4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Wróżka online

  Wróżby pisemne

  Jeśli przeprowadzasz pisemne wróżby e-mail sprawdź, że Twoje talenty edytorskie są wystarczająco dobre, by nie odstraszać klientów. Potrzebujesz doskonałych umiejętności językowych i umiejętności do przedstawiania pomysłów i informacji w sposób nieskomplikowany i zwięzły.

  Bądź uprzejmą osobą

  Klienci są delikatni i można spowodować ogromne uszczerbki przez włożenie negatywnego pomysłu do ich głów. Pielęgnuj pogodny sposób bycia. Nigdy nie informuj klientki, że jej problemy to jej własna wina. Nigdy nie bądź nieprzyjacielska lub gwałtowna, nieważne jak bardzo przygaszona możesz się czuć. Wróżby online, siłą rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale pamiętaj, że za ekranem ukrywa się realna istota ludzka. Zawsze traktuj ją z grzecznością, fachowo i z naturalnym współczuciem.

  Sprawdzona wróżka online. Jaka powinna być ?

  Zasady etyczne

  Utwórz kodeks etyczny. Każda wróżka online powinna go posiadać. Może on zawierać takie rzeczy jak: „Nie będę wróżyć osobom niezdolnym prawnie do podejmowania takich decyzji” oraz „Nigdy nie będę dzielić się wiadomościami o klientach”. Trzymaj się tych punktów – to wygeneruje Ci mnóstwo stałych klientów.

  Wyceniaj pracę realistycznie

  Kuszące jest zmniejszanie kwoty, aby uzyskać zlecenie. Ustal, jak wiele pieniędzy potrzebujesz i mając to na uwadze wyceniaj swoje rozkłady.

  Medium za pomocą którego wróżysz

  Zdecyduj się na format swoich odczytów. Jest dużo sposobów, na które da się przesłać wróżbę w systemie zdalnym: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, komunikatory internetowe. Przeprowadź swoje badania i sprawdź który format wróżb internetowych jest dla Ciebie najbardziej komfortowy.

  Krępująca cisza

  Jeśli w trakcie wróżenia online na żywo Twój umysł jest pusty, złap kartę w taki sposób, aby klient był w stanie ją zobaczyć i postaw pytanie, co ona dla niego oznacza. Scharakteryzuj obraz, podyskutuj o tym, co oznacza konkretna symbolika, a błyskawicznie skierujesz się na odpowiednie tory. Zawsze możesz się ukazać swój uśmiech i przeprosić za zagubienie toku myślenia – zdarza się to od czasu do czasu nawet najdoskonalszym wróżkom.

  Zrób dobrą robotę

  Wykonaj doskonałą robotę, a w krótkim czasie dostaniesz możliwość wykonania dalszych zleceń. Klienci szanują kogoś, kto się przygotowuje, aby pracować w pocie czoła. Kiedy wróżenie online kończy się, powiadom klienta, że jeśli ma wątpliwości będzie mógł dopytać. Zapewne są tacy, którzy wykorzystują tę szansę, ale jest ich niezbyt dużo. Po otrzymaniu odpowiedzi na kilka pytań uzupełniających możesz kulturalnie poprosić ich o zamówienie dalszego odczytu.

  Pytania o osoby trzecie

  Postaraj się nie robić rozkładów na osoby trzecie. Innymi słowy, nie udzielaj informacji klientce, co sądzi o niej jej chłopak. Można subtelnie zasugerować jakie może być to uczucie, ale nic poza tym. Podkreśl, że jesteś w stanie odszyfrowywać karty tylko w jej imieniu i tylko z jej punktu widzenia. Twoja klientka będzie zachwycona pod względem Twoich reguł i będzie się czuła pewnie, że jej prywatne informacje są u Ciebie bezpieczne.

  Nie zalewaj klienta informacjami

  Nie próbuj okazywać tego co wiesz w całości. To mocno pociągające, aby usiłować pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi informacjami na temat karty. Zazwyczaj zdarza się tak, że jest to o wiele za dużo i Twój biedny klient jest zdezorientowany. Twój klient jest rzeczywiście zaciekawiony zaledwie tym, jaki to ma związek z jego życiem. Często zdarza się tak, że mniej znaczy więcej.

  Zadbaj o dobry nastrój wśród Twoich klientów

  Pozwól sobie na poczucie humoru. Klienci szanują kogoś, kto jest w stanie ich zrelaksować z krztyną humoru, ale nie daj, aby wymknęło się to spod kontroli. Ta osoba posiada strach mające związek w kwestii swojego życia, inaczej nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy trzeba, aby być poważną, bądź poważna.

  Kompromis jeśli chodzi o terminy

  Jeśli odczytujesz w czasie rzeczywistym przez Skype, musisz zyskać pewność, że ustaliłaś czas właściwy tak samo dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie próbuj dopasować się do nich zaledwie w celu, aby przypodobać się klientowi – nie będziesz w końcu rozkładała kart o 3 nad ranem…

  Ułatwiaj zamówienie wróżby z tarota

  Upewnij się, że Twoje kwoty za wróżbę są zrozumiałe i że posiadasz banalny sposób na to, aby ludzie byli w stanie zamawiać u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą również być świadomi co dostają za swoje pieniądze, więc wyjaśnij im co są w stanie zyskać za przedtem określoną kwotę.

  Minimalne przerwy podczas rozkładu

  Jeśli rozszyfrowujesz tarota przy pomocy formy zdalnej na Skype, upewnij się, że nie będziesz mogła zrobić sobie jakiejkolwiek przerwy. Jeśli dzieci przychodzą ze szkoły lub pies zaczyna jęczeć, aby wyjść, może to uczynić, że nie wypadniesz najlepiej. Jednak, jest w stanie to też sprawić, że będziesz wyglądać oprócz tego normalnie i ludzko, więc nie bierz tego do siebie, jeśli wyniknie nieoczekiwana chwila oddechu. Jeśli jest to niecierpiący zwłoki wypadek, twój klient okaże się wyrozumiały i będziesz mogła przeorganizować rozmowę.

  Poznaj dobrze swoje karty

  Na początku trzeba używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Skomponuj plik tekstowy z pobieżnym opisem każdej karty. Zajmuje to odrobinę czasu, jednakże pozwoli Ci naprawdę pojąć symbolikę każdej karty. W chwili gdy już będziesz pewna siebie i swoich kart, poszerz swoją wiedzę ucząc się podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie porywaj się z motyką na słońce, usiłując nauczyć się wszystkiego za jednym zamachem.

  Sprawdzona wróżka online. Jaka powinna być ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Sprawdzona wróżka online. Jaka powinna być ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

  Pan Piotr


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  "Witam pani Otylio Bardzo dziękuje za doradztwo zarówno w sprawach zawodowych jak i sercowych. Jeszcze raz dziękuje za porady teraz łatwiej jest mi podejmować ważne decyzje.Pozdrawiam serdecznie Rafał. "

  Pan Rafał


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Zobacz inne posty

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę