4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Teściowa...

  Częste wizyty teściowej

  Kiedy teściowa pojawia się w Waszym domy zbyt często a przy tym zawsze wywiązuje się konflikt – jest na to jeden sposób. Za każdym razem, kiedy ona przyjdzie bez zapowiedzi – po prostu powiedz, że nie masz czasu na wizytę, ponieważ masz inne plany. Ubierz się i wyjdź z domu, chociażby na chwilę, ale ją wypraszając. W końcu nauczy się, że warto najpierw zapytać czy zapowiedzieć swoją wizytę.

  Nawet nie próbuj spełniać jej zachcianek

  Nie dawaj sobą manipulować. Ona chciałaby, żebyś robiła wszystko pod jej dyktando: gotować masz w taki sposób, a dbać o dzieci w inny . Nie! Pokaż jej wyraźnie, że to Twoje życie i ty tutaj podejmujesz wszelkie decyzje. Uśmiechnij się i powiedz to wprost.

  Co zrobić gdy teściowa się wtrąca ?

  Nie zniżaj się do jej poziomu

  Jeżeli trafi się tobie naprawdę nieprzyjemna i męcząca teściowa, z daleka trzymaj się od jej metod postępowania. Nawet jeśli masz ochotę zrobić jej na złość za to, co ona tobie zrobiła, nie rób tego. Neutralna postawa pozwoli uniknąć niepotrzebnego dramatu, który zapewne szybko rozniesie się po rodzinie.

  Trochę empatii

  Dzięki odpowiedniej dawce empatii możesz zrozumieć punkt widzenia teściowej. Ona również ma swoje marzenia, nadzieje czy lęki, które powiązane są z jej dzieckiem (przy okazji z tobą też). Próba zastanowienia się, skąd się biorą jej starania i intencje, sprawi, że szybciej zdołasz obiektywnie ocenić sytuację i być może także nieco łagodniej zareagować na pewne niedogodności.

  W nosie mniej krytykę

  Nie traktuj poważnie tego, co ma w zwyczaju mówić o tobie twoja teściowa. Chyba że faktycznie ma podstawę do krytyki, ale nie złośliwej! Wtedy przyjrzyj się temu, co ona mówi i zweryfikuj. Natomiast wszelkie nieuzasadnione złośliwości i bezsensowne uwagi puszczaj mimo uszu. Jest duże ryzyko, że w ten sposób z nią nie wygrasz.

  Bycie asertywnym

  Bywają chwilę, w których trudno powiedzieć teściowej, że jej sposób bycia lub decyzje jakie podejmuje wobec Waszej rodziny wcale nie pokrywają się z Twoją wizją, ale ustanowienie jasnych granic w relacjach tak, by nie być wiecznie złą lub niegrzeczną, jest konieczne. To spowoduje, że każdy będzie wiedział, czego chce druga strona i unikniecie nieporozumień.

  Nie angażuj w konflikt małżonka

  Znajdź sobie grupę wsparcia przeciw teściowej (siostra, przyjaciółka), jednak nigdy w osobie męża! On dla swojej matki zawsze będzie syneczkiem i zapewne w jego oczach mama będzie zawsze kimś dobrym i działającym bez złych intencji. Nie zachęcaj go do tego, aby źle myślał i mówił o matce i nie przekazuj mu swoich wyjątkowo negatywnych emocji wobec niej. Takie roznoszenie konfliktu grozi tym, że w Waszym małżeństwie powstaną niepotrzebne awantury i konflikty.

  Miej swoje zdanie

  Może kobieta raz czy drugi poczuje się urażona, ale czy to koniec świata? Oczywiście, że walka ta nie będzie walką łatwą, a teściowa na plac boju wyciągnie ciężką artylerię w postaci obrażania się, trzaskania drzwiami, wrzasków i szlochania. Po paru takich wybuchach złości, pojmie jednak, że nie ma do czynienia z kimś, kogo może sobie ustawić.

  Szczera rozmowa z mężem

  Spróbuj go nakłonić, aby przyjrzał się konfliktowi. Jego ingerencja może okazać się bardzo istotny i pomóc szybciej dojść Wam do porozumienia. Poza tym warto, aby przedstawił swój punkt widzenia – dzięki temu będziesz wiedziała na czym stoisz.

  Opanuj swoje nerwy

  Nie okazuj gniewu, nie krzycz, nie podnoś głosu. Rób wszystko z uśmiechem na ustach, powoli i stanowczo – do celu. Pokaż jej, że jesteś dorosła emocjonalnie, pokonaj ją jej własną bronią.

  Przede wszystkim – zdrowy egoizm

  Pomyśl czasem tylko o sobie. Jeśli teściowa za bardzo ingeruje w wasze życie, masz prawo do odcięcia się od tego. Jeśli nie czujesz potrzeby wybierania się na kolejny obiad do „mamusi” w tym tygodniu, nie rób sobie wyrzutów.

  Zastanów się nad swoją rolą

  Przyjrzyj się Waszym relacjom z trochę innej strony, obiektywnie odpowiedz sobie na pytanie, czy przypadkiem w jakiś sposób celowo nie próbujesz wywoływać konfliktówj, zrobić jej na złość. Być może nieświadomie tworzysz sytuacje, które prowokują ją do podejmowania takich, a nie innych kroków.

  Niczego nie udawaj

  Bądź uprzejma na tyle, na ile możesz. Jednak nie odgrywaj  przed nią, czy przed mężem super przyjaźni, która nie istnieje. Nawet jeżeli podejmujesz takie wysiłki, ale nie ma w nich szczerości, to fałsz będzie wyczuwalny.

  Odrzuć swoje oczekiwania

  Jeżeli w twojej głowie ułożyła się wizja dotycząca relacji z teściową, lepiej ją zostaw. To, co Was połączyło prawdopodobnie nigdy nie będzie taki, jakbyś tego chciała, a posiadanie oczekiwań może prowadzić także do rozczarowań. Jeśli zaakceptujesz prawdziwy stan rzeczy łatwiej będzie zrozumieć Wam siebie nawzajem.

  Pozytywna rzecz

  Nie zapominaj, że teściowej zawdzięczasz przynajmniej jedną dobrą rzecz — Twojego ukochanego faceta. Ona dała mu życie, uczyła go wszystkiego i jeśli trafił się tobie super facet, wspomnij teściowej, jak dobrze dała sobie radę jako matka. Takie docenienie jej starań może przełamać między wami lody.

  Nie próbuj jej do siebie przekonywać na siłę

  Nie ma sensu robić wszystkiego, aby uzyskać sympatię teściowej. To normalne, że każdy postrzega innych na swój wyjątkowy sposób i to, co podoba się tobie, nie musi odpowiadać teściowej. I odwrotnie. Jeśli zrozumiesz, że wcale nie musisz się podporządkowywać do jej wyobrażeń, będzie ci łatwiej o zawalczyć o swoje.

  Źródło: https://blog.otylia.pl/zrobic-tesciowa-sie-wtraca-zycie/

  Co zrobić gdy teściowa się wtrąca ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Co zrobić gdy teściowa się wtrąca ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  “Witam. Serdecznie dziękuję za pracę, którą Pani włożyła w przygotowanie a następnie w opisanie wszystkiego. Oczywiście przeczytałam wszystko „na gorąco” – jeszcze przeczytam nie raz. Konkretne odpowiedzi – aż mnie Pani zaskoczyła podawaniem konkretnego czasu ;) Nie traktuję tarota jak wyroczni, ale czy się sprawdzi? Chciałabym – ale życie pokaże, co było prawdą a co się nie spełni.”

  Pani Agnieszka


  opinie

  “ Dziękuję bardzo za szybka odpowiedź. Już wiem na czym się mam koncentrowac i to, ze nie warto walczyć z wiatrakami. Pozdrawiam i na pewno będe jeszcze korzystała z Pani usług. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę