4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czemu mam pecha ?

  Jeśli zastanawiasz się jak odczynić pecha to może sprawdź moją listę rzeczy, które przynoszą pecha. Przeanalizuj ją i wyciągnij wnioski. Być może to poprawi Twoją sytuację.

  Zepsute zegarki

  Zegary szczególnie te pamiątkowe, rodzinne, przekazywane dziedzicznie mają swój urok. Jednak jeśli się zepsują i nie jesteśmy w stanie ich naprawić to lepiej je wyrzucić. Przesąd powiada, że zegar, który przestał tykać nagle i nieoczekiwanie wyznacza godzinę nieszczęścia. Zgodnie z zasadą Feng shui nieprawidłowo funkcjonujące gadżety, które wyznaczają czas, są w stanie wyrządzić sporo szkód.

  Dawno nieaktualny kalendarz

  Jak odczynić pecha ?

  Nieaktualny kalendarz to pokrewny symbol pecha co zniszczony zegar. Zgodnie z tym, co mówią przesądy pozostawanie na danym dniu może wprowadzić pasmo niepowodzeń. Aby uniknąć pecha, lepiej nie zapominaj o wyrywaniu przestarzałych kartek kalendarza.

  Pęknięte lustro

  Według feng shui nie powinno być rozbite, odbarwione i wadliwe. Musimy je zawsze utrzymywać w czystości. Lepiej co więcej nie ustawiać ich naprzeciwko naszego miejsca do spania. Funkcjonuje także od bardzo dawna przesąd, że uszkodzone lustro to siedem lat nieszczęścia. Skaza na własnym odbiciu poza tym nie wróży nic dobrego.

  Myśliwskie zdobycze

  Wypchane zdechłe zwierzęta na ścianie to najbardziej spotykana dekoracja w starych drewnianych chatkach i nikt ich już nie pragnie trzymać na ścianach w swoich pięknych domach. Oprócz prostych takich ludzkich niechęci do takich „ozdób” to dodatkowo dostarczają one najgorszy typ pecha, związany ze śmiercią.

  Pawie pióra

  Pawie pióra w mieszkaniu zwiastują trudności w życiu rodzinnym. Przesąd ten wywodzi się z charakteru tego zwierzęcia. Paw jest wielce czujny, w obliczu niebezpieczeństwa wszczyna głośny alarm. Dlatego utarło się, że paw jest w stanie przeczuć nadchodzącą śmierć. Być może stąd w poszczególnych ludziach jest zakorzeniony strach przed pawimi piórami.

  Sposób ustawienia łóżka

  Jednym z najważniejszych grzechów dekoracyjnych to ustawienie łóżka w ten sposób, aby nogi były wysunięte do drzwi. To nie główna przyczyna, aby tak właśnie go nie stawiać. Przesądy twierdzą, aby cieszyć się wieloletnim i szczęśliwym życiem, wezgłowie powinno być skierowane na południe.

  Źle ustawiona miotła

  Musimy pamiętać, że jej odłożenie na miejsce ma znaczenie. Po skończonym sprzątaniu miotła a właściwie jej włosie powinno być w pozycji za każdym razem do podłogi. Ustawiona w przeciwnym kierunku sprowadzi do domu pecha i odpędzi miłość.

  Niepotrzebne rzeczy

  Przedmioty, które dostaliśmy od ludzi, z którymi już nie utrzymujemy kontaktów, do których chowamy urazę albo rozstaliśmy się w nieprzychylnej atmosferze lepiej wyrzucić. Cała zła energia, jaka jest nagromadzona wewnątrz nich, może przenieść się na nasze mieszkanie i na nas samych.

  Kaktusy w mieszkaniu

  Osoby, które wierzą w przesądy, powinny sobie odpuścić hodowanie kaktusów. Feng shui wskazuje, że rośliny, które mają kolce (wszystkie oprócz róż) są przepełnione złą energią oraz pechem więc ich właściciel musi być uważny w tej kwestii. Osoby przesądne powinny oprócz kaktusów pozbyć się zwiędłych i przesuszonych kwiatów.

  Bujane krzesło

  Zgodnie z irlandzkimi przesądami pusty bujany fotel zwabia siły nieczyste, które z przyjemnością się w nich rozsiadają. Więc może lepiej nie nabywać takiego bujanego fotela niż kiedyś odczuwać strach.

  Jak odczynić pecha ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Jak odczynić pecha ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  “ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

  Pan Marian


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę