4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Spełnianie marzeń

  Oczywiście, czasami fart i los odgrywają istotną rolę w spełnianiu pragnień (jeśli masz wiarę w tego pokroju rzeczy), ale w większej części, żeby spełnić swoje marzenia potrzeba wielkiej i trudnej pracy, wysiłku i samodyscypliny. Pod spodem poznasz trochę możliwości co zrobić, aby Twoje marzenia się zrealizowały.

  Podejmij ryzyko

  Podejmowanie okazji może być paraliżujące, jednak jest też niewiarygodnie budujące. Za każdym razem, gdy decydujesz się na wyzwanie, które Cię przeraża, odkrywasz, że zazwyczaj nie było ono tak przerażające, jak sobie myślałaś, a dzięki temu Twój świat poszerza się nieco bardziej.

  Czy marzenia się spełniają ?

  Rób małe kroki

  Realizacja pragnień to nie gonitwa i nie musisz z nikim konkurować. Normalne życie powinno być kontynuowane, więc jeśli nie jesteś wystarczająco bogata i nie możesz sobie pozwolić na porzucenie roboty, to powinnaś poświęcić swój wolny czas na stopniową realizację swoich marzeń.

  Zorganizuj miejsce na Twoje marzenia

  Każdy z nas jest zajęty. Kwestie się nie zmienią, jeżeli nie odstąpisz w swoim życiu przestrzeni na swoje życzenia, co może być równoważne z tym, że będziesz musiała pozostawić inne rzeczy. Nie możesz stworzyć prawdziwej, udanej zmiany w swoim życiu, dopóki nie nauczysz się odpowiadać „nie” ludziom lub zadaniom, które chcą pochłonąć twoje dni.

  Nie trać skupienia

  Banalnie jest wrócić do czterech kątów z roboty, skonsumować jedzenie i zgubić się w swoim ukochanym filmie. Bezproduktywne sekundy zmienią się w bardzo długi czas i nim się zorientujesz, twoje pragnienia uciekają do miejsca nicości. Owszem, masz prawo być osłabiona, jednak jeśli realnie chcesz, by Twoje pragnienie nabrało rozpędu, to musisz zaangażować w to ciężką pracę. Jeżeli odpycha Cię wysiłek, jaki trzeba włożyć w realizację Twojego marzenia, to prawdopodobnie nie jest ono dla Ciebie tak ważne, jak przypuszczałaś.

  Ułóż plan

  Musisz sporządzić drobiazgowy program całoroczny bądź nawet posunąć się tak daleko, jak to tylko realne. Na przykład, jeśli Twoim marzeniem jest wziąć ślub, to trzeba będzie zacząć planować plany budżetowania dla swoich pieniędzy i pomyśleć, jakie kroki masz zamiar podjąć w każdym miesiącu. Podobnie, jeśli myślisz o zrobieniu czegoś związanego z karierą, przykładowo opublikowanie publikacji, będziesz musiała zaplanować (być może z dokładnością do tygodnia) działania, które chcesz zrealizować, aby ziścić swoje marzenie. Rzym nie został pozostawiony od razu.

  Zaufaj ekspertowi

  Nadszedł czas, by pomówić z doradcą. Poszukaj kogoś, kto już obeznany jest w dziedzinie, w której pragniesz się odnaleźć, lub kogoś, kto ma dużo wiedzy lub doświadczenia w tej dziedzinie. Jeżeli Twoje marzenie jest związane z interesem, mogłabyś poprosić o poradę związaną z karierą od kobiet odnoszących sukcesy, które znasz, lub jeśli Twoim życzeniem jest posiadanie dziecka, możesz zarezerwować wizytę u specjalisty lub pielęgniarki, żeby dowiedzieć się więcej w tym temacie.

  Sprecyzuj swoje marzenia

  Niektórzy ludzie są obdarzeni wiedzą, co chcieliby robić w życiu już od młodych lat, a drudzy nie wiedzą. Jeżeli znajdziesz się w tej drugiej części społeczności, nie ma podstawy do niepewności, to znaczy, że nie znalazłaś jeszcze swojego powołania. Musisz dlatego odkryć, co dokładnie jest Twoim pragnieniem. Jest wiele sposobów, aby to zrobić, dlatego, że często marzenie pojawia się znikąd. Dobrym sposobem na start byłoby powiększenie swoich horyzontów za pomocą wyjazdu i zobaczenia innych zakątków i tego, jak mieszkają różne kultury. Przebycie podróży we wspomnieniach do lat dzieciństwa i powrót myślami do tego, co uwielbiałaś w tym czasie robić jako dziecko również będzie świetnym pomysłem.

  Czy marzenia się spełniają ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Czy marzenia się spełniają ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  “Dziękuję Pani za wróżbę. Słowa te podniosły mnie na duchu, mam nadzieje że wszystko jeszcze się ułoży i że Pani wróżba się spełni. Pozdrawiam Magda”

  Pan Magdalena


  opinie

  "Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę