Praca tarot

Wartości firmy są inne od Twoich

Czy chodzi o różnice kulturowe, odmienne podejście do spraw środowiskowych, odpowiedzialności społecznej czy etyki – nieistotne. Jeżeli dostrzegasz, że występują zróżnicowania pomiędzy twoimi wartościami a wartościami prezentowanymi przez firmę, nie powinnaś uwzględniać z nią swoich planów na przyszłość.

Nie jesteś doceniana

Na horyzoncie nie spostrzegasz słowa uznania. Niezależnie od tego, co robisz, nie jesteś szanowana. Mogłabyś dla firmy zrobić wszystko, co w twojej mocy, a i tak nikt by tego nie dostrzegł.

Czy mnie zwolnią z pracy ?

Niesprawiedliwe zarobki

Choć może wydawać się to dziwne, za zatrważający sygnał należy uznać zarówno bycie wynagradzanym zbyt słabo, jak i pensje poważnie przewyższającą rynkowe stawki.

Nikt już Cię nie wspiera w rozwoju

Zdarza się, że manager wypytuje o twoje zamierzenia i założenia, ale w ostateczności nie zwraca na nie uwagi

Brak sprawiedliwych zachowań

Są sytuacje, że spostrzegasz, że twoi koledzy dostają szansę, które dla ciebie są nieosiągalne.

Próby zmiany lub poprawy twojej pracy nie są mile widziane

Kiedy próbujesz zmienić swoją pozycję w firmie, zwiększyć zakres swoich obowiązków albo sprowadzić swoją karierę na odrobinę inny tor, a wszystko spotyka się z odmową – to czas, aby rozejrzeć się za inną pracą.

Twoja firma upada

Twój research doprowadził do tego, że uzmysłowiłaś sobie, iż firma nie radzi sobie dobrze. Nie daje korzyści, nie rozwija się. Biurka kolegów z pracy są puste, ze względu na to, że nie ma zadań, nad którymi mogliby pracować. To świadczy o tym, że firma kieruje się w stronę bankructwa. Tym bardziej nie warto w niej zostawiać, jeśli zatrudniający nie pofatygował się, by cię o tym powiadomić.

Ciągła rutyna

Twoja praca jest mocno mechaniczna, zżera cię rutyna. Kiedy twoja pozycja zawodowa wydaje ci się statyczna, trudna do poruszenia i nie dostrzegasz nadziei na rozwój czy podwyżkę zakresu odpowiedzialności, to oznaka, że znalazłaś się w patowej sytuacji.

Twoje opinie przestały się liczyć

Twój głos nie jest dłużej dostrzegalny a to, co ty masz do powiedzenia nie ma znaczenia. Są sytuacje, że przełożony jest zły, kiedy sugerujesz nowe projekty. To jest sytuacja bez wyjścia, w której kierownicy wolą, by pracownicy nie trzęśli łodzią. Dla większości osób jest to chwila nie do przebolenia.

Robotyzacja

Stajesz się niepotrzebna, nieaktualna, możesz być odsunięta przez wzgląd na nowe technologie.

Brak zainteresowania Twoimi celami

Nikogo nie obchodzi to, jakie są twoje zamierzenia zawodowe ani późniejsze plany.

Utracona motywacja

Za każdym razem czujesz się tak samo jak w poniedziałek rano. To, co dawniej sprawiało ci zadowolenie, teraz jest dla ciebie udręką. Praca nie generuje ci wyzwań i nie wywołuje w tobie ożywienia.

W firmie w której pracujesz czujesz się zbyt komfortowo

Status quo niekiedy daje poczucie nadmiernego komfortu.

Nie jesteś doceniana

Czasem przełożony nie docenia twojego udziału w rozkwit firmy, nie dostrzega twoich talentów, nie uwzględnia cię w kwestii podwyżki albo nie daje ci wplątywać się w szczególnie wymagające projekty. Niełatwym jest liczyć na to, by sytuacja miała się natychmiastowo polepszyć.

Nie czujesz się członkiem ekipy w pracy

Jeżeli nie czujesz się elementem zespołu i nie wnosisz nic do niej, nie powinnaś na siłę próbować się w niej utrzymać.

Firma szuka osób na zewnątrz firmy

Jeżeli będziesz pewna, że przedsiębiorstwo postanawia zatrudniać na wyższe posady ludzi z zewnątrz, zamiast ofiarować szanse podwyżki swoim pracownikom, jesteś w stanie domyślić się, że nie jest to miejsce, w którym twoja kariera mogłaby nabrać rozpędu.

Nic nie wskazuje na to, że czeka Cię awans

Wykonujesz tę samą pracę przez ponad dwa lata, nie zyskujesz lepszego wynagrodzenia ani awansu, a zakres zadań, które są tobie powierzane, nie poszerza się. Są osoby, które mogą lubić pracować bez przerwy nad tymi samymi projektami, nikt jednak nie lubi pracować ze świadomością, że nic lepszego go w firmie nie czeka.

Nie możesz dobić się do szefa

Nie jesteś w stanie dogadać się z przełożonym, by pozwolić projektowi właściwy tor. Twoje pomysły nikogo nie obchodzą, e-maile pozostają bez odpowiedzi, a sama myślisz, że złapałaś Pana Boga za nogi, gdy dasz radę złapać managera w toalecie. Wychodzi na to, że jesteś niezauważalna.

Osoby decyzyjne faworyzują innych

Jeśli nie jest pupilem członków managementu, którzy przy ofiarowaniu awansów czy podwyżek preferują swoich ulubieńców, możesz na na dłuższy czas utknąć na stanowisku, które już zajmujesz.

Praca nie daje ci wyzwań

Twoje zawodowe zadania, manager czy współpracownicy nie przyczyniają się do tego, że czujesz, abyś realizowała w pracy wyzwania. A przez to marnujesz nadzieję na rozwój.

Czy mnie zwolnią z pracy ?

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


Tagi wpisu: Czy mnie zwolnią z pracy ? horoskop, ,

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

Pan Piotr


opinie

“Witam. Serdecznie dziękuję za pracę, którą Pani włożyła w przygotowanie a następnie w opisanie wszystkiego. Oczywiście przeczytałam wszystko „na gorąco” – jeszcze przeczytam nie raz. Konkretne odpowiedzi – aż mnie Pani zaskoczyła podawaniem konkretnego czasu ;) Nie traktuję tarota jak wyroczni, ale czy się sprawdzi? Chciałabym – ale życie pokaże, co było prawdą a co się nie spełni.”

Pani Agnieszka


opinie

"Witam Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. W głębi serca właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Widocznie nie było nam pisane. Mam nadzieję, że przynajmniej on będzie szczęśliwy bo naprawdę na to zasługuje. Ja musze się z tym pogodzić i zaakceptować daną sytuacje. Jak mówi piosenka” …znów normalnie trzeba żyć, normalnie umieć być normalnie kochać świat…”a ja muszę to wcielić w życie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Sylwia"

Pani Sylwia


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Postaw tarota

Szybki kontakt ze mną. Uzupełnij formularz i kliknij przycisk wyślij na dole.
  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Karty tarota - Opis

  Wielkie arkana


  0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

  Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

  Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

  Ciekawostki z bloga

  Numerologia


  Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Horoskop ogólny


  Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

  Najczęściej czytane artykuły


  Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

  Czytaj więcej...

  Numerologia


  Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

  Troszkę o wróżeniu online


  Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

  Jak działa tarot


  Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

  Wróżby miłosne


  Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

  Jaka będzie przyszłość ?


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Ezoteryka


  Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

  Jak zamówić ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę