4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Diabeł tarot

  Diabeł, XV karta tarota, w tarocie egipskim bywa również nazywany Demonem lub Tyfonem.

  Znaczenie karty

  Diabeł jest symbolem zła, które pochodzi z ludzkiego egoizmu. Oznacza niemoralne postępowanie, dążenie po trupach do władzy, sprawianie bólu innym, chęć wzbogacania się kosztem innych, przywiązanie do rzeczy materialnych, nałogi, hedonizm, pożądanie, brak zahamowań (m.in. seksualnych), szukanie nowych wrażeń, które są niemoralne. Diabeł każe również zwrócić uwagę na cień, który nosimy w sobie, czyli to, co wypieramy i zamazujemy, lecz czego nie potrafimy się pozbyć. Cień ten ujawnia się pod postacią agresji, nienawiści i braku szacunku do innych. Karta ma głównie negatywne znaczenie.

  Symbolika

  Na środku karty widnieje ogromna postać diabła, ze skrzydłami i rogami, siedząca na postumencie, do którego przymocowane są dwa łańcuchy. Jeden łańcuch prowadzi do kobiety, a drugi do mężczyzny – oboje są nadzy, co wskazuje na grzech pierworodny Adama i Ewy.

  Uczucia, zdrowie i praca

  W uczuciach diabeł symbolizuje związek oparty na seksie, w którym partnerzy często szukają nowych wrażeń (sadomasochizm), nawet kosztem zdrady. Diabeł może wskazywać na bycie poniżanym i wykorzystywanym w związku. Diabeł w pozycji odwróconej zwiastuje choroby zakaźne, weneryczne oraz dewiacje seksualne. W pozycji prostej skłania do zmiany leczenia, gdyż obecne nie przynosi oczekiwanych rezultatów. W pracy może oznaczać nadużywanie władzy lub przełożonego, który znęca się nad swoimi pracownikami.

  Karta odwrócona

  Odwrócona karta Diabła wskazuje na przynależność do grupy, która ma na nas negatywny wpływ, często jest to związane z alkoholem lub narkotykami. Oznacza również agresję, przemoc i materializm. Znaczenie karty w większości przypadków jest negatywne, lecz skłaniające do refleksji nad sobą i swoim otoczeniem.

  Diabeł

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Diabeł horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  “Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  opinie

  “Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

  Pani Urszula


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę