4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Stara miłość

  Jeśli rozmyślasz o powrocie do ex, jesteś zapewne nieco przezorna, i myślisz o tym, jak to może się potoczyć, prawda? Mam dla Ciebie kilka podpowiedzi i sugestii, jak odzyskać miłość:

  Zastanów się, dlaczego związek się skończył

  Jak odzyskać starą miłość ?

  Czy zakończyliście związek bez konfliktowo i oboje zdecydowaliście, że to nie był odpowiedni moment? Czy był to zawiły związek? Czy jedno z was zdradzało drugie? Łatwo jest zapomnieć o niedobrych aspektach, kiedy tęsknisz za ex, ale pochylenie się nad tym, dlaczego rozeszliście się, może pomóc Ci postawić się w bardziej racjonalnym stanie umysłu i określić, czy powrót do siebie jest naprawdę najbardziej trafnym posunięciem.

  Weź trochę wolnego czasu zanim się odezwiesz

  zapytaj siebie, co jest dominującym powodem, dla którego pragniesz wrócić do byłego. Czy niespodziewanie zdałaś sobie sprawę, co zmarnowałaś? Czy rzeczywiście wierzysz, że związek może być na nowo ożywiony? A może najzwyklej w świecie czujesz się lekko samotna, a były jest pierwszą osobą, która przychodzi ci na myśl? To oczywiste, że płaczesz za nim (nawet jeśli wszystko skończyło w niesamowicie złośliwy sposób), ale zyskaj pewność, że nie ulegasz pokusie powrotu zbyt prędko. Pomyśl o tym, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, iż szczerze pragniesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć działać.

  Nie śpiesz się

  I mam na myśli naprawdę ślimacze tempo. Ponowny związek na pełnej prędkości jest ekspresowym sposobem na ponowne rozejście się.

  Porozmawiaj o tym z przyjaciółmi

  Po zerwaniu pewnie wykrzyczałaś o swoim byłym kilka rzeczy, które były… mniej niż dobre. Jeśli planujesz wrócić do niego, ważne jest, aby porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub obawiają się twojej decyzji, ale trzymanie tego w sekrecie spowoduje tylko zgrzyty z najważniejszymi osobami w twoim życiu.

  Zamień się na chwilę miejscami z kimś innym

  Oto świetny sposób, aby zdecydować, czy wracasz do ex z dobrych powodów: czy możesz sobie wyobrazić, że twój najlepszy przyjaciel postępuje tak samo? Niekiedy twoje myślenie może być sensowne dla Ciebie, ale nie dla całej reszty. Wyobrażanie sobie siebie jako obiektywnej strony trzeciej może pomóc Ci ustalić, czy jesteś autorem dobrego wyboru.

  Nie grzeb w przeszłości

  Jednym z największych testów z powrotem do ex jest odpuszczanie przeszłości. Chociaż nie należy zapominać, co się wydarzyło podczas pierwszego związku, istotne jest, aby nie pozwolić mu na niszczenie wznowionego związku. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam wydorośleć jako para i uniknąć kolejnego popełnienia tych samych błędów.

  Pomyśl o tym czy będzie ponowny związek

  Związek zepsuł się z jakiegoś powodu, więc co musi ulec zmianie, aby chciał działać po raz drugi? Czy musisz polepszyć komunikację albo odbudować zaufanie? przeznacz jakiś czas na zastanowienie się, co ulegnie zmianie, kiedy wrócicie do siebie.

  Okres testu

  Nie zakupiłabyś samochodu bez jazdy próbnej, racja? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest ważna. Nie masz potwierdzenia, czy Twoje porozumienie będzie fortunne, więc dlaczego nie dać mu najpierw jazdy testowej? To daje Ci zwiastun tego, co ma nastąpić i czy chcesz się wciąż tego trzymać.

  Wiedz, kiedy nadszedł czas, aby się pożegnać

  Niestety, trafiają się sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie pisanych. Jeżeli utknęliście w błędnym kole wracania do siebie na okrągło, może to być wiadomość, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie otwarci i realistyczni w odniesieniu do siebie nawzajem, a jeśli nadszedł czas, aby odpuścić, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby zrobić krok naprzód.

  Przegadaj koniec związku

  Nim będzie możliwe dać mu następną szansę, należy być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się działo. Po tym wszystkim nie można po prostu wrócić ponownie do związku i pozorować, że zerwanie nigdy nie miało miejsca, racja? Podyskutujcie ze sobą o tym, czego nauczyliście się po waszym rozstaniu.

  Jak odzyskać starą miłość ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Jak odzyskać starą miłość ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  "Pani Otylio, Serecznie dziekuje Pani, zycze duzo zdrowia - bede otymistycznie patrzyc w przyszlosc serdecznie pozdrawiam"

  Pani Karolina


  opinie

  “ Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Zobacz inne posty

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę