4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Magia miłosna

  Twój kochanek boi się zaangażowania

  Próbowałaś łagodnych wskazówek oraz niezbyt drobnych wskazówek, ale wciąż nie nic się nie sprawdza… Wykorzystaj zaklęcie miłosne i przyciągnij go jeszcze bliżej siebie.

  Chcesz odzyskać ex

  Jeśli twój związek się rozpadł, może to być najbardziej rozdzierający czas w twoim życiu. Tylko ktoś, kto był w podobnej sytuacji, jest w stanie naprawdę pojąć rozpacz, którą czujesz. Starasz się pod kątem wszystkich sposobów, aby odzyskać swojego byłego ukochanego, ale nic nie wydaje się pomagać… Dokładnie wtedy zaklęcie miłosne może być czasami jedynym wyjściem, aby ponownie zdobyć byłego ukochanego. Rzetelnie odprawione zaklęcie jest w stanie sprowokować, że niemal każdy zakocha się w Tobie mocno, nawet Twój były.

  Magia miłosna - opinie o tym czy warto ?

  Chcesz mieć więcej partnerów

  Nie jest powiedziane, że trzeba mieć jedynie jeden związek w tym samym czasie. Niektórzy ludzie wymagają dużo miłości i w takiej samej mierze mogą dzielić się tą miłością z kilkoma osobami. Zaklęcia miłosne potrafią być świetnym sposobem, aby prędko zdobyć wielu nowych romantycznych kochanków w swoim życiu….

  Może masz romans

  A może tkwisz w romansie i masz życzenie go uciąć, ale nie nie jesteś w stanie. Wiesz, że twój związek bardzo na tym straci, jeśli to nie przystopuje się lada moment, a sama siła woli tu okazuje się niewystarczająca. Wykorzystanie zaklęcia miłosnego sprawi, że oboje będziecie całkowicie zauroczeni sobą nawzajem, o tyle, że przestaniecie myśleć o kimkolwiek innym.

  Ty i twój kochanek wydajecie się dryfować osobno

  Pozostajesz w związku, którą kochasz, a ona czuje to samo do Ciebie. Ale z jakiegoś powodu, iskry zwyczajnie już nie się nie tą tak jak przedtem. Zaklęcia miłosne mogą być obiecująco wykorzystywane na istniejących partnerów. Szybkie zaklęcie jest w stanie zwrócić urok i spowodować, że oboje będziecie bardzo usatysfakcjonowani niż kiedykolwiek.

  Ktoś Ci się podoba, ale Ty mu nie

  Być może jest to ktoś, kogo mijasz w drodze do pracy każdego dnia, lub ktoś, z kim pracujesz. Możliwe, że jest to przyjaciel przyjaciela, a nawet przyjaciel, z którym pragniesz być czymś więcej niż tylko przyjaciółmi. Kiedy żywisz do kogoś jakieś uczucia, a on nie odwzajemnia tego uczucia, może to być jak nóż wbity w serce ciągle, gdy go widzisz. Użyj zaklęcia miłosnego, aby sprowokować, że zakochają się w Tobie i spełnią Twoje marzenia. Wyzbądź się tej jednostronnej miłości.

  Boisz się wykonać pierwszy ruch

  Najzwyczajniej w świecie nie możesz przełamać strachu, by coś zmienić. Kiedy nie ma go w pobliżu, rozmyślasz jak masz zamiar mu to wyrazić, ale jak tylko zobaczysz go twarzą w twarz, twój strach przejmuje nad Tobą władzę… Co jeśli jesteś w błędzie i on nie czuje tego samego do Ciebie? Użyj zaklęcia, a nie tylko upewnisz, że on jest w całości zadurzony, będzie również czuć się w zupełności zobligowany do zrobienia czegoś, więc będzie musiał zrobić pierwszy ruch.

  Magia miłosna – opinie o tym czy warto ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Magia miłosna – opinie o tym czy warto ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

  Pani Katarzyna


  opinie

  "Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Szanowna Pani, Bardzo dziękuję za wróżbę. Nie mam inklinacji do wróżb, ale to już jest druga, którą u Pani zamawiam. Bardzo mądre słowa, pięknie przekazane i do tego... prawdziwe. I od tego momentu jest Pani moją ulubioną Wróżką."

  Pani Iwona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę