4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Co mnie czeka

  Wszystko się zmienia

  Jeśli żyłeś całe życie będąc określonym dokładnie, co chcesz robić i podążałeś konkretną ścieżką, aby się tam znaleźć i wreszcie zyskujesz przyszłość, którą każdorazowo widziałeś dla siebie to super. Jednakże zdecydowana większość ludzi dojrzy znacznie odmienną rzeczywistość. Bez względu na twoje cele, świat jest stale przeobrażającym się miejscem i będziesz zobowiązany dostosować się do jego potrzeb.

  Część twoich marzeń ulegnie zmianie

  Co mnie czeka w życiu ?

  Twoje cele i marzenia będą ulegać zmianie stale. Możesz obudzić się pewnego ranka i pragnąć kierować się w zupełnie inną stronę w życiu, a to jest dowodem na to, że cała Twoja przyszłość przesuwa się razem z celami. Jaki jest sens w martwieniu się o coś, co będzie się przeobrażać bez ustanku?

  Łatwiej podejmujesz decyzje

  Rozmyślasz tak nierzadko o tym, co się wydarzy później, że jeśli myśl o podjęciu decyzji, która jest w stanie spowodować jakąś zmianę w twoim życiu często jest nieprzeprowadzana. W zupełności wzbraniasz się podejmowania decyzji, które mogą posiadać potencjał, aby w optymistyczny sposób zmienić życie.

  Będziesz lepiej radzić sobie z konfliktami

  Martwienie się o to, co będzie kiedyś sprawia, że radzenie sobie z sprzeczkami w twoim życiu jest cięższe, z powodu tego, że błyskawicznie robisz się zestresowana. Dzięki lepszemu radzeniu sobie z nieporozumieniami będziesz miała też poczucie spełnienia w swoim życiu.

  Wszyscy czują się tak samo

  Jest to wielki powód, aby przestać martwić się o przyszłość, nawet jeśli jest to odrobinę trudniejsze do zrozumienia. Nie jesteś sam w martwieniu się o to, co będzie dalej. Istnieją tony ludzi, którzy są w identycznej sytuacji, jak ty. Z uwagi na to nie powinnaś czuć potrzeby, aby martwić się bez przerwy o przyszłość, bo wszyscy inni się o nią martwią. Bądź początkiem ruchu, który położy kres obsesyjnym myślom o to, co będzie później.

  Nie możesz kontrolować wszystkiego

  Jaki jest sens w przeznaczaniu tyle czasu i energii w coś, czego nie możesz sterować? Przyszłość stanie się bez względu na to, co zrobisz. Najzwyczajniej w świecie przestań przejmować się o przyszłość, ponieważ zmieni się ona nieważne, co zrobisz, aby ją kontrolować. Zdaj sobie sprawę z tego, że twoja przyszłość jest zagadką i podążaj dalej.

  Przyszłość po prostu jest

  Będąc całkowicie szczerym, przeznaczamy tak dużo czasu usiłując wytworzyć naszą przyszłość najlepszą jaką tylko się da, gdyż twierdzimy, że nasza przyszłość jest kluczem do naszego szczęścia. Poświęcasz tak mnóstwo czasu martwiąc się o coś, co nie jest tak kluczowe w naszym życiu. Tak, powinnaś o tym myśleć od czasu do czasu, ale nigdy nie powinnaś spędzać większości swojego czasu będąc niespokojnym o to, co ma przyjść, ponieważ to naprawdę znaczące jest tylko to, co robisz tu i obecnie.

  Będziesz pozytywniejszą osobą

  Przejmowanie się, niepokój i stres to negatywne emocje, które mogą mieć potężny wpływ na twoją osobowość. Kiedy martwisz się o przyszłość, przechodzisz przez wszystkie złe rzeczy, które są w stanie się ziścić w twoim życiu i nie skupiasz się na lepszych rzeczach.

  Wyobraźnia lubi kolorować

  To potwierdzone stwierdzenie, że twoje ciało próbuje przygotować się na najgorszy scenariusz, więc twój umysł przygotowuje te alternatywne rzeczywistości, które są przerażające i powodują, że stresujesz się i irytujesz nadchodzącymi wydarzeniami. Powtarzaj sobie, że to, co ma mieć miejsce będzie korzystniejsze niż twoje negatywne myśli.

  Przyszłości nie da się uniknąć

  Przyszłość się wydarzy, nie ma znaczenia, jak mocno będziesz się martwić lub próbować ją zmodyfikować. To jest po prostu fakt. Jeśli istnieliby ludzie, którzy umieliby manipulować czasem, nie myślisz, że już kiedyś byśmy o tym usłyszeli? Martwienie się o coś, co odbędzie się bez znaczenia, co uczynisz, jest w zupełności bezsensowne. Tak naprawdę marnotrawisz swój czas, przejmując się tak bardzo.

  Nikt nie wie wszystkiego

  Mowa o tym, że nigdy nie będziesz w stanie powiedzieć, co da Ci to, co będzie później. Martwienie się o coś, o czym nawet nie masz bladego pojęcia, jest zwyczajnie głupie. Zrezygnuj z tej jednej rzeczy w swoim życiu i przestań martwić się o to, co będzie później.

  Zadbasz o zdrowie

  Wychodzi na to, że, martwienie się sprawia, że jesteś rozdrażniona, a niepokój doprowadza do stresu. Jest powód, dla którego tak wielu ludzi rozmawia i rozpisuje się o różnych sposobach unikania stresu, a to dlatego, że jest on okropny dla twojego zdrowia. Nie czekaj, aż będziesz chora, z nadwagą i zmachana, zanim przestaniesz się zamartwiać o swoją przyszłość. Zacznij już i po prostu pozwól, aby wszystko działo się samo. Twoje ciało podziękuje ci za to i zaczniesz zauważasz, jak dużą robi to różnicę.

  Będziesz bardziej obecna w teraźniejszości

  W chwili kiedy spędzasz zdecydowanie za dużo czasu martwiąc się o przyszłość, nie dostrzegasz tego, co jest tuż przed tobą. Działają trzy części czasu – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość – i poświęcając tak dużo czasu w przyszłości, tracisz najważniejszą i najbardziej istotną część – teraźniejszość.

  Poprawisz swoją koncentrację

  Trzeba przemyśleć, jak wiele razy byłaś w środku robienia czegoś i nieoczekiwanie utraciłaś koncentrację przez własne złe i inwazyjne lęki odnośnie przyszłości. To prawdopodobnie dzieje się z tobą przez cały dzień, a ty nawet nie jesteś tego świadoma. Kluczem do genialnej przyszłości jest to, aby przestać martwić się tak mocno o to, co będzie i po prostu iść z wiatrem i niech się wydarzy, co ma się wydarzyć.

  Źródło: https://blog.otylia.pl/co-mnie-czeka-w-przyszlosci/

  Co mnie czeka w życiu ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Co mnie czeka w życiu ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

  Pani Irena


  opinie

  “Pani Otylio, dziękuję za wróżbę. Optymistyczna nie jest, ale spróbuję przyjrzeć się swojej sytuacji z większym dystansem... ”

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Witam pani Otylio Bardzo dziękuje za doradztwo zarówno w sprawach zawodowych jak i sercowych. Jeszcze raz dziękuje za porady teraz łatwiej jest mi podejmować ważne decyzje.Pozdrawiam serdecznie Rafał. "

  Pan Rafał


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę