4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  księżyc tarot

  Księżyc to karta tarota oznaczana w Wielkich Arkanach numerem XVIII.

  Znaczenie karty

  Karta symbolizuje życie marzeniami, z dala od rzeczywistości, oraz naiwność i wiarę w ideały. Księżyc jest również zwiastunem strachu, kłamstwa, ukrytej prawdy i utopijnych marzeń. Osoba, której dotyczy karta, poświęca często wiele, usiłując osiągnąć coś nierealnego. Karta zwraca również uwagę na idealizowanie złych sytuacji i samooszukiwanie się, gdy wolimy żyć w iluzji niż ujrzeć prawdę. Karta ma głównie negatywne znaczenie.

  Symbolika

  Głównym punktem karty jest duży księżyc z ludzką twarzą, pod którym znajdują się dwa wyjące zwierzęta: pies i wilk. Na karcie znajdują się także dwie wieże oraz wychodzący z sadzawki i zbliżający się do zwierząt rak. Księżyc, będący słońcem nocy, symbolizuje nasze obawy, koszmary i ciemną stronę życia.

  Uczucia, zdrowie i praca

  Karta powinna zwrócić naszą uwagę na związek, w jakim trwamy, gdyż może się okazać, że jest on dla nas destrukcyjny lub jesteśmy uzależnieni od partnera. Księżyc wróży rozpaczliwą potrzebę miłości za wszelką cenę, nawet kosztem bycia oszukiwanym i zdradzanym. Księżyc wskazuje na kłopoty zdrowotne związane z przełykiem i żołądkiem oraz chorobę psychiczną. W pracy karta wróży podjęcie współpracy z kobietami.

  Karta odwrócona

  Z natury negatywne znaczenie karty dodatkowo potęguje pozycja odwrócona. Księżyc zwiastuje koszmary, myśli samobójcze, autodestrukcję, nieumiejętność pogodzenia się z przeszłością, strach, obsesję, halucynacje oraz uzależnienie od używek i osób, a także utracone nadzieje. Oznacza również, że ktoś nas bardzo rozczarował lub zawiódł.

  Księżyc

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Księżyc horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

  Pan Rafał


  opinie

  “Pani Otylio, dziękuję za wróżbę. Optymistyczna nie jest, ale spróbuję przyjrzeć się swojej sytuacji z większym dystansem... ”

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Witam Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. W głębi serca właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Widocznie nie było nam pisane. Mam nadzieję, że przynajmniej on będzie szczęśliwy bo naprawdę na to zasługuje. Ja musze się z tym pogodzić i zaakceptować daną sytuacje. Jak mówi piosenka” …znów normalnie trzeba żyć, normalnie umieć być normalnie kochać świat…”a ja muszę to wcielić w życie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Sylwia"

  Pani Sylwia


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę