4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  2 osoby na raz

  Nie lubisz być traktowana poważnie tylko przez jedną osobę

  Jeśli nie jesteś zupełnie zainteresowana monogamią, to kiedy jedna osoba zaczyna mówić o przyszłości lub poświęcać ci uwagę – i jest niezwykle ewidentnie skupiona jedynie na tobie – będziesz miała dziwne odczucie. Możliwe, że poczujesz bojaźń i dyskomfort, nawet jeśli jest to osoba, w której prawdopodobnie jesteś zakochana.

  Obecny partner nie jest tym jedynym w Twoich myślach

  Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie ?

  Wszyscy mamy skłonność, aby pozwolić naszym umysłom kierować się do osoby, w której jesteśmy zauroczeni. Jest to w zupełności naturalne. Ale w chwili kiedy twój umysł wędruje do dwóch osób, a nawet więcej, a nie do tego kogoś wyjątkowego, to może to być wywołane tym, że czujesz się zwaśniona wewnętrznie. Skup się na tym, w którą stronę wędruje twój umysł i spróbuj wykorzystać tę kreatywność i zrobić coś kreatywnego dla twojego związku.

  Zobacz też: https://blog.otylia.pl/rodzaje-milosci/

  Myślisz o kimś innym, gdy jesteś z parterem

  Jeśli jesteś zakochana w dwóch osobach, to może zdarzyć się tak, że jesteś absolutnie usatysfakcjonowana, gdy jesteś z tymi osobami osobno. Albo może zdarzyć się, że nigdy nie czujesz się w pełni dobrze, z racji tego, że druga osoba zakrada się do twojego umysłu i czujesz się winna.

  Nie wiesz do kogo zadzwonić najpierw

  Kiedy rozgrywają się wielkie wydarzenia – dostajesz nową pracę, twój pies zdycha, dowiadujesz się o nowej serii ukochanego serialu – pojawia się reakcja, aby zadzwonić do osoby numer jeden. Jeśli nie nie masz bladego pojęcia, do kogo zadzwonić jako pierwszego, to coś może być nie tak.

  Problem w sypialni

  Klasyka takich sytuacji czyli myślenie o jednej osobie podczas seksu to powszechny problem. Niestety, sytuacja jest zbliżona z wypowiadaniem imienia tej drugiej osoby. Postaraj się unikać tego ostatniego.

  Twoi przyjaciele są zdezorientowani co do tego, kogo kochasz

  Możesz zadać im ciężkie pytania. Jeśli nie mogą dać ci łatwej odpowiedzi, to może być po prostu tak, że nie ma prostej odpowiedzi, aby jej udzielić.

  To znajome uczucie

  …od obu z nich. Zdajesz sobie sprawę, w jakim momencie jesteś zauroczona. To uczucie. Znasz je i będziesz je znała, kiedy je odczujesz, nawet jeśli już czujesz je do kogoś innego.

  Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Dziękuję pani Otylio za tak szybką wróżbę oraz za zaproszenie do grona znajomych na facebook. Po raz kolejny korzystna wróżba , która podniosła mnie na duchu i sprawiła , że wróciła mi chęć do życia , chociaz to jeszcze nie to. Pozdrawiam."

  Pan Tomasz


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  "Witam pani Otylio Bardzo dziękuje za doradztwo zarówno w sprawach zawodowych jak i sercowych. Jeszcze raz dziękuje za porady teraz łatwiej jest mi podejmować ważne decyzje.Pozdrawiam serdecznie Rafał. "

  Pan Rafał


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Zobacz inne posty

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę