4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Tarocistka

  Odblokowanie się

  Utknęłaś ? Wszyscy tam byliśmy… praca, która jest ślepą uliczką, relacje pokroju „lepszy rydz jak nic”, nieodpowiednie warunki mieszkaniowe… Cokolwiek to jest, odczyt Tarota może udzielić Ci wsparcia tak, aby odzyskać moc.

  Wróżba to nowe doświadczenie

  Postaw na coś nowego! Zapewne istnieje w Twoim życiu dziedzina, która wydaje Ci się ślepym zaułkiem. Strajk wobec zmian prowadzi tylko do letargu. Tarot działa niczym doskonała latarka, przesuwając utrudnienia na drodze i odkrywając możliwości. Za cenę kilku drogich kaw możesz doświadczyć czegoś, co faktycznie jest w stanie dać Ci zastrzyk energii! W końcu rześkie spojrzenie może okazać się właśnie tym, co jest dla Ciebie konieczne, aby obudzić w sobie rewolucyjnego ducha.

  Powody dla których warto skorzystać z usług tarocistki

  Bycie w zgodzie z samym sobą

  Życie w cnocie wymaga, aby to, co wychodzi z Twoich ust, myślisz i wykonujesz, było w zgodzie ze sobą. Aby dostać ten wzniosły styl życia, należy odkryć i pozyskać swoje autentyczne „ja”. Czasami okazuje się to być naprawdę trudnym zadaniem. Nacisk ze strony społeczeństwa i niecne miary sukcesu potrafią zwrócić nas przeciwko naszej rzeczywistej naturze. Strach przed porzuceniem, obawy przed niedopasowaniem, poczucie porażki potrafią wleźć do naszej psychiki i okraść nas z radości. Tarot sugeruje oczywiście środki profilaktyczne i potrafi nas wepchnąć ponownie na silniej zrównoważone tory.

  Ubogacenie wnętrza

  Wszyscy musimy praktykować szlifowanie się. Oznacza to, że trzymamy się zaledwie tych rzeczy, które są nam niezbędne, jakie wykorzystujemy lub które uwielbiamy. Bajzel, rupiecie, niepotrzebne rzeczy – wszystko to musimy wywalić lub zutylizować. Gotówka w naszych portfelach i środki w naszych bankach powinny być traktowane z uznaniem. Po sesji z kartami poczujesz się pobudzona do ćwiczenia samodyscypliny i wdzięczności.

  Jasność myśli

  Bystry umysł jest doskonałym aparatem. Jest to nie mająca ceny zdolność, aby być w stanie wyrokować natychmiastowe i zdecydowane postanowienia, a w drugiej kolejności czytelnie tłumaczyć swoje zdanie i życzenia. Przesłania Tarota wyznaczają, abyśmy wykorzystywali godność i szacunek do naszych procesów decyzyjnych. W momencie gdy rozważamy wybory, musimy podążać za naukami kart, stawiając nasze emocje na bok, pozwalając intuicji świecić w ciemności i przymykając oczy na rozproszenie uwagi. Rozkład tarota pomoże Ci osiągnąć spokój i rozwiązanie w skomplikowanych sytuacjach.

  Uwolnij się od tego, co już Ci nie służy

  Nie, karta Śmierć NIE oznacza, że Ty, Twój pies, babcia, czy ktokolwiek inny w Twoim życiu jest w ciężkim niebezpieczeństwie. Przesłanie tej karty odnosi się do naszej potrzeby uchronienia się od negatywnych przekonań, toksycznych relacji, niecnych dążeń lub czegokolwiek innego, co stopuje nas przed życiem na całego.

  Zachęca do mówienia za siebie

  Tarot naciska, abyśmy odnaleźli swój głos, ale wyzbywali się niemiłych słów. Karty mobilizują nas do zaangażowania się w zdrową debatę. Przesłania kart wspomagają naszą zdolność do odłożenia emocji na bok, bycia obiektywnym i zrównoważonym w naszych opiniach, rozważnego używania słów i zawiązywania decyzji z całkowitą pewnością o ich prawidłowości.

  Poradzenie sobie z rozczarowaniem

  W pewnym momencie życia niemal każdy doznaje straty i złamanego serca. Kiedy nic nie idzie po Twojej myśli, wróżba z Tarota może udzielić Ci pomocy by uwolnić się od cierpienia i na nowo pozyskać wiarę.

  Szukanie mądrości w życiu

  Co jest takiego pokręconego w szukaniu mądrości? Co jest nietypowego w studiowaniu i dyscyplinie? Zastanów się nad możliwością jaką jest życie wyzute z mądrych wskazówek lub wiary w siłę wyższą… Tarot pomaga nam zrozumieć i zaakceptować, że życie, tak bolesne i niesprawiedliwe jak to często bywa, może być też znaczące i istotne.

  Autorefleksja

  Poszukując wiedzy i ukazując prawdę, wkrótce odszukamy nasze własne, świecące światło. Naszym najgłówniejszym celem staje się umiejętność dawania tropów zagubionym, pocieszania zbolałych i dodawania otuchy złamanym sercom.

  Czasami to po prostu rozrywka

  Tarot jest w stanie ofiarować Ci powodów do świętowania! Wesołość i śmiech są istotnymi wynikami postawienia kart. Twoja sesja podniesie Cię na duchu i spowoduje, że poczujesz się jakbyś już nie była ociężała. Tak, Tarot kocha się bawić. I po właściwym odczycie, Ty także będziesz.

  Powody dla których warto skorzystać z usług tarocistki

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Powody dla których warto skorzystać z usług tarocistki horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

  Pan Bogusław


  opinie

  "Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

  Pani Lidia


  opinie

  “ Witam Panią - bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką. ”

  Pani Jadwiga


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę