Wróżka online

Wróżby pisemne

Jeśli przeprowadzasz pisemne wróżby e-mail sprawdź, że Twoje talenty edytorskie są wystarczająco dobre, by nie odstraszać klientów. Potrzebujesz doskonałych umiejętności językowych i umiejętności do przedstawiania pomysłów i informacji w sposób nieskomplikowany i zwięzły.

Bądź uprzejmą osobą

Klienci są delikatni i można spowodować ogromne uszczerbki przez włożenie negatywnego pomysłu do ich głów. Pielęgnuj pogodny sposób bycia. Nigdy nie informuj klientki, że jej problemy to jej własna wina. Nigdy nie bądź nieprzyjacielska lub gwałtowna, nieważne jak bardzo przygaszona możesz się czuć. Wróżby online, siłą rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale pamiętaj, że za ekranem ukrywa się realna istota ludzka. Zawsze traktuj ją z grzecznością, fachowo i z naturalnym współczuciem.

Sprawdzona wróżka online. Jaka powinna być ?

Zasady etyczne

Utwórz kodeks etyczny. Każda wróżka online powinna go posiadać. Może on zawierać takie rzeczy jak: „Nie będę wróżyć osobom niezdolnym prawnie do podejmowania takich decyzji” oraz „Nigdy nie będę dzielić się wiadomościami o klientach”. Trzymaj się tych punktów – to wygeneruje Ci mnóstwo stałych klientów.

Wyceniaj pracę realistycznie

Kuszące jest zmniejszanie kwoty, aby uzyskać zlecenie. Ustal, jak wiele pieniędzy potrzebujesz i mając to na uwadze wyceniaj swoje rozkłady.

Medium za pomocą którego wróżysz

Zdecyduj się na format swoich odczytów. Jest dużo sposobów, na które da się przesłać wróżbę w systemie zdalnym: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, komunikatory internetowe. Przeprowadź swoje badania i sprawdź który format wróżb internetowych jest dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Krępująca cisza

Jeśli w trakcie wróżenia online na żywo Twój umysł jest pusty, złap kartę w taki sposób, aby klient był w stanie ją zobaczyć i postaw pytanie, co ona dla niego oznacza. Scharakteryzuj obraz, podyskutuj o tym, co oznacza konkretna symbolika, a błyskawicznie skierujesz się na odpowiednie tory. Zawsze możesz się ukazać swój uśmiech i przeprosić za zagubienie toku myślenia – zdarza się to od czasu do czasu nawet najdoskonalszym wróżkom.

Zrób dobrą robotę

Wykonaj doskonałą robotę, a w krótkim czasie dostaniesz możliwość wykonania dalszych zleceń. Klienci szanują kogoś, kto się przygotowuje, aby pracować w pocie czoła. Kiedy wróżenie online kończy się, powiadom klienta, że jeśli ma wątpliwości będzie mógł dopytać. Zapewne są tacy, którzy wykorzystują tę szansę, ale jest ich niezbyt dużo. Po otrzymaniu odpowiedzi na kilka pytań uzupełniających możesz kulturalnie poprosić ich o zamówienie dalszego odczytu.

Pytania o osoby trzecie

Postaraj się nie robić rozkładów na osoby trzecie. Innymi słowy, nie udzielaj informacji klientce, co sądzi o niej jej chłopak. Można subtelnie zasugerować jakie może być to uczucie, ale nic poza tym. Podkreśl, że jesteś w stanie odszyfrowywać karty tylko w jej imieniu i tylko z jej punktu widzenia. Twoja klientka będzie zachwycona pod względem Twoich reguł i będzie się czuła pewnie, że jej prywatne informacje są u Ciebie bezpieczne.

Nie zalewaj klienta informacjami

Nie próbuj okazywać tego co wiesz w całości. To mocno pociągające, aby usiłować pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi informacjami na temat karty. Zazwyczaj zdarza się tak, że jest to o wiele za dużo i Twój biedny klient jest zdezorientowany. Twój klient jest rzeczywiście zaciekawiony zaledwie tym, jaki to ma związek z jego życiem. Często zdarza się tak, że mniej znaczy więcej.

Zadbaj o dobry nastrój wśród Twoich klientów

Pozwól sobie na poczucie humoru. Klienci szanują kogoś, kto jest w stanie ich zrelaksować z krztyną humoru, ale nie daj, aby wymknęło się to spod kontroli. Ta osoba posiada strach mające związek w kwestii swojego życia, inaczej nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy trzeba, aby być poważną, bądź poważna.

Kompromis jeśli chodzi o terminy

Jeśli odczytujesz w czasie rzeczywistym przez Skype, musisz zyskać pewność, że ustaliłaś czas właściwy tak samo dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie próbuj dopasować się do nich zaledwie w celu, aby przypodobać się klientowi – nie będziesz w końcu rozkładała kart o 3 nad ranem…

Ułatwiaj zamówienie wróżby z tarota

Upewnij się, że Twoje kwoty za wróżbę są zrozumiałe i że posiadasz banalny sposób na to, aby ludzie byli w stanie zamawiać u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą również być świadomi co dostają za swoje pieniądze, więc wyjaśnij im co są w stanie zyskać za przedtem określoną kwotę.

Minimalne przerwy podczas rozkładu

Jeśli rozszyfrowujesz tarota przy pomocy formy zdalnej na Skype, upewnij się, że nie będziesz mogła zrobić sobie jakiejkolwiek przerwy. Jeśli dzieci przychodzą ze szkoły lub pies zaczyna jęczeć, aby wyjść, może to uczynić, że nie wypadniesz najlepiej. Jednak, jest w stanie to też sprawić, że będziesz wyglądać oprócz tego normalnie i ludzko, więc nie bierz tego do siebie, jeśli wyniknie nieoczekiwana chwila oddechu. Jeśli jest to niecierpiący zwłoki wypadek, twój klient okaże się wyrozumiały i będziesz mogła przeorganizować rozmowę.

Poznaj dobrze swoje karty

Na początku trzeba używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Skomponuj plik tekstowy z pobieżnym opisem każdej karty. Zajmuje to odrobinę czasu, jednakże pozwoli Ci naprawdę pojąć symbolikę każdej karty. W chwili gdy już będziesz pewna siebie i swoich kart, poszerz swoją wiedzę ucząc się podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie porywaj się z motyką na słońce, usiłując nauczyć się wszystkiego za jednym zamachem.

Sprawdzona wróżka online. Jaka powinna być ?

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


Tagi wpisu: Sprawdzona wróżka online. Jaka powinna być ? horoskop, ,

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

Pani Katarzyna


opinie

“Pani Otylio, dziękuję za wróżbę. Optymistyczna nie jest, ale spróbuję przyjrzeć się swojej sytuacji z większym dystansem... ”

Pani Małgorzata


opinie

“ Dziekuje serdecznie za szybka odpowiedz. Do konca wierzylam ze wszystko sie ulozy i bedzie tak, jak bym tego chciala. Teraz wiem ze nie zawsze tak jest i ta wrozba na pewno pomoze mi pozamykac stare sprawy i zaczac wszystko od nowa. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam, ”

Pani Marta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Postaw tarota

Szybki kontakt ze mną. Uzupełnij formularz i kliknij przycisk wyślij na dole.
  Zobacz inne posty

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Karty tarota - Opis

  Wielkie arkana


  0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

  Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

  Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

  Ciekawostki z bloga

  Numerologia


  Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Horoskop ogólny


  Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

  Najczęściej czytane artykuły


  Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

  Czytaj więcej...

  Numerologia


  Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

  Troszkę o wróżeniu online


  Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

  Jak działa tarot


  Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

  Wróżby miłosne


  Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

  Jaka będzie przyszłość ?


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Ezoteryka


  Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

  Jak zamówić ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę