Dlaczego zostawił ?

Miał dość Twoim zmian nastroju

Mężczyźni zwracają uwagę na sprawy ogólne, a kobiety mają tendencję do analizowania i wnikania we wszystkie szczegóły. To oczywiście nie musi być problemem, pod warunkiem jednak, że o każdej swojej rozterce nie będziesz informować swojego partnera. On, mimo tego, że jest wyrozumiały, w którejś chwili może zacząć mieć Cię po prostu dosyć.

Nie chciał, abyś przez niego cierpiała

Twój ex zostawił cię nagle, podając niedokładne wyjaśnienia, ponieważ obawia się się, że będąc z tobą całkowicie szczerym, sprawiłby Ci znacznie więcej bólu… Kiedy zrywasz z kimś, w głębi duszy wiesz, że jakichkolwiek powodów nie podasz,tak czy siakzranisz tę osobę… Ostatecznie dużo bardziej bezpieczną i delikatną opcją wydaje się „czuję, że związek to aktualnie nie jest to, czego w życiu pragnę… to nie twoja wina” niż „przestałaś mi się podobać i znudziło mi się życie u Twojego boku”.

Dlaczego on mnie zostawił ?

Nie pamiętałaś o lojalności

Nie powinnaś zapominać, że wierność jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz ofiarować mężczyźnie w związku. I pamiętaj – on obserwuje cię cały czas i rozumuje mniej więcej tak: jeśli ona nie jest szczera i dobra dla innych kobiet, na pewno nie będzie też taka wobec mnie.

Twoje oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością

Nie ma nic złego w dużych oczekiwaniach co do związku, ale warto wyznaczyć pewne realne granice. Tyczą się one zarówno sfery materialnej, jak i emocjonalnej. Mężczyzna może poczuć strach, jeżeli będziesz od niego wymagać zapewnienia bardzo wysokiego standardu życia, podobnie jak nieustannego spełniania twoich zachcianek, robienia tego, co chcesz i podporządkowania się w każdej dziedzinie życia temu, co Ty myślisz i czego oczekujesz.

Próbowałaś go zmienić

Niestety, ale jeżeli nie przestaniesz wciąż na siłę naprawiać innych, nikt dłużej nie zostanie u Twojego boku. Facet nie potrzebuje drugiej matki, tym bardziej takiej, która chce nim rządzić w każdej sferze życiowej.

Nieustannie mówiłaś mu o uczuciach

„Kochasz mnie?”, „Jak silne są Twoje uczucia?”, „Ale czy na pewno mnie kochasz?”. Śmieszne, prawda? Ale niestety część kobiet sądzi, że częste wypowiadanie tych dwóch ważnych słów przez partnera powoduje, że związek jest stabilny. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj też, że jeśli sama co chwilę powtarzasz mu, jak bardzo go kochasz, po jakimś czasie on może się znudzić.

Chciałaś go mieć tylko dla siebie

Powodem, dla którego faceci często decydują się zrezygnować z jakiejś relacji, jest zbyt duża zaborczość kobiety. Pamiętaj, że relacja partnerska nie polega na ograniczaniu czyjejś wolności. Musisz nauczyć się akceptować to, że on ma prawo widywać się ze znajomymi bez Ciebie, nie dotrzeć na czas na umówione spotkanie, a nawet być na tyle zajętym, żeby nie zadzwonić chociaż obiecał. To zwyczajne, ludzkie przewinienia, które nie powinny kończyć się ciągłymi pretensjami i tym, że będziesz śmiertelnie obrażona…

On chciał być męski w tym związku

Podobnie, jak kobieta chce mieć poczucie, że ktoś ją chroni i troszczy się o nią, mężczyzna pragnie, aby dała mu znak, że on jest jej jedynym tak silnym oparciem. Nie musisz mu tego wciąż powtarzać, wystarczy, że subtelnie dasz znać, że tak właśnie jest.

Zaczął spotykać się z kimś innym

Twój ex chce uniknąć konfliktów, ma naprawdę wielką tajemnicę i nie chce cię skrzywdzić. Poznał inną kobietę, zdecydował, że chce z nią stworzyć coś poważnego i dlatego pomyślał, że najbezpieczniej będzie, jeśli zakończy wasz związek w sposób nagły i bez zbędnych wyjaśnień.

Zbyt szybko powiedziałaś mu, że go kochasz

To facet pierwszy powinien powiedzieć kobiecie, że ją kocha. Oczywiście w odwrotnym przypadku nie musi stać się nic złego i wyznanie nie musi spowodować rozstania. Może się jednak zdarzyć, że on nie chce lub nie jest gotowy na wielkie słowa. Twoje wyznania mogą powodować presję. Kiedy facet słyszy z ust kobiety: Kocham Cię, ma świadomość, że mówiąc to, pragnie ona usłyszeć, że jest to odwzajemnione. To wyznanie nie zmusza do poważnych czynów, ale jest pewnym rodzajem deklaracji. Dodatkowo on może pomyśleć, że jesteś zbyt wrażliwa, skoro tak szybko się zakochałaś.

Miał tajemnice

Niekiedy facet może ukrywać coś albo mieć kłopot, którego nie chce ujawniać towarzyszce życia, i sądzi, że jedynym sposobem, jest zapaść się pod ziemię lub zostawić ją bez słowa po to, by nie dopuścić do tego, aby drążyła temat. Możliwe, że wyda ci się to rzadkim przypadkiem, ale tak nie jest. Przede wszystkim, jeśli ty i twój dawny ukochany macie za sobą niezbyt długi, lecz intensywny związek, a ty nie miałaś szansy poznać dokładnie jego osobowości i każdego wątku z jego życia,możliwe, że nie o wszystkim Ci powiedziałi że to jest powód (lub jeden z powodów), dla którego cię zostawił. Może jest w związku małżeńskim, ma narzeczoną albo inną tajemnicę, której nie chce wyjawić, niekoniecznie związaną z obecnością innych kobiet w jego życiu.

To nie była miłość…

Może być i tak, że on zdecyduje się odejść, ponieważ zda sobie sprawę, że nie jesteś kobietą jego życia. To przykre, ale w tym przypadku niewiele da się zdziałać. Przekonywanie go do pozostania z Tobą na siłę nie jest najlepszym pomysłem. Im silniej się do niego przywiążesz, tym bardziej będzie bolało rozstanie, które w takiej sytuacji jest kwestią czasu. Nie okazuj słabości, przyjmij jego decyzję z podniesioną głową. Zasługujesz na miłość i po jakimś czasie z pewnością ją spotkasz.

Zbyt szybko mu uległaś

Kiedy bardzo szybko oddasz się mężczyźnie w sferze seksualnej sprawi, że on od razu straci Tobą zainteresowanie. Mężczyźni nie lubią łatwych zdobyczy. Wolą kiedy kobieta ma swoje zasady i wbrew pozorom lubią stosować się do nich. Oczywiście tylko w tych przypadkach, gdy liczą na to, że będzie to poważna relacja i nie interesują ich krótkie romanse.

Źródło: https://blog.otylia.pl/dlaczego-on-mnie-zostawil/

Dlaczego on mnie zostawił ?

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


Tagi wpisu: Dlaczego on mnie zostawił ? horoskop, ,

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

Pan Bogusław


opinie

"Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

Pan Bogusław


opinie

"Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

Pani Marta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Postaw tarota

Szybki kontakt ze mną. Uzupełnij formularz i kliknij przycisk wyślij na dole.
  Zobacz inne posty

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Karty tarota - Opis

  Wielkie arkana


  0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

  Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

  Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

  Ciekawostki z bloga

  Numerologia


  Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Horoskop ogólny


  Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

  Najczęściej czytane artykuły


  Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

  Czytaj więcej...

  Numerologia


  Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

  Troszkę o wróżeniu online


  Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

  Jak działa tarot


  Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

  Wróżby miłosne


  Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

  Jaka będzie przyszłość ?


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Ezoteryka


  Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

  Jak zamówić ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę