4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Głupiec tarot

  Głupiec, zwany także Wędrowcem, jest kartą tarota oznaczaną liczbą 0 lub 22. Jak wiele kart, należących do Wielkich Arkanów, posiada kilka znaczeń.

  Znaczenie karty

  Postać Głupca kojarzy nam się negatywnie, lecz karta ta ma także pozytywne znaczenie. Głupiec oznacza osobę niedojrzałą i młodą, otwartą na nowe doznania, optymistycznie i bezkrytycznie podchodzącą do życia. Jest to osoba niezależna, lubiąca podróże i spontanicznie podejmująca decyzje. Karta może również określać satyryka lub osobę pracującą w branży rozrywkowej. Negatywne znaczenie karty związane jest natomiast z faktem, że tą osobą można łatwo manipulować, ponieważ jest niezwykle ufna i naiwna. Spontaniczne decyzje, które podejmuje, są często nieprzemyślane i mogą nieść za sobą przykre konsekwencje.

  Symbolika

  Głupiec najczęściej prezentowany jest nad przepaścią, w towarzystwie psa, symbolizującego instynkt mający ochronić go przez zgubnym krokiem. Podpiera się kijem i ma przy sobie worek, niosąc cały swój dobytek, który zabrał w podróż.

  Uczucia, zdrowie i praca

  W uczuciach karta może oznaczać nową miłość, flirt lub miłość ślepą. Niekiedy jest ona zwiastunem nieplanowanej ciąży, jako że jednym ze znaczeń Głupca jest dziecko. Biorąc pod uwagę zdrowie, Głupiec (odwrócona karta) może zwiastować początki choroby lub choroby zakaźne u dzieci. Natomiast karta w położeniu prostym zwiastuje nadzieję na wyzdrowienie i sugeruje leczenie metodami alternatywnymi. W pracy i finansach Głupiec może być wróżbą nowego biznesu lub chaosu w pracy i małych zarobków.

  Karta odwrócona

  Odwrócona karta ma negatywne znaczenie i jest wróżbą przykrych konsekwencji bezmyślnego zachowania.  Głupiec

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Głupiec horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  “Dziękuję Pani za wróżbę. Słowa te podniosły mnie na duchu, mam nadzieje że wszystko jeszcze się ułoży i że Pani wróżba się spełni. Pozdrawiam Magda”

  Pan Magdalena


  opinie

  “ Witam Panią - bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką. ”

  Pani Jadwiga


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę