Jak o kimś zapomnieć ?

Poniżej znajdziesz porady na temat leczenia pokiereszowanego serca. Przekonaj się jak zapomnieć o zakończonej niedawno miłości oraz jak radzić sobie z zanikiem relacji. Po lekturze tego teksu na pewno życie stanie się jaśniejsze.

Uświadom sobie myśli o byłym

Kiedy pojawiają się myśli o twoim ekspartnerze, staraj się ich nie zatrzymywać ani nie blokować. Zamiast tego trenuj bycie „świadkiem” tych emocji. Kiedy pojawiają się myśli, uczyń krok do tyłu i uznaj je. Wiesz, że je przeżywasz; pojawiają się w Twoich myślach. Obserwujesz je. Ćwiczysz obserwowanie i pozwalanie im na odejście. Nie można pogrążać się w niepożądanych odczuciach. Jest to naprawdę optymalne wyjście.

Skieruj swoją atencję na innych ludzi

Kiedy ból rozstania jest zbyt trudny do zniesienia, możesz odkryć, że skoncentrowanie się na problemach innych osób może poprawić Twoje samopoczucie i sprawić, że przestaniesz myśleć wyłącznie o sobie i swoich sprawach. Rozważ wolontariat w pobliskim przytułku dla ludzi bezdomnych lub schronisku dla zwierząt. Pomaganie przyjacielowi w potrzebie przy przygotowaniu śniadań lub sprzątaniu będzie także doskonałym rozwiązaniem. Nie warto być egoistą, lecz najlepiej jest budować dobre relacje z innymi. Miłość jeszcze pojawi się w Twoim życiu, to więcej niż pewne.

Jak zapomnieć o kimś ?

Zacznij robić jakieś ćwiczenia

Badania naukowe pokazują, że ćwiczenia mogą zredukować stres w znaczący sposób. Użyj ćwiczeń jako zdrowego ujścia do zarządzania uczuciami niepokoju, smutku, senności i stresu. Trening daje to, co najlepsze. Regularny spacer, jazda na rowerze lub wideo treningowe online to sposoby na przyzwyczajenie się do treningów, gdy czujesz się smutna z powodu zakończenia koegzystencji z byłym.

Unikaj czynności, które przypominają ci o twoim byłym

Jeśli nadal jesteś przytłoczona złymi myślami i emocjami, przemyśl trzymanie się na odległość od miejsc, które mogą być źródłem złych wspomnień. Zacznij żyć od nowa, zapominając o tym, co zbędne. Nie rozpamiętuj tego, co zdarzyło się przed kilkoma miesiącami. Po roku czy dwóch nie będziesz czuła żalu po rozstaniu z byłym ukochanym. Poczujesz się niczym osoba, która żyje optymalnie i czuje się doskonale. Nowe życie jest na wyciągnięcie ręki. Przeszłość należy zakopać, a nie rozpamiętywać ją nieustannie. Warto żyć i planować to, co najważniejsze. Zadbaj o siebie, ponieważ od miłości do siebie samego zaczyna się to, co najlepsze. Nie ma nic lepszego niż kochanie siebie i wszystkich swoich zalet. Za jakiś czas wejdziesz w nowy związek. Jest to więcej niż pewne, a Twoje życie nabierze barw.

Pozwól emocjom płynąć

Kojąca może okazać się dyskusja z zaufanym przyjacielem, członkiem rodziny albo terapeutą na temat emocji związanych z zakończeniem związku lub eks mężem. Jeśli nie czujesz się optymalnie, dzieląc się wszystkimi swoimi uczuciami, rozważ zanotowanie ich lub rozmyślanie nad nimi. Możesz także zająć się innym działaniem podjąć inne aktywności, taki na przykład jak malowanie lokalu mieszkalnego, który może pomóc Ci uwolnić to, co masz w głowie. Niepożądane emocje wyjdą z Ciebie, a ty poczujesz się wolną osobą. Warto zatroszczyć się o optymalne emocje, które pozwolą Ci odzyskać siebie z najlepszych czasów. Emocje wcale nie muszą być niedobrą sprawą. Mogą mieć cechy kojące ból. Emocje i odczucia mogą być naprawdę dobre.

Spisz swoje wszystkie zalety

Kiedy czujesz się źle ze sobą, przemyśl zrobienie listy wszystkich świetnych rzeczy, które zrobiłaś dla swojego byłego mężczyzny albo wszystkie cechy, które doceniał w tobie oraz cechy, które lubisz w sobie. Będziesz czuć się znakomicie i na pewno spędzisz czas z inną osobą. Czas kuruje rany, daje poczucie, że za rogiem czeka szczęście. Jest to rzeczywiście polecane rozwiązanie na tygodnie po rozpadzie związku. Myśl o sobie dobrze i sprawiaj sobie drobne przyjemności. Na pewno wszystko ułoży się dobrze, a Ty odzyskasz zadowolenie ze swojej egzystencji.

Wyrażaj swoje potrzeby innym

Jeśli nie nie masz sił, by spotkać się ze znajomymi w restauracji lub trudno ci dotrzymać zobowiązań, spróbuj przekazać swoje emocje innym. Spróbuj na nowo przemyśleć swoje marzenia w tym momencie i niech inni pomyślą, z czym masz do czynienia. Mnóstwo osób czuło się w ten sam sposób i zrozumie, że możesz potrzebować trochę chwil, aby powrócić do swojego normalnego samopoczucia. Rozmawiaj z innymi osobami, wyrzuć z siebie negatywne emocje. Nie tłamś ich w sobie, lecz opowiedz o swoich problemach przyjaciółce. Optymalnie jest rozmawiać, ponieważ pogawędka z innymi osobami pozwala na dobre odczucia oraz miłe spędzenie wolnego czasu. Kobiety przeżywają nieustannie smutek w zamknięte w swoim mieszkaniu. Jest to zdecydowanie najgorsze podejście do swoich zawirowań emocjonalnych. Dobrze jest wyrzucić żal z siebie, ponieważ to pozwala redukować wszelkie napięcia.

Poszukaj nowych źródeł radości

Kiedy spędzasz wiele godzin na monitorowaniu swoich uczuć i ponowne spotkanie z własnym ja, może to sprawić, że pojawi się kontakt z tym, co kiedyś dało ci wyciszenie, szczęście lub natchnienie, ale zostało wstrzymane w trakcie twojego związku. Możemy być bardziej nastawieni na akceptowanie nowych rzeczy, ludzi oraz emocji, aby odkryć nowe odczucie wolności, nawet jeśli jest to bolesne oraz dokuczliwe. Spróbuj popychać się do robienia rzeczy, nawet jeśli nie masz na to ochoty. Działanie pozwala zapomnieć o przeszłości.

Poświęć czas na żałobę

Jeśli to możliwe, postaraj się pomyśleć o utracie związku jako o sytuacji żałoby. Daj sobie czas. Nie próbuj od razu znaleźć innej osoby do miłości. Wyjątkową rzeczą, jaką możemy zrobić, to spróbować docenić nasze emocje i nie oceniać ich. Aby zaakceptować własne emocje musisz zacząć inaczej rozumować. Zamiast myśleć: Nie powinnam czuć się tak rozczarowana, pomyśl Doświadczam uczucia smutku i to jest w porządku. Potrzebujemy czasu, aby wejrzeć w głąb siebie i uczynić inwentaryzację naszych emocji. Powinniśmy zająć się naszymi poturbowanymi sercami i pozwolić, aby wyleczenie nastąpiło z upływem miesięcy, troską, delikatnością i głębszym pochyleniem się nad własnymi emocjami.

Jak zapomnieć o kimś ?

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


Tagi wpisu: Jak zapomnieć o kimś ? horoskop, ,

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

Pani Danuta


opinie

“Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

Pani Jolanta


opinie

"Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. :) Pozdrawiam serdecznie"

Pani Joanna


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Postaw tarota

Szybki kontakt ze mną. Uzupełnij formularz i kliknij przycisk wyślij na dole.
  Zobacz inne posty

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Karty tarota - Opis

  Wielkie arkana


  0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

  Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

  Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

  Ciekawostki z bloga

  Numerologia


  Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Horoskop ogólny


  Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

  Najczęściej czytane artykuły


  Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

  Czytaj więcej...

  Numerologia


  Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

  Troszkę o wróżeniu online


  Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

  Jak działa tarot


  Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

  Wróżby miłosne


  Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

  Jaka będzie przyszłość ?


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Ezoteryka


  Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

  Jak zamówić ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę