4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Kapłanka tarot

  Kapłanka to jedna z kart Wielkich Arkanów. Nazywana jest także Arcykapłanką lub Papieżycą. Karta opisuje ludzi bardzo uczuciowych, oddanych, często poświęcających się dla innych, ale też nieśmiałych. Osoby spod tej karty cenią rodzinne ciepło, są wierne, ale obowiązki domowe są dla nich tylko przykrą, szarą rzeczywistością. Oczywiście wykonują je, ale dlatego, że muszą aniżeli, że chciałyby. Również w sprawach seksu są raczej wycofane i uległe, aniżeli kipiące erotyką i zmysłowością. Tego typu dziewczyny określane są przez społeczeństwo jako kobiety lodu. Sex jest dla nich tylko dodatkiem do duchowego związku. Bowiem Kapłanka to osoba mistyczna, ona potrafi dostrzec wokół siebie to, czego nie widzą inni ludzie. Ona również nie ulega tak zwanemu pierwszemu wrażeniu i nie ocenia po nim innych ludzi, daje im natomiast drugą szansę, pokazania jakimi są naprawdę. Posiada także tak zwany „szósty zmysł” dzięki czemu czuje jak odbierają ją inni ludzie, i czy jest w towarzystwie lubiana czy raczej nieakceptowana. Jest przez to zamknięta w sobie i bardzo boi się odrzucenia. Kobiety Kapłanki są bardzo ładne. Ciemnowłose, o dużych oczach i głębokim spojrzeniu bardzo podobają się mężczyznom. Niestety, nie każdy ma tyle cierpliwości, aby ją głębiej poznać.

  Co Kapłanka oznacza w:

  Uczuciach: Kapłanka w uczuciach oznacza pełne poświęcenie i oddanie rodzinie, wierność i tak zwany związek dusz.

  Pracy: Kapłanki wybierają zawody związane z empatią i pomocą drugiemu człowiekowi. Są to najczęściej pielęgniarki, nauczycielki, psycholożki czy terapeutki. Karta ta oznacza oddanie dla drugiej osoby, sumienność, dokładne wypełnianie swoich obowiązków, ale także nie zabieganie o rozwój i sukces zawodowy.

  Zdrowiu: Kapłanka oznacza płodność, ale też choroby w okolicy brzucha, na przykład żołądka czy układu rozrodczego, czasem kłopoty z ciążą oraz choroby układu limfatycznego, a także te trudne do zdiagnozowania.

  Karta odwrócona: Odwrócona Kapłanka wymaga ciągłego zainteresowania, jest zbyt zajęta poświęcaniem się innym ludziom, przez co zapomina o sobie i własnych potrzebach, co może doprowadzić do depresji lub popadnięcia w nałogi.

  Kapłanka (Papieżyca)

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Kapłanka (Papieżyca) horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Witam Pani Otylio, bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie. Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam. ”

  Pan Bogusław


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  "Witam pani Otylio Bardzo dziękuje za doradztwo zarówno w sprawach zawodowych jak i sercowych. Jeszcze raz dziękuje za porady teraz łatwiej jest mi podejmować ważne decyzje.Pozdrawiam serdecznie Rafał. "

  Pan Rafał


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę