4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Praca tarot

  Wartości firmy są inne od Twoich

  Czy chodzi o różnice kulturowe, odmienne podejście do spraw środowiskowych, odpowiedzialności społecznej czy etyki – nieistotne. Jeżeli dostrzegasz, że występują zróżnicowania pomiędzy twoimi wartościami a wartościami prezentowanymi przez firmę, nie powinnaś uwzględniać z nią swoich planów na przyszłość.

  Nie jesteś doceniana

  Na horyzoncie nie spostrzegasz słowa uznania. Niezależnie od tego, co robisz, nie jesteś szanowana. Mogłabyś dla firmy zrobić wszystko, co w twojej mocy, a i tak nikt by tego nie dostrzegł.

  Czy mnie zwolnią z pracy ?

  Niesprawiedliwe zarobki

  Choć może wydawać się to dziwne, za zatrważający sygnał należy uznać zarówno bycie wynagradzanym zbyt słabo, jak i pensje poważnie przewyższającą rynkowe stawki.

  Nikt już Cię nie wspiera w rozwoju

  Zdarza się, że manager wypytuje o twoje zamierzenia i założenia, ale w ostateczności nie zwraca na nie uwagi

  Brak sprawiedliwych zachowań

  Są sytuacje, że spostrzegasz, że twoi koledzy dostają szansę, które dla ciebie są nieosiągalne.

  Próby zmiany lub poprawy twojej pracy nie są mile widziane

  Kiedy próbujesz zmienić swoją pozycję w firmie, zwiększyć zakres swoich obowiązków albo sprowadzić swoją karierę na odrobinę inny tor, a wszystko spotyka się z odmową – to czas, aby rozejrzeć się za inną pracą.

  Twoja firma upada

  Twój research doprowadził do tego, że uzmysłowiłaś sobie, iż firma nie radzi sobie dobrze. Nie daje korzyści, nie rozwija się. Biurka kolegów z pracy są puste, ze względu na to, że nie ma zadań, nad którymi mogliby pracować. To świadczy o tym, że firma kieruje się w stronę bankructwa. Tym bardziej nie warto w niej zostawiać, jeśli zatrudniający nie pofatygował się, by cię o tym powiadomić.

  Ciągła rutyna

  Twoja praca jest mocno mechaniczna, zżera cię rutyna. Kiedy twoja pozycja zawodowa wydaje ci się statyczna, trudna do poruszenia i nie dostrzegasz nadziei na rozwój czy podwyżkę zakresu odpowiedzialności, to oznaka, że znalazłaś się w patowej sytuacji.

  Twoje opinie przestały się liczyć

  Twój głos nie jest dłużej dostrzegalny a to, co ty masz do powiedzenia nie ma znaczenia. Są sytuacje, że przełożony jest zły, kiedy sugerujesz nowe projekty. To jest sytuacja bez wyjścia, w której kierownicy wolą, by pracownicy nie trzęśli łodzią. Dla większości osób jest to chwila nie do przebolenia.

  Robotyzacja

  Stajesz się niepotrzebna, nieaktualna, możesz być odsunięta przez wzgląd na nowe technologie.

  Brak zainteresowania Twoimi celami

  Nikogo nie obchodzi to, jakie są twoje zamierzenia zawodowe ani późniejsze plany.

  Utracona motywacja

  Za każdym razem czujesz się tak samo jak w poniedziałek rano. To, co dawniej sprawiało ci zadowolenie, teraz jest dla ciebie udręką. Praca nie generuje ci wyzwań i nie wywołuje w tobie ożywienia.

  W firmie w której pracujesz czujesz się zbyt komfortowo

  Status quo niekiedy daje poczucie nadmiernego komfortu.

  Nie jesteś doceniana

  Czasem przełożony nie docenia twojego udziału w rozkwit firmy, nie dostrzega twoich talentów, nie uwzględnia cię w kwestii podwyżki albo nie daje ci wplątywać się w szczególnie wymagające projekty. Niełatwym jest liczyć na to, by sytuacja miała się natychmiastowo polepszyć.

  Nie czujesz się członkiem ekipy w pracy

  Jeżeli nie czujesz się elementem zespołu i nie wnosisz nic do niej, nie powinnaś na siłę próbować się w niej utrzymać.

  Firma szuka osób na zewnątrz firmy

  Jeżeli będziesz pewna, że przedsiębiorstwo postanawia zatrudniać na wyższe posady ludzi z zewnątrz, zamiast ofiarować szanse podwyżki swoim pracownikom, jesteś w stanie domyślić się, że nie jest to miejsce, w którym twoja kariera mogłaby nabrać rozpędu.

  Nic nie wskazuje na to, że czeka Cię awans

  Wykonujesz tę samą pracę przez ponad dwa lata, nie zyskujesz lepszego wynagrodzenia ani awansu, a zakres zadań, które są tobie powierzane, nie poszerza się. Są osoby, które mogą lubić pracować bez przerwy nad tymi samymi projektami, nikt jednak nie lubi pracować ze świadomością, że nic lepszego go w firmie nie czeka.

  Nie możesz dobić się do szefa

  Nie jesteś w stanie dogadać się z przełożonym, by pozwolić projektowi właściwy tor. Twoje pomysły nikogo nie obchodzą, e-maile pozostają bez odpowiedzi, a sama myślisz, że złapałaś Pana Boga za nogi, gdy dasz radę złapać managera w toalecie. Wychodzi na to, że jesteś niezauważalna.

  Osoby decyzyjne faworyzują innych

  Jeśli nie jest pupilem członków managementu, którzy przy ofiarowaniu awansów czy podwyżek preferują swoich ulubieńców, możesz na na dłuższy czas utknąć na stanowisku, które już zajmujesz.

  Praca nie daje ci wyzwań

  Twoje zawodowe zadania, manager czy współpracownicy nie przyczyniają się do tego, że czujesz, abyś realizowała w pracy wyzwania. A przez to marnujesz nadzieję na rozwój.

  Czy mnie zwolnią z pracy ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Czy mnie zwolnią z pracy ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

  Pani Danuta


  opinie

  "Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Szanowna Pani, Bardzo dziękuję za wróżbę. Nie mam inklinacji do wróżb, ale to już jest druga, którą u Pani zamawiam. Bardzo mądre słowa, pięknie przekazane i do tego... prawdziwe. I od tego momentu jest Pani moją ulubioną Wróżką."

  Pani Iwona


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę