Dopasowanie partnerskie

Wspieranie się

Nawzajem się mobilizujecie i zachęcacie do akcji. Jesteście parą nie zważając na okoliczności, zarówno w fajnych, jak i złych przypadkach. Każde z was jest przekonane, że zawsze ma oparcie w swoim partnerze i jest w stanie polegać na nim w każdej chwili.

Macie wspólne poglądy

Czy pasujemy do siebie ?

Jesteście jednomyślni w znaczących życiowych kwestiach. Macie identyczne przekonania i poglądy w ważnych dla Was kwestiach. Pomijając to wasze spojrzenie na przyszłość kreuje się podobnie, posiadacie wspólne plany, cele i marzenia.

Ciekawicie się nawzajem

Ciągle jesteście siebie ciekawi i odkrywacie się jak za pierwszym razem. Dużo rozmawiacie, zadajecie sobie pytania i z przyjemnością poznajecie odpowiedzi. Pragniecie się jak najbardziej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

Sprawy łóżkowe

Jeśli kobieta ceni sobie namiętny i pełen uczucia seks, a mężczyzna chce ostrych akcji, seksu analnego, BDSM, to nadzieja porozumienia jest nieznaczna. Ona nie musi się zgadzać na coś, co budzi w niej opory, a on będzie z tego powodu odczuwał rosnącą frustrację.

Pracujecie w tych samych godzinach

Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet chodzi do pracy po południu, to logiczne, że pozostaje wam niewiele czasu na pogawędkę i spędzenie czasu razem. Czy można na takiej zasadzie żyć na dłuższą metę?

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/czy-pasujemy-do-siebie/

Radzicie sobie z problemami

Mimo, że zdarza się, że występują między wami sprzeczki, to okazujecie sobie szacunek wzajemnie i potraficie dojść do porozumienia. Jesteście w stanie rozplątać niezgodności i rozładowywać napięcie. Razem stajecie przeciwko wyzwaniom i przeszkodom na swej drodze.

Podobnie myślicie na temat ślubu

Jeśli ona chce się ożenić, a ty nieformalnego związku, to macie problem. Tak samo jak różnicie się podejściem do typu ślubu. Ona marzy o kościelnym, Ty chciałbyś go zawrzeć w urzędzie lub przeciwnie. Nadzieje na to, że się porozumiecie są niewielkie.

Macie podobne poczucie humoru

To niebywale kluczowe, aby jedno z was nie było okropnie poważne, a drugie dowcipnisiem, bo się będziecie ciągle kłócić. O wiele lepiej dogadują się osoby mające identyczne poczucie humoru.

Jesteście podobnie inteligentni

To kluczowe, abyście obydwoje byli tak samo inteligentni, ponieważ wówczas umiecie się dogadać. Osoba, która jest zmuszona wszystko przekładać osobie, która nie rozumie nawet najłatwiejszych rzeczy, szybko się męczy rolą nauczyciela.

Miejsce zamieszkania

On marzy o tym, by kupić mieszkanie i wykonywać pracę zawodową w Nowym Jorku, a ty nie wyobrażasz sobie życia poza Polską? Otwórz oczy – nawet jeśli któreś z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z biegiem czasu i tak będzie jej to wypominać.

Wartości w wierze

Jednakowe podejście do sprawy wiary jest niezwykle znaczące dla udanego związku. I nie chodzi tu wyłącznie o to, byście oboje byli głęboko religijni, ale o zbliżone podejście do kwestii dobra i zła. Jednakowy kodeks moralny to klucz do przygotowania trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

Stosunek do pieniędzy

Nie może być tak, że jedno jest silnie nastawione na pieniądze, sukces i pragnie znaleźć pracę poza krajem, a drugie preferuje pracować w swoim kraju. Dobrze, abyście obydwoje byli ukierunkowani na sukces albo wychodzili z założenia, że właściwa praca, którą kochacie całkowicie wam wystarcza.

Nawyki żywieniowe

Ona lubi sushi, a on nienawidzi surowej ryby? Ona objada się owocami morza, a on z chęcią jadłby codziennie w fastfoodach? Niedobrze. Podobne nawyki żywieniowe to klucz do pomyślnego związku. Jeśli więc wy lubicie jeść zbliżone rzeczy, jesteście szczęściarzami.

Wakacje

Jeśli jedno z was z chęcią leciałoby do Hiszpanii, a drugie po prostu odwiedziło rodzinne strony lub na parę dni w polskie góry, to się nie dogadacie.

Ufacie sobie nawzajem

Jesteście w stosunku do siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie wzajemnie. Nie generujecie sobie powodów do zazdrości i podejrzliwości. Lojalność i uczciwość to podstawa waszego związku.

Dobrze się dogadujecie

Z całą pewnością właściwa komunikacja jest bazą fortunnej relacji. Jesteście w stanie ze sobą się porozumiewać na każdy temat, nie ma między Wami niedomówień, tajemnic i kłamstw. Jesteście w stosunku do siebie otwarci i szczerzy. Uważnie się słuchacie i wykazujecie zainteresowanie tym, co ma do powiedzenia druga osoba.

Podobny stosunek do dzieci

Istotne, aby nie trafić na osobę o kompletnie innym podejściu. Np. ona pragnie dziecka, a on nie. W takiej sytuacji nie dojdziecie do porozumienia. Jeśli obydwoje pragniecie mieć dzieci w przyszłości, gdy nadejdzie odpowiedni czas, to posiadacie świetne podwaliny pod związek.

Kontakt między wami jest w porządku

Jeżeli ty i twój ukochany stale do siebie dzwonicie i wysyłacie SMS-y to najlepszy znak, że odczuwacie wielką tęsknotę i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty bez przerwy pragniesz być z chłopakiem w kontakcie, a on ogranicza ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

Wspólnie spędzacie czas

Cieszycie się swoim towarzystwem i lubicie przebywać razem. Wszystkie luźne chwile próbujecie wykorzystać wspólnie. Nawet gdy jesteście zapracowani i macie mało czasu, umiecie znaleźć dla siebie nieco czasu sam na sam.

Czy pasujemy do siebie ?

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


Tagi wpisu: Czy pasujemy do siebie ? horoskop, ,

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

Pani Iwona


opinie

“Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

Pani Monika


opinie

"Droga pani Otylio pragne podziekowac za przeslana wrozbe oraz cenne porady. i oczywiscie polece pani uslugi wszyskim znajomym,udzie tutaj czesto potrzebuja wsparcia.z gory dziekuje i przepaszam za klopot. pozdrawiam Aldona "

Pani Aldona


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Postaw tarota

Szybki kontakt ze mną. Uzupełnij formularz i kliknij przycisk wyślij na dole.
  Zobacz inne posty

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Karty tarota - Opis

  Wielkie arkana


  0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

  Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

  Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

  Ciekawostki z bloga

  Numerologia


  Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Horoskop ogólny


  Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

  Najczęściej czytane artykuły


  Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

  Czytaj więcej...

  Numerologia


  Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

  Troszkę o wróżeniu online


  Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

  Jak działa tarot


  Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

  Wróżby miłosne


  Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

  Jaka będzie przyszłość ?


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Ezoteryka


  Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

  Jak zamówić ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę