4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy on kocha ?

  Poniżej przedstawiam parę przesłanek, które mogą sygnalizować, że mężczyzna darzy Cię prawdziwym uczuciem.

  Lubi Cię bronić

  Chronimy ludzi, których kochamy. Jeśli twój ukochany troszczy się więc o Twoje bezpieczeństwo oraz jak lew broni Cię przed innymi ludźmi i nie pozwala im mówić o Tobie w zły sposób, to żywi do Ciebie mocne uczucia.

  Chce byś czuła się dobrze

  Sygnały, że on Cię kocha

  Możesz w prosty sposób zaobserwować, czy twój partner Cię kocha – mimo że tego jeszcze nie usłyszałaś z jego ust – po jego codziennym zachowaniu w stosunku do Twojej osoby. Aprobuje twoje dziwne domowe nawyki, wstaje do pracy po cichu, aby cię nie zbudzić, pozwala ci siedzieć w pociągu przy oknie, okrywa cię kocem, gdy zasypiasz na kanapie… Jednym słowem, stara się, by było ci dobrze i przyjemnie.

  Często o Tobie myśli

  Kiedy nie jesteście akurat obok siebie, twój partner często pozwala Ci odczuć, że o Tobie myśli na przykład – dostajesz SMSa, że właśnie usłyszał w radiu Twoją ulubioną piosenkę.

  Wie, kiedy coś nie gra

  Nie musisz wcale tego mówić, on od razu widzi, że coś jest u Ciebie nie tak. Pyta, czy coś się stało, czym się martwisz, czy może jakoś dopomóc. Po chwili czuje twój zły nastrój, panikę czy przerażenie. Dodatkowo, wiesz, że możesz mu o swych obawach opowiedzieć.

  Daje emocjonalne prezenty

  Nie sztuka kupić komuś drogi, modny prezent. Prawdziwe wyzwanie to sprawić podarek, który będzie rozważny, spersonalizowany i cenny dla obdarowywanego. Jeśli partner Cię kocha, podaruje Ci płytę twojego ulubionego zespołu, którego sam nie lubi, wymarzoną powieść, o której wspominałaś mu tylko raz albo pościel z obrazkami, które uwielbiasz.

  Chce być przy Tobie blisko

  Ludzie, którzy darzą się miłością, rzecz jasna nie muszą być przy sobie bez przerwy. Ale jeśli twój partner nagle Cię obejmuje, całuje Cię po dłoni, bierze Cię za rękę w sklepie albo siada koło ciebie przy stole wśród znajomych, to nawet nie musi wymawiać słów „kocham cię”. Sam fakt, że chce być fizycznie blisko ciebie, mówi sam za siebie.

  Rozmawia o Tobie z innymi

  Twój ukochany dyskutuje ze swą siostrą przez skype. Znienacka słyszysz własne imię i to w całkowicie przypadkowym kontekście. Podobnie w dialogach z jakąkolwiek inną osobą – znajomym, ciotką, przyjacielem. Gdy twoja druga połówka przy każdej nadarzającej się okoliczności wspomina o Tobie w dialogach z innymi, oznacza to, że jesteś dla niego priorytetowa.

  Jest w stanie Cię wyręczyć

  To jest często postrzegane jako błahe, ale wykonywanie za partnera znienawidzonych przez niego zadań to jedna z ważniejszych oznak szczerego uczucia. Jeżeli on myje za Ciebie naczynia, odkurza, bo wie, że zwyczajnie tego nie znosisz, to raczej prawdziwie cię kocha.

  Stawia Cię naprawdę wysoko

  Jednym z najważniejszych objawów, że mężczyzna Cię kocha, jest priorytetowe traktowanie. Nie znaczy to jednak, że powinien spędzać swój wolny czas tylko w twoim otoczeniu i nie spotykać się z kumplami – to byłoby wręcz niezdrowe. Jeśli najczęściej twój partner wybiera twoją osobę i twoje towarzystwo oraz chce spędzić z Tobą czas, nawet gdy jest zapracowany, a jego kalendarz jest wypełniony po brzegi, to najzwyczajniej w świecie Cię kocha.

  Jest ciekaw tego, co masz do powiedzenia

  Czołowa przesłanka, że partner darzy Cię szczerym uczuciem? Zawsze Cię wysłuchuje. Żeby skoncentrować się na tym, co masz mu do powiedzenia, zatrzymuje grę albo odkłada pada na później.

  Służy wsparciem

  Ukochany wspiera Cię w twoich planach i zamiarach. Wierzy w ciebie, powtarza Ci, że poradzisz sobie i nie daje Ci zrezygnować ze swoich pasji. Jeżeli wierzy w Twoje marzenie bardziej, niż Ty sama, to jesteś wybranką losu.

  Snuje wspólne plany

  Mówi o wspólnych wakacjach czy urlopie, adoptowaniu razem kota czy kupieniu mieszkania. Jeżeli Twój mężczyzna zawiera Ciebie w swoich zamiarach i rozmyśla o życiu u twego boku, to ma wobec Ciebie istotnie poważne zamiary.

  Prosi Cię o rady

  Jesteś prawdziwym oparciem swojego partnera. To do ciebie zwraca się, gdy ma zmartwienie, potrzebuje rady lub podpory albo ma zły okres. Ufa Tobie bardziej niż komukolwiek.

  Jest zawsze gotowy, aby Ci pomóc

  Kiedy szukasz pomocy czy oparcia, zawsze możesz liczyć na partnera. Tak mocno, że gdy zatelefonujesz do niego, że spłonęło Ci mieszkanie albo twój pojazd stanął na środku autostrady, on rzuci wszystko i przybiegnie Ci na pomoc.

  Mówi, że jest z Ciebie dumny

  Twój chłopak jest twoim największym sympatykiem. Jest dumny ze wszystkich twoich osiągnięć, nawet jeśli są bagatelne. Czasami masz nawet wrażenie, że jest z ciebie bardziej dumny, niż… Ty z samej siebie.

  Sygnały, że on Cię kocha

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Sygnały, że on Cię kocha horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  “Droga wróżko! Serdecznie dziękuję za szybka odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Pozostaje mi teraz uporządkować swoje myśli i emocje i czekać na rozwój wypadków. Słowa, które do mnie napisałaś dodają mi otuchy i pozwalają z większym spokojem spojrzeć w przyszłość. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam”

  Pani Marzanna


  opinie

  "Witam pania serdecznie, wiem, ze za wrozby sie nie dziekuje, ale tutaj musze sie przed pania pochylic i z calego serca podziekowac, nie spodziewalam sie takich odpowiedzi. Na pewno bede jeszcze korzystac z pani uslug wrozbiarskich!!!"

  Pani Izabela


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Zobacz inne posty

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę