4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Sukces w życiu

  10 metod, aby zdobyć sukces i satysfakcję z życia

  Zmień swoją perspektywę

  Czasami w czasie drogi do wygranej trzeba przerobić perspektywę, aby zmienić ciężką sytuację na dogodniejszą. Kiedy masz frustrujący dzień lub tydzień, wyimaginuj sobie, że jest to satysfakcjonujący dzień lub tydzień. Daj sobie sposobność i czas, aby rozmyślać o swojej sytuacji stosując jedynie optymistycznego języka i dostrzeż, jak mocno odmieni się Twój dzień lub tydzień. Stosowanie tego przez dłuższy okres czasu może odmienić całe twoje życie.

  Baw się procesem

  Jak osiągnąć satysfakcję z życia ?

  Jeśli droga do zdobycia czegoś robi się się zbyt mozolna, to powodzenie nie przyjdzie banalnie. Uczenie się, do czego jesteś zdolna, może być zabawne i ekscytujące, dlatego ważne jest, aby realizacja Twoich celów była ujmująca, aby mieć emocjonalnie dobre doświadczenie i iść naprzód nie tracąc przy tym perspektywy.

  Myśl bardzo pozytywne

  Kreowanie pozytywnego podejścia opiera się na zaufaniu do siebie i swojej zdolności do pozyskania powodzenia. Istotne jest, aby zamienić wszelkie sceptyczne myśli dobrymi w celu zmobilizowania się do dalszego podejmowania prób bez względu na to, co się dzieje.

  Uwierz w siebie

  Nie możesz łudzić się, że inni pozyskają Twoje cele za Ciebie. Twoja matka nie jest w stanie załatwić Ci lepszego stanowiska. Twój partner nie może za Ciebie pozbyć się niepożądanych kilogramów. To wszystko są rzeczy, które musisz zrobić sama. Poleganie na innych w kwestii wsparcia emocjonalnego może być dogodne, ale na tej samej zasadzie co Ty masz swoje potrzeby, tak Twoi przyjaciele i rodzina też mają swoje.

  Nie rozpraszaj się więcej

  Zrób listę rzeczy w swoim życiu, które zabierają Ci czas lub przejmują Twoją uwagę. Może to być smartfon, serial telewizyjny, a nawet osoba, która powoduje u ciebie stres. Wyłącz telefon i odłóż go w drugim pomieszczeniu, kiedy jest moment, aby skupić się na własnym celu. Wyłącz telewizor i ulokuj pilota po drugiej stronie pomieszczenia. Pielęgnuj kontakt zaledwie z tymi osobami, które mają dobry wpływ na Twoje życie.

  Pamiętaj o możliwym wypaleniu

  Istotne jest, aby skoncentrować się na swoim celu, ale nie mieć bzika na jego punkcie. Podtrzymanie swojej drogi w sposób efektywny, ale także śmieszny zapewni Ci mobilizację bez przepracowania się. Siedzenie i myślenie o swoim celu przez cały czas jest w stanie być przyczyną wypalenia.

  Prawidłowe zaangażowanie

  Dzięki zaangażowaniu jesteś w stanie zyskać inspirację do dążenia do sukcesu. Należy sporządzić listę, która posiada Twój cel, poziom zaangażowania w jego spełnienie oraz to, do czego jesteś zdolna, aby go ziścić. Skupienie się na swoim planie jest kluczowe. Przy określaniu swojego poziomu mobilizacji w realizację celu, kluczowe jest jednak, abyś miała realne oczekiwania wobec siebie i wyników. Jeśli po pewnym czasie Twoje zaangażowanie nie przynosi pożądanych rezultatów, powinnaś rzetelnie przekształcić swój cel i zmodyfikować wszelakie obowiązkowe punkty.

  Wyciągnij wnioski

  Zamiast skupiać się jedynie na efektach swoich osiągnięć, przyłóż uwagę na nieduże kroki konieczne do uzyskania sukcesu. Jeśli pozwolisz sobie na cieszenie się małymi zwycięstwami na swojej ścieżce, zdobycie celu stanie się nową przygodą każdego dnia i będzie bardziej prawdopodobne, że pozostaniesz na właściwej ścieżce. Na tej zasadzie nauczysz się po drodze nowych, fantastycznych rzeczy, które pomogą ci rozwijać się jako osoba.

  Planuj

  W trakcie pracy nad swoimi celami trzymaj się harmonogramu. Stawiaj sobie wyzwania w zgodzie z osobistym kalendarzem. Nawet w przypadku gdy nie uzyskasz swojego założenia, będziesz posiadała swój punkt startowy w kalendarzu i będziesz zauważała postępy. Jeśli obmyślisz swoje cele i będziesz ich doglądać w kalendarzu, za każdym razem będziesz mieć potwierdzenie na swoje postępy. Posiadanie czegoś uchwytnego jest wspaniałym motywatorem do realizowania pracy w kierunku sukcesu.

  Przestań udawać

  Jeżeli w Twoim życiu trafiają Ci się zastoje w dążeniu do celu to trzeba od serca przeprowadzić rozmowę ze sobą czemu tak jest. Po tym jak zyskasz zgodność, spróbuj wyszukać rozwiązanie, które pozwoli Ci pchnąć się w kierunku wygranej. Postaw sobie wyzwanie, aby wyjść poza swoją strefę komfortu. Może to oznaczać ekstra zestaw przysiadów, pogawędkę z kierownikiem o awansie lub nawet wpisanie się na skomplikowane wykłady na uczelni, których uprzednio nie brałaś pod uwagę.

  Jak osiągnąć satysfakcję z życia ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Jak osiągnąć satysfakcję z życia ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

  Pan Rafał


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  "Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. Marcin Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. Marta."

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę