać

  Jedną z rzeczy, którą wielu niewiernych partnerów czyni, w momencie gdy porzucają swoją główną dziewczynę dla pobocznej laski, jest coraz bardziej ograniczone bywanie z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to stopniowo, a faceci niejednokrotnie decydują się na pozostawienie swoich partnerek w domu w czasie spotkań firmowych.

  Jesteście bardziej znajomymi niż parą

  Ten znak jest wyjątkowy na kilka sposobów, lecz przede wszystkim z powodu tego, że może być tak samo przyczyną jego zdradzania, jak również wskazówką, że to już koniec między wami. Jeśli systematycznie odrzucałaś go w łóżku, to może to być przesłanka, że prawdopodobnie zerwać z Tobą dla kogoś bardziej zainteresowanego. Jeżeli to się zaczęło, w momencie kiedy utwierdziłaś się w przekonaniu, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to wskazówka, że dostaje to od kogoś innego i jest w trakcie procesu dystansowania się od Ciebie.

  Masz co do niego coraz gorsze przeczucia

  Jest to zarówno przesłanka zdrady, jak i przesłanka, że coś jest nie tak w waszym związku. Wiele osób, które zostało oszukane, wie kim była ta druga osoba. Można nazwać to przeczuciem lub klasyczną obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu kobieta, przy której czujesz się najbardziej niepewnie.

  On się oddalił

  W momencie kiedy partner decyduje się na „skok w bok”, zaczyna odsuwać się od Ciebie. To przejawia się na mnóstwo sposobów, np. ograniczoną ilością kontaktu wzrokowego, odmowy rozmowy z Tobą, on staje się lodowaty wobec Ciebie i ogólnie wydaje się mniej zainteresowany Tobą niż kiedyś. Oprócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również znak, że on nie myśli o waszej relacji przyszłościowo.

  Nie ma dla Ciebie czasu

  Gdy zdradzający decydują się na zdradę partnera z ich głównego związku, dziewczyny, które są zdradzane, niebawem zauważają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami kurczy się. Nie jesteś już najważniejsza dla niego, gdyż on woli spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą partnerką niż z Tobą.

  Jakaś osoba zaczęła mieć pierwszeństwo przed Tobą

  Jest to jeden z największych znaków, że ktoś może zająć Twoje miejsce. Mężczyzna zazwyczaj traktuje priorytetowo osobę, którą kocha. Jeżeli zaobserwujesz, że on wybiera jako priorytet kobietę, która nie jest Tobą, to jest niemal pewne, że on zaczyna darzyć ją uczuciem. Jeśli próbowałaś porozmawiać z chłopakiem o zaprzestaniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to niepodważalny sygnał, że w końcu skończy się to zakończeniem relacji.

  Próbował zakończyć Wasz związek, ale się z tego wycofał

  Często, w momencie gdy faceci dążą do szybkiego zerwania bez jakiegokolwiek znaku ostrzegawczego, to robią to z powodu kochanki. Jeżeli próbował to zrobić wcześniej, to jest niemalże pewne, że myśli by zrobić to powtórnie.

  Dosłownie czujesz się usunięta z jego życia i jego przyszłości

  Większość osób wyczuwa, w jakim momencie są chciani, a kiedy nie są chciani w życiu drugiej osoby. Jeśli czujesz, że naciska na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż wycina Cię z przyszłych planów, to prawdopodobnie chce z Tobą zerwać.

  Czy on się z kimś spotyka ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Czy on się z kimś spotyka ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

  Pan Bogusław


  opinie

  “Pani Otylio, dziękuję za wróżbę. Optymistyczna nie jest, ale spróbuję przyjrzeć się swojej sytuacji z większym dystansem... ”

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Zobacz inne posty

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę