4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Związki

  Jesteś pretensjonalną osobą

  Obrażając się pokazujesz swoje słabe punkty i brak pewności siebie. Sytuacja nie układa się najlepiej, jeśli obrażasz się i masz pretensje, kiedy ktoś prezentuje Ci brak zaciekawienia Twoją osobą np. przełożył spotkanie, nie odpisał, albo nie podejmuje żadnych innych wysiłków. W praktyce pretensjami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale co więcej zniszczysz waszą relację.

  Kipisz z zazdrości

  Dlaczego nie nadajesz się do związków ?

  Naturalnie istnieje przekonanie, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest nonsens. Zazdrość jest jak trucizna. W rzeczywistości niewielka doza nie wyrządzi Ci krzywdy, jednak nic nie usprawiedliwia stosowania substancji trującej. A wzięcie tego w nadmiarze jest w stanie mieć krytyczne rezultaty. Nawet jeśli odczuwasz zazdrość to bądź świadoma, że przekładanie jej na swojego partnera nie tylko nie da Ci nic dobrego, ale wręcz pogorszy sytuacje, bo jeszcze silniej go od siebie odepchniesz, jego uczucia bardziej się osłabią, a przez to prawdopodobieństwo zdrady będzie jeszcze wyższe.

  Zła ocena innych ludzi

  Fakt, że jesteś niebywale wymagająca jeśli chodzi o innych, bez względu na to, czy chodzi o przyjaciółki z pracy, sprzedawczynie z supermarketu czy znajomych swojego faceta, niedobrze o tobie świadczy. Ktoś, kto łatwo wystawia innym opinie, jest nierzadko subiektywny, małostkowy i zarozumiały. Z kimś takim ciężko jest ułożyć sobie życie.

  Lubisz być w centrum uwagi

  Mężczyźni nie lubią, gdy kobieta ciągle potrzebuje być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic niewłaściwego pod warunkiem, że nie zawsze to ty musisz błyszczeć. Jeśli jesteś z tych kobiet, które za żadne skarby nie dadzą nikomu innemu grać pierwszych skrzypiec, to sama sobie wystawiasz negatywne świadectwo.

  Próbujesz się dostosować do partnera

  Jeśli obawiasz się, że nie poradzisz sobie bez swojego partnera i musisz go zatrzymać nawet paląc mosty, to kiedy wyniknie sporna chwila będziesz bardziej skłonna do zrzeczenia się czegoś. Ale tego rodzaju przekonania grożą zachwianiem równowagi uczuć i w finalnym etapie zniszczeniem związku. Z racji tego wyrażanie własnego zdania, głównie w sprawach, które mają dla Ciebie większe znaczenie, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale też Twojej relacji.

  Jesteś zbyt roztrzepana

  Pewne kobiety w ogóle nie są zorganizowane. Zobowiązują się, że coś zrobią, a później o tym zapominają, albo pozostawiają określoną czynność na kiedyś. Nie zdążają kiedy się z nimi umawiasz. Nikt nie chce wiązać się z tak nieodpowiedzialną kobietą.

  Pieniądze się Ciebie nie trzymają

  Niektóre kobiety roztrwaniają więcej, niż zyskują, żyją ponad stan. To nie podoba się mężczyznom. Jeśli lekką ręką wydajesz pieniądze, których nie masz to musisz zdawać sobie sprawę, że nie prezentujesz się jako dobra partnerka. Żaden facet nie będzie chciał stworzyć związku z kobietą, która będzie w stanie go wmanewrować w spiralę kredytów.

  Ciągle rozglądasz się za innymi

  Faktycznie jest całkiem dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Głównie dlatego, że upłynęło do tej pory trochę czasu, motyle w brzuchu pozdychały i już nie ma takich fajerwerków. Fala początkowej namiętności pewnego dnia minimalizuje się, a wasza zażyłość wchodzi w fazę dojrzałości. Jeśli ulegniesz pokusie i zaczniesz gonić za motylkami, to jesteś w stanie wmanewrować w pułapkę namiętności i bez ustanku zmieniać partnerów jak rękawiczki.

  Nie masz swojego życia

  Jeśli nie masz żadnych przyjaciół, ani silniejszych relacji z rodziną i środek Twojego życia towarzyskiego stanowi Twój partner, to możesz mieć trudności. Tym poważniejsze, jeśli on nie daj boże posiada bliskich znajomych i swoje życie prywatne. Taka sytuacja jest w stanie powodować, że on będzie czuł przymus poświęcania Tobie czasu, a to nie będzie pozytywnie oddziaływało na jego uczucia do Ciebie.

  Chcesz zmienić partnera na siłę

  Oczywiście to dobrze, jeśli pragniesz dla swojego ukochanego wszystkiego, co najlepsze, zachęcasz go do opracowywania nowych celów i pracy nad sobą – ale w momencie gdy przekonywanie zamienia się w zastraszanie, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo standardowe narzekanie to bestialsko uszkodzisz swoją zażyłość i uczucia Twojego ukochanego.

  Nigdy nie byłaś w żadnej uczuciowej relacji

  Jeśli nie masz za sobą żadnej poważnej relacji, to jest to wielce wątpliwe. Coś musi być z tobą nie tak – chociażby tak myśli przeważająca część ludzi. Może być tak, że nie potrafisz pójść na kompromis, niewykluczone stawiasz egoizm ponad wszystko lub zwyczajnie nie potrafisz się zaangażować w żadną relację długoterminową.

  Dlaczego nie nadajesz się do związków ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Dlaczego nie nadajesz się do związków ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

  Pan Rafał


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  "Droga pani Otylio pragne podziekowac za przeslana wrozbe oraz cenne porady. i oczywiscie polece pani uslugi wszyskim znajomym,udzie tutaj czesto potrzebuja wsparcia.z gory dziekuje i przepaszam za klopot. pozdrawiam Aldona "

  Pani Aldona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Zobacz inne posty

   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę