Złość w związku

Poszukaj psychologa

Pogawędka z wyuczonym psychologiem potrafi pomóc w odnalezieniu przyczyny gniewu i stresu, a także w wymyśleniu właściwszych metod radzenia sobie z nimi. Czasami naprawdę warto powierzyć swoje zaufanie fachowcowi.

Aktywność fizyczna

Pozostawanie w miejscu i wyolbrzymianie kłopotów nie ułatwia w ich wyjaśnieniu. Wręcz odwrotnie, może wytworzyć w nas jeszcze mocniejszy niepokój i rozdrażnienie. Joga, proste, rozluźniające ćwiczenia, a co więcej taniec mogą udzielić pomocy w uwolnieniu napięcia w mięśniach.

Jak opanować złość w związku ?

Głębokie oddechy

Jeśli skupimy się na oddychaniu, generując powolne, dostosowane oddechy, nasze ciało i mózg się rozluźnią. Skup się na oddychaniu. Możesz poza tym w głowie nadawać mu rytm: wdech – wydech. Jeśli dasz radę, komfortowo usiądź, pozwól szyi i ramionom w pełni się rozluźnić. Oddychaj mocno przez nos, wydychaj powietrze przez usta. Skieruj uwagę na unoszący się brzuch.

Żartuj

Jeśli utkwiłaś w stresującej sytuacji, np. utknęłaś w korku, i masz wrażenie, że gniew i złość przejmują nad tobą władzę, rozejrzyj się dookoła. Odszukaj coś, co zajmie Twoje myśli, pozwoli ci się odprężyć, pośmiać.

Może też Cię zainteresuje: https://blog.otylia.pl/technika-uwalniania/

Spróbuj spojrzeć na to inaczej

Chwile wysokiego stresu są w stanie wykrzywić twoje postrzeganie otoczenia. Niekiedy trzeba przyhamować, nabrać dystansu. Postarać się zerknąć na konkretny problem z innej perspektywy. Takie przyjrzenie się problemowi z różnych stron, potrafi prowadzić do intrygujących i zaskakujących efektów.

Dowiedz się, co jest źródłem gniewu

Jeśli systematyczne dojazdy do pracy sprawiają, że czujesz zdenerwowanie i jesteś sfrustrowana, spróbuj zmienić trasę lub prędzej wychodzić do pracy. Jeśli twój kolega z pracy jest głośny i gadatliwy, przynieś do pracy słuchawki i słuchaj muzyki. Zwyczajnie znajdź źródło rozdrażnienia i frustracji, a potem odszukaj rozwiązanie, które umożliwi ci ukoić to napięcie.

Frustracje

Opowiedz o swoich odczuciach komuś zaufanemu: koledze, partnerowi, partnerce. Czasami wykrzyczenie tego, co nas boli, dotyka, jest doskonałym sposobem na odzyskanie balansu i równowagi. Pamiętaj tylko, że nie chodzi w tym miejscu o „wylanie złości” na kogoś, na wyładowaniu emocji na nim, lecz o znalezienie właściwego słuchacza, który wysłucha naszych żali.

Powtarzanie mantr

Powielanie uspokajającej frazy potrafi pomóc w trudnych chwilach. Należy mówić je głośno lub szeptem. Zobaczysz, że po jakimś czasie twoje samopoczucie wzrośnie w znacznym stopniu. Możesz sobie uszykować listę takich wyrażeń w notatniku w komórce i zaglądać do nich w tremujących przypadkach.

Wizualizuj

W stresującej sytuacji, gdy trudno ci złagodzić myśli i podjąć odpowiednią decyzję, trzeba na moment usiąść i wymyślić sobie swoje miejsce „szczęśliwości”. Zastanów się nad miejscem, które cię wycisza, rozluźnia. Czy potrafisz sobie wyobrazić te dźwięki, zapachy, pejzaże? Przywołaj ten obraz w głowie. Właśnie tak wyciszysz ciało i umysł, usystematyzujesz oddech. Odzyskasz jasność myślenia.

Zmiana środowiska

Jeśli coś cię rozgniewało w pracy lub w mieszkaniu, zrób sobie krótką przerwę. Pozwól sobie na przechadzkę. Obejdź dom dookoła. Pooddychaj rześkim powietrzem. Po powrocie twój mózg będzie wyciszony, ciało mniej wzburzone. Zyskasz odpowiedniejszą perspektywę kłopotu, z którym musisz się zmierzyć.

Jak opanować złość w związku ?

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


Tagi wpisu: Jak opanować złość w związku ? horoskop, ,

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

Pani Katarzyna


opinie

“Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam ”

Pani Ewa


opinie

"Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

Pani Jolanta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Postaw tarota

Szybki kontakt ze mną. Uzupełnij formularz i kliknij przycisk wyślij na dole.

Dołącz do moich zadowolonych klientów. Sprawdź ich opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Zobacz inne posty

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Karty tarota - Opis

  Wielkie arkana


  0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

  Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

  Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

  Ciekawostki z bloga

  Numerologia


  Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Horoskop ogólny


  Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

  Najczęściej czytane artykuły


  Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

  Czytaj więcej...

  Numerologia


  Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

  Troszkę o wróżeniu online


  Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

  Jak działa tarot


  Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

  Wróżby miłosne


  Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

  Jaka będzie przyszłość ?


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Ezoteryka


  Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

  Jak zamówić ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę