4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Sprawiedliwość tarot

  Sprawiedliwość występuje w Wielkich Arkanach pod numerem XI, a niekiedy (zamiennie z kartą Mocy) pod numerem VIII.

  Znaczenie karty

  Karta Sprawiedliwości może oznaczać osobę, która związana jest z władzą sądowniczą (sędzia, prawnik itd.) lub kogoś, kto jest wzorem dla innych i zawsze sprawiedliwie rozstrzyga spory. Karta wróży obowiązek uregulowania kwestii prawnych, może zwiastować także zbliżający się proces lub bycie ocenianym. Powinna również skłaniać do załatwienia spraw urzędowych i poukładania dokumentów. W postaci prostej karta zwiastuje pozytywne zakończenie spraw sądowych i urzędowych.

  Symbolika

  Na karcie sprawiedliwość widoczna jest siedząca na tronie kobieta, która w lewej ręce trzyma wagę, a w prawej miecz. Najczęściej na jej głowie spoczywa korona. Zdarza się, że u jej stóp znajduje się również dziecko w kołysce z przepaską na oczach, lub ona sama ma zasłonięty wzrok. Przepaska jest symbolem bezstronności, waga często pojawia się w kontekście prawnym i oznacza ważenie argumentów, by wybrać ostatecznie ten, który przeważy szalę. Miecz, trzymany przez kobietę, jest natomiast symbolem zakończenia sporu oraz obrony. Osoba na karcie często utożsamiana jest z boginią sprawiedliwości, Temidą.

  Uczucia, zdrowie i praca

  W uczuciach odwrócona karta wróży postępowanie sądowe, takie jak rozwód, a karta w postaci prostej ukazuje kierowanie się rozumem, zamiast sercem. W zdrowiu czeka nas spokój i równowaga, gdyż karta zwiastuje powrót do sił witalnych. Należy jednak być czujnym i zwrócić szczególną uwagę na nerki i bóle głowy. W pracy zwiastuje ona podpisywanie nowych umów, zawieranie znajomości biznesowych i zdobywanie partnerów. Odwrócona wróży odpowiedzialność karną za niedopatrzenia lub oszustwa finansowe oraz wypowiedzenie umowy o pracę.

  Karta odwrócona

  Odwrócona karta zwiastuje niepowodzenie w procesie sądowym, problemy prawne lub urzędowe. Może się również wiązać z niesprawiedliwym wyrokiem oraz zwiastować zemstę za niesprawiedliwość, jaka nas spotkała.

  Sprawiedliwość

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Sprawiedliwość horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  “Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

  Pani Monika


  opinie

  “ Dziękuję bardzo za szybka odpowiedź. Już wiem na czym się mam koncentrowac i to, ze nie warto walczyć z wiatrakami. Pozdrawiam i na pewno będe jeszcze korzystała z Pani usług. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę