Zakończenie związku

W jaki sposób zakończyć relację w najlepszy możliwy sposób ?

W rzeczywistości nie ma tak naprawdę najlepszego sposobu na to aby zakończyć związek. Każda relacja jest inna, a każda osoba w relacji czuje po swojemu. Poniżej podsuwam garść wskazówek w jaki sposób zerwać, by spowodowało to jak najmniej szkód.

Nie daj się zaskoczyć protestom

Jak zakończyć długi związek ?

Jeśli zerwanie jest zaskoczeniem dla drugiej osoby, może ona próbować się awanturować, buntować się lub wyliczać powody, dla których powinniście pozostać razem i spróbować wszystko naprawić. Jeśli znajdujesz się w punkcie zerwania, nic nie może przywrócić lub ożywić związku w tym momencie. Poddanie się zaledwie opóźni to, co i tak nadejdzie.

Bądź szczera, ale nie podawaj zbyt wielu szczegółów

Ogólnie rzecz ujmując, ludzie lubią wiedzieć, przez co zostali porzuceni. Podczas gdy „jesteś okropny w łóżku” lub „brak Ci ambicji” może zdawać się szczerą odpowiedzią, w istocie nie pomaga dobrze chronić poczucia własnej wartości lub dumy Twojego partnera. Użycie zdania, podobnego do „Nie czuję, że jesteśmy kompatybilni seksualnie” lub „szczerze wątpię, żeby nasze życiowe priorytety się zbiegały” to łagodniejsze sposoby na wyrażenie swoich uczuć. Nie wymieniaj rzeczy, które druga osoba zrobiła źle, staraj się nie używać pustych słów jak na przykład „to nie Ty, to ja”.

To nie będzie łatwe

Zdaj sobie sprawę, że nie ma bezbolesnego sposobu na zerwanie. Wszyscy mamy zamiar zakończyć związek bez żadnego strapienia i udręki. Ale bez względu na to, jak bardzo związek się rozpada, oficjalne zakończenie go sprawi ból u obu stron. Gdy już zdasz sobie sprawę, że będzie bolało, możesz być gotowa na następstwa tego kroku.

Nie obwiniaj

Unikaj robienia z partnera „tego złego”. Żaden z nas nie jest bez wad. Ty również posiadasz gorsze cechy, a robienie ze swojego byłego partnera „najgorszego” nie jest pomocne (poza oczywistymi przypadkami przemocy, ale nie o takich związkach tu mówimy). Być może zrobili parę złych rzeczy, takich jak oszukiwanie, ale są też ludźmi.

Przeznacz trochę czasu na żałobę

Nawet jeśli to Ty kończysz relację, będzie to okres strapienia. Jest to jeden z najgorszych etapów zakończenia związku. Jeśli mimo wszystko zależy Ci to musisz spróbować przypomnieć sobie o przyczynach, przez które związek nie działa.

Zrób to osobiście

Jeżeli choć raz w życiu zostałaś porzucona przez SMS lub e-mail, wiesz jakie to uczucie być tak mało istotnym, że druga osoba nawet nie miała godności, ażeby poinformować Cię o tym osobiście. Dlaczego więc sprawiać tak przykrość drugiemu człowiekowi? Twój partner zasługuje na godność rozmowy twarzą w twarz. dyskretne otoczenie jest prawdopodobnie lepsze, jeżeli jednak sądzisz, że twój partner prawdopodobnie zareaguje gwałtownie, bardziej sprawdzi się miejsce publiczne.

Okaż współczucie

Okaż swój żal z powodu zerwania i podziel się kilkoma dobrymi rzeczami o waszym wspólnym czasie. Bycie porzuconym to doprawdy męczące uczucie. Możesz trochę osłabić rozgoryczenie, wspominając o dobrych momentach, które razem przeżyliście. Powiedz coś na kształt: „Nauczyłeś mnie tak wiele o gotowaniu i jestem teraz naprawdę dobrym kucharzem, dzięki tobie” lub coś o podobnym brzmieniu. Chcesz, aby druga połówka była świadoma, że zostawiła pozytywny ślad w Twoim życiu, mimo rozejścia się waszych dróg. Możesz też powiedzieć coś na kształt: „Miałam nadzieję, że zestarzejemy się razem i jest mi smutno, że to się jednak nie wydarzy.” To pokazuje, że podzielasz część zawiedzionych nadziei drugiej połówki.

Jak zakończyć długi związek ?

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


Tagi wpisu: Jak zakończyć długi związek ? horoskop, ,

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

Pani Iwona


opinie

“Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

Pan Arkadiusz


opinie

"Bardzo Pani dziękuję za powróżenie i jeszcze tak szybko. Bardzo się cieszę , że jest nadzieja na przyszłość . Serdecznie pozdrawiam !"

Pani Agnieszka


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Postaw tarota

Szybki kontakt ze mną. Uzupełnij formularz i kliknij przycisk wyślij na dole.
  Zobacz inne posty

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Karty tarota - Opis

  Wielkie arkana


  0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

  Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

  Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

  Ciekawostki z bloga

  Numerologia


  Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Horoskop ogólny


  Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

  Najczęściej czytane artykuły


  Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

  Czytaj więcej...

  Numerologia


  Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

  Troszkę o wróżeniu online


  Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

  Jak działa tarot


  Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

  Wróżby miłosne


  Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

  Jaka będzie przyszłość ?


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Ezoteryka


  Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

  Jak zamówić ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę