4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Imię męża wróżby

  Wróżby i łódeczki

  Przygotujcie papierowe łódeczki lub stwórzcie je z łupinek orzecha. Każdą z nich musicie podpisać żeńskimi i męskimi imionami. Łódeczki puszczamy na wodzie, a właściciele tych, które się spotkają, są w stanie kiedyś stać się parą.

  Inicjały przyszłego męża

  Wróżby z wosku

  Potrzebujecie świecy i starego klucza z dużą dziurką. Gorący, roztopiony wosk z rozwagą wlewacie przez ucho od klucza prosto do pojemnika z zimną wodą. Kształt, który otrzymacie trzeba podświetlić latarką, a cień rzucony na ścianę ma odzwierciedlać… No właśnie, co? Tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia.

  Czarodziejskie karteczki

  Na białych karteczkach wypunktuj imiona męskie niewidzialnym atramentem. Kiedy wyschnie, czarodziejskie karteczki włóż do kapelusza. Po wybraniu karteczki zidentyfikuj imię przyszłego partnera nad płomieniem świecy, który uwidoczni napis.

  Wróżenie słowiańskie

  Grupa panien ustawia się w kole, po którego środku ulokowany będzie mężczyzna z oczami ukrytymi pod chustą. Dziewczyny powinny złapać się za ręce i podjąć taniec w określonym przez siebie kierunku. Kawaler tak samo musi parę razy się obrócić, a potem wybrać którąś pannę, kiedy ich taniec się zatrzyma. Ta, którą wskaże, najprędzej się ożeni.

  Wróżba ślubna z kart

  Odpal świeczkę i weź talię do ręki. Właściwie ją przetasuj i głośno zapytaj: „kiedy się ożenię”. W zależności od tego, jaki karciany kolor ci wypadnie, taką przyszłość sobie wywróżysz. Kier – na przestrzeni kilku miesięcy. Karo – nie za rok, ale całkiem niedługo. Trefl – staniesz na ślubnym kobiercu za parę lat, ale czeka cię sporo przeszkód, Pik – nigdy.

  Wróżba jabłkowa

  Każda z Was wybiera jabłko i pozbywa się jego skórki tak, aby uzyskać jak najdłuższą obierkę. Rzucamy ją za siebie przez lewe ramię i odczytujemy literę, którą utworzyła się na podłodze. To szansa na poznanie imienia swojego przyszłego męża.

  Puszczanie igieł po wodzie

  Spotykasz się już z kimś? Sprawdź, czy twój luby to ten jedyny. Wypuść na wodę dwie igły i zobacz czy się złączą. W tym przypadku symbolika jest jednoznaczna.

  Rzucanie lewym butem

  Zdejmujemy but z lewej nogi, odwracamy się w kierunku przeciwnym niż drzwi i rzucamy go za siebie. Jeśli but będzie czubkiem wskazywał wyjście oznacza to, że właścicielka natychmiastowo znajdzie męża.

  Wróżba za pomocą kartki i szpilek

  Na dużej kartce papieru wypiszcie wszystkie męskie imiona, jakie przyjdą Wam do głowy. Później odwróćcie kartkę na drugą stronę, zakręćcie kilkukrotnie, aby nie oszukiwać i wyznaczcie punkt w obojętnie które miejsce. To jest ten moment, w którym poznałaś imię swojego przyszłego męża!

  Kartki na wodzie

  Przygotuj: korki od wina, karteczki z imionami męskimi i żeńskimi, miskę z wodą, szpilki.
  Do korków od wina doklej karteczki z imionami męskimi, a potem połóż je w wodzie wraz z korkiem z imieniem kobiety. Ten korek, który się z nim złączy, zidentyfikuje imię przyszłego ukochanego.

  Miłosne losowanie

  Potrzebujecie obrączki, różańca i zielonego listka. Każdy z tych przedmiotów odzwierciedla zgodnie z kolejnością: pośpieszny ślub, stan zakonny i staropanieństwo. Należy ulokować je pod trzema spodeczkami, kilkukrotnie zmienić położenie dla niepoznaki i kolejno losować.

  Wróżenie z wysypanych zapałek

  Wysyp zapałki na stół, po czym lewą dłonią wybierz garść i rozpocznij odkładanie ich, odliczając po kolei: kawaler, rozwodnik, wdowiec, kawaler… Jeśli przy ostatniej zapałce wypadnie kawaler, to ożenisz się z kawalerem, jeśli rozwodnik to za rozwodnika, a wdowiec to za wdowca.

  Wróżby z kwiatów i liści wiśni

  W Andrzejki trzeba zerwać kilka liści wiśni i włożyć do wody. Jeżeli któraś z gałązek zakwitnie do 24 grudnia, jest to znak, że w najbliższych miesiącach odnajdzie się drugą połówkę i przeżyje z nią niesamowite momenty.

  Wróżba z płonącej karty

  Jeśli chcesz sprawdzić, jak silny jest twój związek, zapal równocześnie dwie kartki papieru. Jedna z nich oznacza ciebie, druga twojego lubego. Kartka, która spali się silniejszym płomieniem, ustanowi osobę kochającą bardziej.

  Wróżenie z kwiatu róży

  W noc andrzejkową obierz jej płatki, wsadź je do koperty, szczelnie ją zamknij i włóż pod poduszkę. Tuż przed snem zapytaj „kiedy wyjdę za mąż?” i chwilę rozmyślaj nad tą piękną wizją. Jeśli tej nocy przyśni ci się ołtarz, welon lub coś, co powiązane jest z małżeństwem, świadczy to, że wyjdziesz za mąż w przeciągu najbliższych 12 miesięcy.

  Napotkanie osoby

  Gdy w wigilię Andrzeja wyjdziesz z domu i natkniesz się na pierwszego mężczyznę / pierwszą kobietę, musowo zapytaj go / ją o imię. Musisz to zrobić samodzielnie i widzieć tego człowieka pierwszy raz w życiu. Jego imię będzie imieniem Twojego przyszłego wybranka / przyszłej żony.

  Wyścig butów

  Przygotujcie sobie swoje lewe buty. Ustawiacie je po kolei, jeden za drugim, rozpoczynając od położenia, które znajduje się najdalej od drzwi frontowych. Pierwsze ustawienie powinna dokonać osoba, która nie będzie z wami w to grała. Ustawiajcie je do momentu, w którym but wyjdzie za próg domu. Jego właścicielka ożeni się szybciej niż inne osoby biorące udział w zabawie.

  Inicjały przyszłego męża

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Inicjały przyszłego męża horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

  Pani Iwona


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Zobacz inne posty

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę