4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Śmierć tarot

  Śmierć oznaczana jest w Wielkich Arkanach numerem XIII, dlatego też często tę liczbę uważa się za pechową.

  Znaczenie karty

  Jest to karta przejścia i niekoniecznie musi oznaczać dosłowną śmierć. Karta zwiastuje zakończenie pewnego etapu w życiu i rozpoczęcie kolejnego, wróży nadchodzące zmiany, odcięcie się od przeszłości. Zmiany mogą być również spowodowane stratą i być wyjątkowo trudne, lecz możemy mieć pewność, że zapewnią one nową jakość naszemu życiu. Karta składnia do pogodzenia się z upływającym czasem i z tym, co nieuchronne i niezależne od nas.

  Symbolika

  Na karcie Śmierć najczęściej pojawia się znana postać „kostuchy” z kosą, czyli szkieletu w charakterystycznym płaszczu z kapturem, czasem pojawiającego się na koniu. Śmierć często kroczy po ludzkich trupach. Kościotrup z kosą, wizerunek wywodzący się ze średniowiecza, ma budzić odrazę i lęk oraz skłaniać do zmian.

  Uczucia, zdrowie i praca

  W uczuciach karta zwiastuje zakończenie związku, wyjście ze związku patologicznego i ułożenie sobie życia na nowo. W pozycji prostej Śmierć zwiastuje zdrowie, natomiast w odwróconej jest definitywną oznaką choroby. W pracy Śmierć zwiastuje utratę stanowiska lub dużej ilości pieniędzy (karta odwrócona), a także zakończenie pewnego etapu i oddanie się nowym zadaniom lub znalezienie nowej pracy (położenie proste).

  Karta odwrócona

  Odwrócona karta może oznaczać wstrząsającą i bolesną stratę. Śmierć ostrzega także przed czyhającym niebezpieczeństwem i jest zwiastunem porażki lub żałoby. Karta uzmysławia, że trzymamy się kurczowo przeszłości, zamiast ruszyć do przodu i jest impulsem do zmian.

  Śmierć

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Śmierć horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  “Pani Otylio, dziękuję za wróżbę. Optymistyczna nie jest, ale spróbuję przyjrzeć się swojej sytuacji z większym dystansem... ”

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. :) Pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę