4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Najlepsza wróżka

  Posiada umiejętności doradcze

  Dobra wróżka musi być intuicyjnie dobra w kontaktach z ludźmi, głównie jeśli ma duże doświadczenie życiowe. Musi uświadamiać sobie, czy może być bezpośrednia w stosunku do klienta, czy też musi być trochę rozważna. Pewni ludzie lubią bezpośredniość, inni są przestraszeni słysząc negatywne wieści w czasie rozkładu.

  Jest intuicyjna

  Cechy najlepszej wróżki

  Dobra wróżka łączy swój instynkt z własnym doświadczeniem życiowym. Nie mówi klientowi, że miała sytuację zbliżoną do tego, przez co on właśnie przechodzi i na tej podstawie udziela mu wskazówek. Zamiast tego pozwala, aby ta niemalże podświadoma informacja przesiąkła przez cały rozkład tarota.

  Komunikacja na najwyższym poziomie

  Fachowa wróżka musi radować się kontaktami z ludźmi i musi umieć uświadomić swoją wiadomość tak, żeby nie zostać opacznie zrozumiana. Klienci nie przejmują się zbytnio samym tarotem, interesuje ich tylko chwila, w której się z Tobą porozumiewają.

  Otwarte umysły

  Jeśli zamysły tarocistki są rzetelne i pozytywne, a ona sama ma otwarty umysł, jej interakcje z klientem będą niezwykle płynne, pouczające i istotne. Jednakże, jeśli tarocistka jest egocentryczna, gburowata i egoistyczna, rozkład tarota może być zastraszający, a nawet szokujący dla klienta.

  Otwarte i troskliwe serce

  Zdarzało się, że oszuści podszywający się pod tarocistów wykorzystywali tarota dla własnego zadowolenia lub dla przychodu. Sumienna i duchowo myśląca tarocistka nie powie swojemu klientowi tego, co chce usłyszeć. Podejdzie do wróżby z otwartym sercem i umysłem, jak również będzie chciała odbyć rozmowę ze swoimi klientami poprzez kluczową i zadowalającą dla obu stron drogę symboliki, i nigdy, że nie użyje strachu, arogancji lub wymuszania, aby sprawować władzę jeśli chodzi o przebieg wróżby.

  Zalety obiektywności

  Następną pozytywną zaletą doświadczonych wróżek jest bezstronność. Świadczy to, że wróżka jest uczuciowa, subtelna, sprawiedliwa i nigdy nie będzie wywierała nacisku na swoich klientów. Zadaniem dobrej wróżki jest stworzenie wskazówek, aby pomóc swoim klientom wyznaczyć drogę do kolejnego kroku w ich duchowej podróży. Doświadczona tarocistka odgrywa również rolę mentora, który prowadzi swoich klientów ostrożnie i z wyczuciem w kierunku ścieżki do samospełnienia.

  Używanie zrozumiałego języka

  Kluczowa jest zdolność komunikowania się w taki sposób, aby klient poprawnie przyswoił to, co do powiedzenia mają mu karty za pośrednictwem wróżki. Ważne jest w takiej samej mierze to, aby klient nie pojął tego wszystkiego w negatywny sposób. Właściwa wróżka nie posługuje się żargonem, o którym klient nic nie wie. Używa nieskomplikowanych i precyzyjnych słów.

  Bycie dobry słuchaczem


  Odpowiednia wróżka nie jest po to, aby obnażyć swoje niezwykłe talenty, jest po to, aby ofiarować klientowi bardzo potrzebnego wsparcia. Wysłucha tego, co mówi, powtórzy to swoimi słowami, jeśli to niezbędne. Autentycznie postara się pojąć ich punkt widzenia. Co równie ważne, powinna również potrafić mieć w sobie obiektywizm i spojrzeć na sytuację obiektywnie.

  Wróżka powinna znać swoje ograniczenia

  Jak każda inna forma wróżenia, czytanie z kart tarota może być w równej mierze przerobione przez wolną wolę określonej osoby i jej umiejętność do dokonywania własnych wyborów. Doświadczone tarocistki w pełni pojmują, że ich klienci mają wolną wolę, a więc posiadają zdolność do rozeznania w swoich osądach.

  Zna swoje karty tak dobrze, jak to tylko możliwe


  Szlifuje swoją wiedzę każdego dnia, rysuje jedną kartę dziennie, prowadzi dziennik tarota, czyta mnóstwo książek i rozmawia z innymi tarocistkami. A co najważniejsze: Praktyka, praktyka, praktyka.

  Źródło: https://blog.otylia.pl/najlepsza-wrozka/

  Cechy najlepszej wróżki

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Cechy najlepszej wróżki horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

  Pani Katarzyna


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  "Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę