4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Moc tarot siła

  Karta Moc oznaczona jest w Arkanach Wielkich numerem VIII, niekiedy występuje także pod numerem XI, zamiennie z kartą Sprawiedliwość. Jej inna nazwa to Siła.

  Znaczenie karty

  Karta Moc ta oznacza silną i pewną siebie osobę (najczęściej kobietę), która dba o swoje ciało i ma dobrą kondycję fizyczną, jest ambitna, odważna i pełna samodyscypliny. Moc wróży silną wolę i siłę fizyczną, chęć walki, wytrwałość i upór w dążeniu do celu. Jest to także zwiastun powodzenia seksualnego i określa osobę, która akceptuje swoją seksualność.

  Symbolika

  Na karcie widoczna jest najczęściej sylwetka kobiety, która ujarzmia lwa. Na niektórych kartach osoba głaszcze lwa, co oznacza, że jest on już ujarzmiony i oswojony. Jest to symbol ogromnej siły fizycznej i umiejętności oswajania dzikości, mimo zewnętrznej subtelności, którą uosabia kobieta. Na niektórych kartach widoczny jest Herkules ujarzmiający lwa nemejskiego.

  Uczucia, zdrowie i praca

  W uczuciach karta oznacza trudną walkę o miłość, która często wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Może również oznaczać chęć przejęcia inicjatywy w związku przez jedno z partnerów. Karta Moc jest także oznaką akceptacji swojej seksualności i udanego życia seksualnego. Karta wróży dobre zdrowie i przypływ sił witalnych. W kwestiach finansowych jest to zwiastun większej ilości pracy, nadgodzin, wzrostu obowiązków lub rywalizacji o miejsce pracy.

  Karta odwrócona

  Odwrócona karta jest oznaką nadużywania siły fizycznej lub znęcania się psychicznego (sadyzm). Jest zwiastunem agresji, oziębłości seksualnej, lenistwa, braku aktywności fizycznej, zaborczości, zniechęcenia i choroby.

  Moc

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Moc horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  "Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

  Pani Gosia


  opinie

  “Witam, Bardzo Pani dziękuję. Ta wróżba pojawiła się w idealnym momencie - napełniła nadzieją i dodała sił. Myślę, że nadchodzący czas będzie dla mnie trochę lepszy niż się spodziewałam. Jeszcze raz dziękuję. ”

  Pani Katarzyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę