4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Kochankowie tarot

  Kochankowie to karta tarota oznaczana numerem VI. W tarocie egipskim można ją znaleźć pod nazwą Dwie Drogi.

  Znaczenie karty

  Pozytywne znaczenie karty to miłość i pełne zaangażowanie w związek. Karta oznacza także życiowe dylematy, dwoistość ludzkiej natury i trudności w podejmowaniu odpowiednich decyzji. Skłania nas ona również do zwrócenia uwagi na nasz związek i to, czy kierujemy się w nim sercem, czy rozumem.

  Negatywne znaczenie związane jest z obecnością osoby trzeciej, która może zniszczyć naszą obecną relację oraz z gasnącym uczuciem i nieszczerością.

  Symbolika

  Na karcie możemy znaleźć trzy osoby: mężczyznę i dwie kobiety. Jedna z nich ma jasne, a druga ciemne włosy, często też jedna jest zdecydowanie ładniejsza. Na niektórych kartach pojawia się tylko dwoje ludzi, którzy są nadzy – jest to nawiązanie do biblijnych postaci Adama i Ewy. Nad mężczyzną unosi się anioł lub kupidyn. Obecność dwóch kobiet symbolizuje trudny wybór i obowiązek zdecydowania się na jedną partnerkę.

  Uczucia, zdrowie i praca

  W uczuciach karta oznacza trwały związek lub rozstanie (w zależności od jej położenia). Może zwiastować także problemy zdrowotne związane z układem oddechowym, płucami, nerkami, gruczołami i jelitami. Osoba, której dotyczy karta numer VI, może również niechętnie odbywać stosunki seksualne. Ta karta skłania do wizyty u specjalisty. W pracy zwiastuje ważną do podjęcia decyzję oraz zaangażowanie się w sferę zawodową całym sercem.

  Karta odwrócona

  Odwrócona karta oznacza nieodpowiedni wybór lub problem w podjęciu decyzji, zwiastuje niezdecydowanie i brak konsekwencji w działaniu, a także brak dojrzałości uczuciowej i życiowej, niezdolność do usamodzielnienia się i odpowiedzialności za siebie. Karta odwrócona może również oznaczać nieodpowiedniego partnera, zazdrość, rozstanie lub osobę trzecią, przez którą może rozpaść się nasz związek.

  Kochankowie

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Kochankowie horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  “Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

  Pani Monika


  opinie

  “ Dziękuję bardzo za szybka odpowiedź. Już wiem na czym się mam koncentrowac i to, ze nie warto walczyć z wiatrakami. Pozdrawiam i na pewno będe jeszcze korzystała z Pani usług. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę