4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Gdzie go poznam ?

  Imprezy, wakacje i tym podobne miejsca

  Miejsca imprezowe są jednymi z wyjątkowych miejsc do znalezienia kogoś, z kim można się potem umówić. Każdy jest zrelaksowany, otwarty, mniej spięty i przygotowany do bycia zadowolonym i pełnym radości (a to powód tak wielu wakacyjnych romansów. Zdecydowanie warto wybrać dobre miejsce, pojawiać się w nim.

  Księgarnia

  Gdzie spotkać miłość ?

  W niektórych sieciach księgarni można usiąść w dużym najlepszym dla każdego fotelu i posłuchać muzyki w wielu muzycznych stylach, a nawet poznać lepiej drugą osobę. A jeśli zdarzy ci się wypatrzyć jakiegoś niebanalnego mężczyznę przeglądającego najnowszą pozycję twojego preferowanego autora, dyskusja o najdrobniejszych szczegółach przy latte czy też cappuccino w księgarnianej kawiarni jest doskonała, inteligentna i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. W jakiś sposób bycie poderwanym w w sklepie z książkami wydaje się naprawdę doskonałe, nie myślisz? Ja jestem za takim rozwiązaniem. W księgarni można poznać pana inteligentnego, z dobrym charakterem.

  Wolontariat

  Bycie swoim najbardziej altruistycznym „ja” jest niełatwe, a posiadanie czegoś wspólnego z inną altruistyczną duszą daje ci wiele powodów do dyskusji. Upewnij się tylko, że lubisz samo zajęcie. Pomaganie innym może być ekscytujące. Wolontariat jest nie tylko modą, ale też działaniem dla innych osób.

  Szkoła tańca

  Taniec jest doskonały sam w sobie, a w szkole tańca nieustannie możesz zmieniać osoby do tańca, a być może i do różańca. Jeśli lubisz tańczyć i jesteś w tym świetna i nie przeszkadza Ci, że twoje stopy są deptane od czasu do czasu, to taniec świetnie spełnia warunki na podryw kogoś, kto być może będzie Twoim partnerem na wiele lat – warto na to liczyć i skorzystać z takiej opcji. Nie ma to jak dobra szkoła tańca – tam potencjalnych partnerów jest wielu. Polacy uwielbiają dobre emocje, a miłość spotkać na tanecznym parkiecie. Dobrze jest znaleźć partnera do tańca na wiele lat – szkoła tańca to umożliwia.

  Zobacz też: https://blog.otylia.pl/gdzie-go-poznam/

  Sklepy

  Kupowanie jedzenia na lokalnym ryneczku lub ulubionym sklepie jest dobrym pretekstem do znalezienia bratniej duszy. Jest to Twoje naturalne środowisko, prawdopodobnie już je odwiedziłaś, a jeśli nawet nie będzie nikogo godnego Twojego zainteresowania, kto będzie wędrował przed twoim koszykiem na zakupy lub zatrzyma się zachęcająco w jednym z działów, to nadal możesz zrobić swoje zakupy i cieszyć się nimi do woli. Zwyczajne sklepy mogą być dobrym miejscem do poznania miłości. W sklepie można spotkać fajnego faceta. Pioruny miłości mogą pojawić się wszędzie – również w sklepie spożywczym. Miejsce prozaiczne, ale dające wiele możliwości.

  Wydarzenia sportowe

  Większość ludzi jest rzeczywiście wypoczęta, gdy podziwiają sport i są całkiem chętni do dyskusji, co się akurat odbywa na stadionie lub na ekranie. Nie przegap takiej okoliczności. Klienci doceniają to, co wyjątkowe i naprawdę dla nich – nie ma to jak sportowe emocje. Można biegać wspólnie z osobą, z którą nawiązuje się relacje. Taki początek znajomości to doskonały pomysł.

  Jadłodajnie

  Prośba o dołączenie do kogoś, kto przesiaduje bez towarzystwa, jest trochę niestabilna. Jeśli dana osoba powie „tak”, nie musisz spożywać posiłków samotnie, ale jeśli powie „nie”, możesz stracić apetyt lub zestresować się. Jeśli masz nerwy wytrzymałe, zadziałaj tak. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.. Przez żołądek do serca – to sentencja bardzo prawdziwa i godna zapamiętania.

  Zajęcia fitness

  Kluby fitness posiadają mnóstwo zalet. Jesteś wśród innych ludzi robiących te same ćwiczenia. Przez wiele dni widzisz tę samą, znajomą grupkę osób. Nie zapominaj jednak, że większość ludzi w klubie fitness może być spokojna, więc bądź nastawiona na długofalowe aktywności. Aktywni zawsze zwyciężają. Nie ma co do tego wątpliwości. Panie przebojowe i aktywne łatwo zapoznają najlepszego człowieka do codziennego bycia we dwoje. Nie ma to jak życie w parze.

  Sale wykładowe

  Znajdź coś, o czym zawsze chciałaś się dowiedzieć i zapisz się na kurs. Nawet jeśli nie od razu poznasz tego ukochanego na zajęciach, to będziesz poza domem, będziesz się rozwijać i nawiązywać niezapomniane kontakty. Nieraz w gronie kilkunastu osób jedna okaże się niezwykłym uczuciem. Na pewno warto poszukać doskonałego związku.

  Przystanki autobusowe

  Wyczekiwanie w tym samym miejscu i o tej samej porze każdego dnia daje odczucie bliskości. Widzicie siebie nawzajem i być ze sobą i rozpocząć rozmowę. Sztuka polega na tym, aby działać powoli. Nie frasuj się, jeśli osoba, którą jesteś zainteresowana, nie od razu odwzajemnia Twoje emocje; masz dużo czasu. Jest to dobre miejsce do nawiązania relacji. Spróbuj, a sprawdzisz samodzielnie, czy to jest prawda. Jest to coś, co sprawia, że życie staje się coraz lepsze.

  Sporty indywidualne

  Nawet jeśli akceptujesz samotnictwo długodystansowego biegacza, narciarza, alpinisty, kulomiota lub rowerzysty, są kluby, które wspierają twoją chęć do indywidualnych działań, a jednocześnie organizują doskonałe party. Jeśli natkniesz się na tę samą osobę każdego dnia, zachowaj pogodę ducha i wcale się nie zmieniaj. Być może jesteś blisko bycia z drugim człowiekiem. Kto wie? Nie rezygnuj z takich prób.

  Gdzie spotkać miłość ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Gdzie spotkać miłość ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

  Pani Danuta


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  "Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę