Magia miłosna

Twój kochanek boi się zaangażowania

Próbowałaś łagodnych wskazówek oraz niezbyt drobnych wskazówek, ale wciąż nie nic się nie sprawdza… Wykorzystaj zaklęcie miłosne i przyciągnij go jeszcze bliżej siebie.

Chcesz odzyskać ex

Jeśli twój związek się rozpadł, może to być najbardziej rozdzierający czas w twoim życiu. Tylko ktoś, kto był w podobnej sytuacji, jest w stanie naprawdę pojąć rozpacz, którą czujesz. Starasz się pod kątem wszystkich sposobów, aby odzyskać swojego byłego ukochanego, ale nic nie wydaje się pomagać… Dokładnie wtedy zaklęcie miłosne może być czasami jedynym wyjściem, aby ponownie zdobyć byłego ukochanego. Rzetelnie odprawione zaklęcie jest w stanie sprowokować, że niemal każdy zakocha się w Tobie mocno, nawet Twój były.

Magia miłosna - opinie o tym czy warto ?

Chcesz mieć więcej partnerów

Nie jest powiedziane, że trzeba mieć jedynie jeden związek w tym samym czasie. Niektórzy ludzie wymagają dużo miłości i w takiej samej mierze mogą dzielić się tą miłością z kilkoma osobami. Zaklęcia miłosne potrafią być świetnym sposobem, aby prędko zdobyć wielu nowych romantycznych kochanków w swoim życiu….

Może masz romans

A może tkwisz w romansie i masz życzenie go uciąć, ale nie nie jesteś w stanie. Wiesz, że twój związek bardzo na tym straci, jeśli to nie przystopuje się lada moment, a sama siła woli tu okazuje się niewystarczająca. Wykorzystanie zaklęcia miłosnego sprawi, że oboje będziecie całkowicie zauroczeni sobą nawzajem, o tyle, że przestaniecie myśleć o kimkolwiek innym.

Ty i twój kochanek wydajecie się dryfować osobno

Pozostajesz w związku, którą kochasz, a ona czuje to samo do Ciebie. Ale z jakiegoś powodu, iskry zwyczajnie już nie się nie tą tak jak przedtem. Zaklęcia miłosne mogą być obiecująco wykorzystywane na istniejących partnerów. Szybkie zaklęcie jest w stanie zwrócić urok i spowodować, że oboje będziecie bardzo usatysfakcjonowani niż kiedykolwiek.

Ktoś Ci się podoba, ale Ty mu nie

Być może jest to ktoś, kogo mijasz w drodze do pracy każdego dnia, lub ktoś, z kim pracujesz. Możliwe, że jest to przyjaciel przyjaciela, a nawet przyjaciel, z którym pragniesz być czymś więcej niż tylko przyjaciółmi. Kiedy żywisz do kogoś jakieś uczucia, a on nie odwzajemnia tego uczucia, może to być jak nóż wbity w serce ciągle, gdy go widzisz. Użyj zaklęcia miłosnego, aby sprowokować, że zakochają się w Tobie i spełnią Twoje marzenia. Wyzbądź się tej jednostronnej miłości.

Boisz się wykonać pierwszy ruch

Najzwyczajniej w świecie nie możesz przełamać strachu, by coś zmienić. Kiedy nie ma go w pobliżu, rozmyślasz jak masz zamiar mu to wyrazić, ale jak tylko zobaczysz go twarzą w twarz, twój strach przejmuje nad Tobą władzę… Co jeśli jesteś w błędzie i on nie czuje tego samego do Ciebie? Użyj zaklęcia, a nie tylko upewnisz, że on jest w całości zadurzony, będzie również czuć się w zupełności zobligowany do zrobienia czegoś, więc będzie musiał zrobić pierwszy ruch.

Magia miłosna – opinie o tym czy warto ?

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


Tagi wpisu: Magia miłosna – opinie o tym czy warto ? horoskop, ,

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

"Dziękuję pani Otylio za tak szybką wróżbę oraz za zaproszenie do grona znajomych na facebook. Po raz kolejny korzystna wróżba , która podniosła mnie na duchu i sprawiła , że wróciła mi chęć do życia , chociaz to jeszcze nie to. Pozdrawiam."

Pan Tomasz


opinie

“Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

Pani Monika


opinie

"Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

Pani Jolanta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Postaw tarota

Szybki kontakt ze mną. Uzupełnij formularz i kliknij przycisk wyślij na dole.
  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Karty tarota - Opis

  Wielkie arkana


  0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

  Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

  Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

  Ciekawostki z bloga

  Numerologia


  Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Horoskop ogólny


  Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

  Najczęściej czytane artykuły


  Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

  Czytaj więcej...

  Numerologia


  Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

  Troszkę o wróżeniu online


  Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

  Jak działa tarot


  Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

  Wróżby miłosne


  Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

  Jaka będzie przyszłość ?


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Ezoteryka


  Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

  Jak zamówić ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę