4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Oczyszczanie energii

  Oczyszczanie energetyczne polega na oczyszczeniu pomieszczeń, osób, przedmiotów ze złej energii. Poniżej znajdziecie przykłady w jaki sposób można to zrobić:

  Świeczki i ogień

  Oczyszczające cechy ognia wykorzystywane są przez ludzkość od bardzo dawna. Rzecz jasna, nie oznacza to, że musisz palić ognisko we własnym mieszkaniu. W zupełności wystarczająca będzie świeca. Paląca się świeca nie tylko pięknie się prezentuje i nadaje błogiego nastroju – to właśnie jej płomień sprawia, że możesz wprowadzić ład i porządek w mieszkaniu. Najlepiej w tym celu wykorzystać świecę woskową, ale równie dobrze możesz użyć w tym celu każdej białej świeczki, jak i zapachowej.

  Na czym polega oczyszczanie energetyczne ?

  Dobre afirmacje

  Nie jest wystarczające, aby tylko oczyszczać się z złych energii. Trzeba też dbać o swoje wysokie wibracje. Doskonałym sposobem jest stosowanie afirmacji, czyli pozytywnych twierdzeń w chwili, gdy budzisz się każdego dnia, odczuwasz silny stres lub lęk. Masz możliwość wykorzystać afirmacje, jakie są już gotowe. Możesz też budować swoje własne afirmacje zgodnie z tym, czego akurat potrzebujesz. Będą doskonałe na początek dnia i do wykorzystywania ich w momencie, kiedy masz poważne problemy. Dobrze jest też śpiewać i słuchać mantr, pojedynczych sylab lub ich zlepków o wysokich częstotliwościach.

  Talizmany i amulety

  Amulety chronią przed negatywnymi emocjami i energią z zewnątrz. Kamienie mają różne moce i działanie, niektóre z nich odbierają złą energię, która w nas jest, a inne odbijają ją i uniemożliwiają przedostanie się do naszej aury. Można zdobyć gotowy amulet kierując się jego właściwościami lub stworzyć swój własny, od podstaw. Kupując gotowy amulet warto zdecydować się na taki, który wykonany jest z kryształu górskiego, onyksu lub obsydianu. Amulet, który nosimy przy sobie, należy czyścić w wodzie z solą lub płukać pod kranem, chociażby raz w tygodniu.

  Sprzątanie i wietrzenie

  Brzmi jak coś absolutnie naturalnego, mimo wszystko działa. Chaos oraz panujący dookoła nieporządek mogą skutecznie zniszczyć dobrą energię w konkretnym pomieszczeniu. Jeśli ponadto nie przepływa przez nie świeże powietrze, niemalże całkowicie uniemożliwia to dokładne oczyszczenie mieszkania. Z tego właśnie powodu, jeśli przygotowujesz się do domowego oczyszczania, Twoim pierwszym krokiem powinny być gruntowne porządki. W znacznej części przypadków to właśnie domowe metody oczyszczania energii są całkowicie wystarczające, aby poprawić jakość naszego życia i odzyskać dobre samopoczucie. Jeżeli będziemy oczyszczać nasze mieszkanie często, sprawimy, że efekty będą o wiele bardziej widoczne. Schowaj porozrzucane, walące się po domowych kątach rzeczy do szaf, czy też do szuflad. Pozbądź się zbędnego kurzu, poodkurzaj, zetrzyj podłogę. Rzeczy, których od lat nie używasz – możesz wyrzucić. Dokładnie wywietrz mieszkanie, pozwalając promieniom słońca oraz świeżemu powietrzu zajrzeć do Twojego domu.

  Łono natury

  Natura ma ogromne zdolności transformacji energii. Im częściej obcujesz z przyrodą, tym masz wyższą wibrację. Natura podnosi częstotliwość naszych wibracji; w taki sposób tworzysz dobrą aurę wokół siebie. Równie istotne korzyści to zmniejszenie stresu, poprawa nastroju, lepszy sen, większa pomysłowość i większa koncentracja.

  Podjęcie decyzji

  Jednym z wyjątkowo ważnych działań musi być przede wszystkim prawdziwe przekonanie o tym, że chcemy oczyścić atmosferę i energię jaka panuje dookoła nas. Zdecydowane i pozytywne nastawienie jest niezbędne. Tylko ono gwarantuje odpowiednią moc i siłę do zmiany swojej sytuacji. Większa wiara i przekonanie o słuszności podejmowanych kroków jest równoznaczna z tym, że będziemy mocno chronieni.

  Kryształy górskie

  Kryształ górski to niezwykły minerał, który odbiera i wchłania energię z otoczenia. Kamienie rozłóż w różnych częściach domu – przy łóżku, na biurku obok komputera, bądź przy stole, gdzie najczęściej spożywasz posiłki, a także zasiadasz razem z gośćmi, kiedy przychodzą w odwiedziny.

  Okadzanie pomieszczenia

  Możesz użyć lawendy, białej szałwii, jałowca czy też santo. Samo działanie unoszącego się w powietrzu dymu jest tutaj istotne, gdyż ma on odpowiednie właściwości uwalniające od złej energii. Przejdź się po swoim domu i okadź wszystkie wybrane przez siebie miejsca. Jeśli uważasz, że jest taka potrzeba, możesz też okadzić sama siebie.

  Sól kuchenna

  Sól kuchenna może przydać się nam do usuwania negatywnej energii w naszym domu. Sól ma zdolności, aby wchłaniać złą energię. Wystarczy, że do każdego zakamarka w pomieszczeniu wsypiesz niewielką ilość tej substancji. Pozostaw ją tam na dwie doby. A co potem? Wystarczy, że ją zmieciesz lub odkurzysz. Jeśli zaś chcesz oczyścić sam siebie, dodaj garść soli do kąpieli w wannie, lub wetrzyj ją w siebie pod prysznicem.

  Rośliny w doniczkach

  Rośliny to jeden z najlepszych znanych nam pochłaniaczy złej energii. Pamiętaj, że to one produkują konieczną nam do oddychania substancję – tlen. Im go więcej w Twoim powietrzu, tym będziesz się czuć lepiej, będziesz mieć więcej energii a Twoje zdolności poznawcze będą lepsze! Poza tym zwiększają wilgotność powietrza i niwelują substancje ,które są szkodliwe dla organizmu ludzkiego.

  Kot pokaże miejsca energetyczne

  Kot może zmienić energetykę w każdym miejscu, a robi to ponieważ ma zdolność przekształcania energii. Ludzie i koty to istoty w pewien sposób uzupełniające się. Kot lubi energie, które są niekorzystne dla ludzi i często ja pochłania. Ale nie lubi energii, która jest dobra i korzystna dla nas. Omijaj zbyt długiego przebywania w ulubionym miejscu wypoczynku tego wąsatego pupila. By dobrze spać, zobacz, gdzie najchętniej przesiaduje bądź odpoczywa kot i nie stawiaj tam łóżka. Natomiast spędzaj czas w miejscach, które koty omijają z daleka.

  Wybaczanie innym wyrządzonych krzywd

  Każdy żal i złość, które w sobie nosimy są dla nas niszczące. To wielka blokada, która trzyma nas w ryzach i nie pozwala się uwolnić. Sprawia nam ból każdego dnia na nowo. Nie tylko sprawia, że nie mamy miejsca w życiu na ciekawe doświadczenia, to dodatkowo nasze rozżalenie przyciąga do nas negatywne energie. Z tego właśnie powodu powinniśmy wybaczyć i wyciągnąć wnioski z lekcji, jaką dostaliśmy, zapamiętać jej przesłanie i nigdy nie wracać do tego, co nas niszczyło.

  Dźwięki

  Dźwięk ma cudowne moce oczyszczające. Spróbuj przejść się po mieszkaniu i używaj niewielkiego dzwoneczka w każdym pokoju i każdym kącie.

  Na czym polega oczyszczanie energetyczne ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Na czym polega oczyszczanie energetyczne ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

  Pan Rafał


  opinie

  " Bardzo bardzo dziękuję :) . Co do sklepów karty utwierdziły nas w przekonaniach :) co do K. cieszymy się. Nadzieja wróciła i pocieszenie:) bardzo dziękuję raz jeszcze pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  opinie

  "Witam, Tak szybko sie od pani tej wrozby nie spodziewalam! Mysle, ze wiem jak dalej postepowac, aby nie ranic siebie i innych. To co czuje, przepowiedzial Tarot. Mysle, ze jeszcze kiedys poprosze o porade, gdyz jestem bardzo zadowolona. Zycze powodzenia. Pozdrawiam rowniez cieplo"

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę