4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Nie kocham go już...

  On nieustannie działa ci na nerwy

  Kolejną oznaką braku miłości jest to, że masz poczucie, jakby on nieustannie Cię denerwował. Wcześniej na niektóre nawyki faceta przymykałaś oko a może nawet uważałaś je za urocze. Obecnie, gdy o nich pomyślisz, czujesz narastającą złość.

  Unikacie dotykania się nawzajem

  A wręcz od niej stronicie. Chodzi o każdą formę cielesnego kontaktu – nie tylko igraszki, ale też trzymanie się za ręce, obejmowanie czy głaskanie.

  Nie chcecie tego naprawiać

  Przestaliście walczyć o związek i oboje zdajecie sobie z tego sprawę. Najwyraźniej czekacie na ruch drugiej osoby, która postanowi w końcu powiedzieć: to nie działa, dajmy sobie spokój.

  Czujesz, że podlegasz jego kontroli

  W dobrze prosperującej relacji każdy ma też moment dla siebie i prawo do prywatności. Gdy tak oczywiste kwestie stają się powodem do sporów, wtedy jest już naprawdę źle.

  Nie umiecie się porozumieć

  Jeszcze jakiś czas temu rozumieliście się bez słów, a teraz z góry wiesz, że i tak nie dojdziecie do porozumienia. Złe emocje są czymś absolutnie naturalnym w waszej relacji.

  Musisz udawać

  Zdajesz sobie sprawę, że przestałaś do końca odpowiadać jego oczekiwaniom i próbujesz ratować związek w ten sposób. To tylko przedłuży agonię związku , który właściwie już dawno upadł.

  Nie szanujesz go tak jak kiedyś

  W związku najważniejszy jest szacunek. Z biegiem lat nie powinien on wcale się zmniejszać – wskazana jest odwrotna tendencja. Brak szacunku oznacza coś bardzo złego. Zbliża się koniec i nieważne, co do tego doprowadziło.

  Już nie czujecie więzi między wami

  Jak poznać, ze go już nie kocham ?

  Chodzi o słynne „to coś”. Myśl, że jesteśmy bratnimi duszami i łączy nas coś magicznego, nad czym warto pracować.

  Wolisz spędzać czas w pojedynkę

  Jak się czujesz, kiedy twój mężczyzna informuje cię, że spędzi weekend pracując, a nie z tobą? Jeśli to ulga, a nie rozczarowanie – to najwyraźniej miłość dawno już wygasła.

  Czujesz się w związku samotna

  Tak, nawet w związku czy bliskimi można odczuwać samotność. Chodzi o taką sytuację, kiedy czujesz, że partner życiowy wcale Cię nie wspiera ani nie rozumie. Doskonale wiesz, że nie możesz liczyć na szczere rozmowy, bo nie spróbuje on zrozumieć twoich odczuć albo w ogóle nie będzie chciał cię wysłuchać.

  Przestałaś być o niego zazdrosna

  Zakochana kobieta, czuje niepokój i smutek kiedy pomyśli, że facet mógłby sobie kogoś znaleźć na boku. W sytuacji, gdy nie czuje już ona nic do swojego mężczyzny, nie pojawia się żadna negatywna emocja – nawet żal czy poczucie upokorzenia. Mężczyzna jest jej zupełnie obojętny.

  Zastanawiasz się nad rozstaniem

  Jakiś czas temu myślałaś dużo o waszej wspólnej przyszłości, teraz za to miejsce tych marzeń zajęły fantazje o twojej ewakuacji ze związku. Zastanawiasz się, jakbyś to zrobiła, co wydarzyłoby się później i jak on by to zniósł.

  Złościcie się z byle powodu

  Każdy pretekst jest dobry, dlatego jesteście na siebie permanentnie obrażeni. Słowa i czyny partnera odbierane są jako ataki. Nawet jeśli niczego złego nie miał na myśli.

  Twoi bliscy Ci go odradzają

  Zwykle nie liczymy się z ich opinią, bo to przecież wyłącznie nasza sprawa. Pomyśl mimo wszystko, dlaczego wszyscy bliscy nie są do końca zadowoleni z twojego wyboru.

  Nie chcesz spędzić z nim swojej przyszłości

  Wyobrażenia i plany jakie wobec niego masz są dużą podpowiedzią na temat uczuć wobec mężczyzny. Dodatkowo jest jeszcze jeden ważny aspekt świadczący o tym, że angażujesz się w waszą relację. To wspólne planowanie przyszłości oraz pragnienie tych samych rzeczy. Kochający się ludzie dzielą się ze sobą tym, co chcieliby w przyszłości robić i pragną tworzyć razem codzienność. Jeżeli w twoim związku tego nie ma, to niestety, ale prawdopodobnie nie uda wam się zbudować nic trwałego.

  Różnica zdań zawsze kończy się awanturą

  Brak porozumienia to moment, kiedy dobrze jest przedstawić swoje racje. Ale wy już tego nie robicie, bo od razu rozpoczyna się kłótnia.

  Wyśmiewacie swoje poglądy

  Nawet w najlepszym związku nie musimy się we wszystkim zgadzać. Problem pojawia się wtedy, gdy tylko nasze poglądy są dla nas logiczne i potrafimy się z tego powodu złościć na siebie nawzajem.

  Nie czujesz do niego pociągu seksualnego

  Na początku pomiędzy partnerami jest najczęściej silna potrzeba fizycznego kontaktu i wręcz nie mogą oderwać od siebie rąk. Po dłuższym czasie ona nieco słabnie, ale to naturalna kolej rzeczy. Partnerzy nadal wzajemnie się pociągają – po prostu wielki szał minął. Jeżeli jednak na myśl o zbliżeniu, ogarnia cię niechęć, to jeden z sygnałów, że już go nie kochasz.

  Nie ma pomiędzy wami komunikacji

  Dobra komunikacja to jeden z tych elementów związku, bez którego nie może on istnieć. Jeżeli nie lubisz rozmawiać z partnerem, nie jesteś już zaangażowana uczuciowo w tę relację. Kiedyś robiłaś to także dla siebie, a obecnie masz poczucie, że wcale tego nie potrzebujesz.

  Nie wychodzicie do ludzi

  Nie da się być razem, ukrywając to przed całym światem. Partner powinien przedstawić cię wreszcie swoim przyjaciołom i rodzinie. Jeśli wciąż przesuwa to w czasie, to coś jest na rzeczy.

  Jak poznać, że go już nie kocham ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Jak poznać, że go już nie kocham ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

  Pani Jolanta


  opinie

  "Pani Otylio.... Bardzo dziekuje za wróżbe czytajac ja czytałam o sobie dziekuje za nadzieje...zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyrocznia tylko wskazowka pewnego rodzaju, ale napewno bedzie mi łatwiej podjac decyzje o odejsciu od A. i zwiazaniu sie z M.......jeszcze raz bardzo dziekuje...napewno sie jeszcze odezwe :) pozdrawiam serdecznie "

  Pani Agnieszka


  opinie

  "Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. :) Pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Zobacz inne posty

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę