Związki

Jesteś pretensjonalną osobą

Obrażając się pokazujesz swoje słabe punkty i brak pewności siebie. Sytuacja nie układa się najlepiej, jeśli obrażasz się i masz pretensje, kiedy ktoś prezentuje Ci brak zaciekawienia Twoją osobą np. przełożył spotkanie, nie odpisał, albo nie podejmuje żadnych innych wysiłków. W praktyce pretensjami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale co więcej zniszczysz waszą relację.

Kipisz z zazdrości

Dlaczego nie nadajesz się do związków ?

Naturalnie istnieje przekonanie, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest nonsens. Zazdrość jest jak trucizna. W rzeczywistości niewielka doza nie wyrządzi Ci krzywdy, jednak nic nie usprawiedliwia stosowania substancji trującej. A wzięcie tego w nadmiarze jest w stanie mieć krytyczne rezultaty. Nawet jeśli odczuwasz zazdrość to bądź świadoma, że przekładanie jej na swojego partnera nie tylko nie da Ci nic dobrego, ale wręcz pogorszy sytuacje, bo jeszcze silniej go od siebie odepchniesz, jego uczucia bardziej się osłabią, a przez to prawdopodobieństwo zdrady będzie jeszcze wyższe.

Zła ocena innych ludzi

Fakt, że jesteś niebywale wymagająca jeśli chodzi o innych, bez względu na to, czy chodzi o przyjaciółki z pracy, sprzedawczynie z supermarketu czy znajomych swojego faceta, niedobrze o tobie świadczy. Ktoś, kto łatwo wystawia innym opinie, jest nierzadko subiektywny, małostkowy i zarozumiały. Z kimś takim ciężko jest ułożyć sobie życie.

Lubisz być w centrum uwagi

Mężczyźni nie lubią, gdy kobieta ciągle potrzebuje być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic niewłaściwego pod warunkiem, że nie zawsze to ty musisz błyszczeć. Jeśli jesteś z tych kobiet, które za żadne skarby nie dadzą nikomu innemu grać pierwszych skrzypiec, to sama sobie wystawiasz negatywne świadectwo.

Próbujesz się dostosować do partnera

Jeśli obawiasz się, że nie poradzisz sobie bez swojego partnera i musisz go zatrzymać nawet paląc mosty, to kiedy wyniknie sporna chwila będziesz bardziej skłonna do zrzeczenia się czegoś. Ale tego rodzaju przekonania grożą zachwianiem równowagi uczuć i w finalnym etapie zniszczeniem związku. Z racji tego wyrażanie własnego zdania, głównie w sprawach, które mają dla Ciebie większe znaczenie, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale też Twojej relacji.

Jesteś zbyt roztrzepana

Pewne kobiety w ogóle nie są zorganizowane. Zobowiązują się, że coś zrobią, a później o tym zapominają, albo pozostawiają określoną czynność na kiedyś. Nie zdążają kiedy się z nimi umawiasz. Nikt nie chce wiązać się z tak nieodpowiedzialną kobietą.

Pieniądze się Ciebie nie trzymają

Niektóre kobiety roztrwaniają więcej, niż zyskują, żyją ponad stan. To nie podoba się mężczyznom. Jeśli lekką ręką wydajesz pieniądze, których nie masz to musisz zdawać sobie sprawę, że nie prezentujesz się jako dobra partnerka. Żaden facet nie będzie chciał stworzyć związku z kobietą, która będzie w stanie go wmanewrować w spiralę kredytów.

Ciągle rozglądasz się za innymi

Faktycznie jest całkiem dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Głównie dlatego, że upłynęło do tej pory trochę czasu, motyle w brzuchu pozdychały i już nie ma takich fajerwerków. Fala początkowej namiętności pewnego dnia minimalizuje się, a wasza zażyłość wchodzi w fazę dojrzałości. Jeśli ulegniesz pokusie i zaczniesz gonić za motylkami, to jesteś w stanie wmanewrować w pułapkę namiętności i bez ustanku zmieniać partnerów jak rękawiczki.

Nie masz swojego życia

Jeśli nie masz żadnych przyjaciół, ani silniejszych relacji z rodziną i środek Twojego życia towarzyskiego stanowi Twój partner, to możesz mieć trudności. Tym poważniejsze, jeśli on nie daj boże posiada bliskich znajomych i swoje życie prywatne. Taka sytuacja jest w stanie powodować, że on będzie czuł przymus poświęcania Tobie czasu, a to nie będzie pozytywnie oddziaływało na jego uczucia do Ciebie.

Chcesz zmienić partnera na siłę

Oczywiście to dobrze, jeśli pragniesz dla swojego ukochanego wszystkiego, co najlepsze, zachęcasz go do opracowywania nowych celów i pracy nad sobą – ale w momencie gdy przekonywanie zamienia się w zastraszanie, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo standardowe narzekanie to bestialsko uszkodzisz swoją zażyłość i uczucia Twojego ukochanego.

Nigdy nie byłaś w żadnej uczuciowej relacji

Jeśli nie masz za sobą żadnej poważnej relacji, to jest to wielce wątpliwe. Coś musi być z tobą nie tak – chociażby tak myśli przeważająca część ludzi. Może być tak, że nie potrafisz pójść na kompromis, niewykluczone stawiasz egoizm ponad wszystko lub zwyczajnie nie potrafisz się zaangażować w żadną relację długoterminową.

Dlaczego nie nadajesz się do związków ?

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


Tagi wpisu: Dlaczego nie nadajesz się do związków ? horoskop, ,

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

Pani Irena


opinie

"Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie "przelamal"... A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta."

Pani Gosia


opinie

“Witam, Bardzo Pani dziękuję. Ta wróżba pojawiła się w idealnym momencie - napełniła nadzieją i dodała sił. Myślę, że nadchodzący czas będzie dla mnie trochę lepszy niż się spodziewałam. Jeszcze raz dziękuję. ”

Pani Katarzyna


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Postaw tarota

Szybki kontakt ze mną. Uzupełnij formularz i kliknij przycisk wyślij na dole.
  Zobacz inne posty

  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Karty tarota - Opis

  Wielkie arkana


  0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

  Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

  Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

  Ciekawostki z bloga

  Numerologia


  Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Horoskop ogólny


  Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

  Najczęściej czytane artykuły


  Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

  Czytaj więcej...

  Numerologia


  Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

  Troszkę o wróżeniu online


  Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

  Jak działa tarot


  Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

  Wróżby miłosne


  Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

  Jaka będzie przyszłość ?


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Ezoteryka


  Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

  Jak zamówić ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę