4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Pomoc wróżek

  Dobre przygotowanie

  Nic nie jest zapisane w kamieniu. Istnieje jednak możliwość, że niektóre wydarzenia się zdarzą. Wróżka udzieli Ci pomocy w przygotowaniach do tego, co prawdopodobnie zmierza w Twoją stronę.

  Alternatywne podejścia

  Wszyscy posiadamy możliwości, które ułatwiają nam dokonywać rozsądnych wyborów. Natomiast możemy nie być świadomi wszystkich opcji, które posiadamy. Czytanie z kart może wskazać rozmaite ścieżki dla tych, którzy pytają o jakąś sprawę.

  Dlaczego korzystamy z pomocy wróżek ?

  Większa jasność

  Ludzie mogą zdobyć jasność, otrzymując więcej informacji od wróżki i zdekonstruować wszelkie mylne przekonania, przypuszczenia i postrzeganie w swoim życiu.

  Kontakt ze zmarłymi

  Wróżki potrafią dojść do innych sfer jako media pomiędzy żyjącymi i tymi, którzy zmarli. Poprzez channelingi ze zmarłymi bliskimi, ludzie są w stanie otrzymać wszelkie dodatkowe informacje, które ich bliscy mają dla nich.

  Poprawienie pewności siebie

  Ludzie niejednokrotnie lekceważą swoje przeczucia, myśląc, że ich podejrzenia są nierealne. To jest w stanie sprawić, że dużo osób neguje swój własny umysł i czuje się tak, jakby ich umysł płatał im figle. Wróżba jest w stanie ujawnić trafność podejrzeń lub wątpliwości. Ponadto, może to kierować do większego poczucia siły, co jest w stanie zdecydowanie zwiększyć pewność siebie.

  Pomoc zwierzętom domowym

  Chociaż znaczna część ludzi nie rozumie wszystkich potrzeb i pragnień swoich zwierząt domowych, te czujące istoty mają swój osobisty język. Wróżki, które współpracują ze zwierzętami, potrafią przeżywać energię zwierzęcia i dawać te informacje jego opiekunowi.

  Wskazanie kierunku

  Czasami ludzie najzwyczajniej potrzebują wiadomości zwrotnej, aby mogli pozostać na właściwej drodze. Wróżki mogą ukazać Ci obszary, które potrzebują polepszenia.

  Niewyobrażalne możliwości

  Nasze umysły są w stanie być naszym najsilniejszym utrudnieniem, powstrzymując nas od uzmysłowienia sobie odmiennych możliwości. Obca osoba, przypatrująca się z zewnątrz, jest w stanie zobaczyć rzeczy z innego punktu widzenia, proponując Ci więcej możliwości, których przedtem nie rozważałaś.

  Radzenie sobie z blokadami

  Nie wszystkie przeszkody, z którymi ludzie się stykają, są widoczne. Wróżki potrafią trafić do Twojego podświadomego umysłu i pomóc Ci wypuścić cykle karmiczne, krzywdy z z okresu dziecięcego i wszelkie urazy, których wciąż w Tobie tkwią.

  Wzmacnianie intuicji

  Jeśli wątpiłeś w swoje przeczucia, pobranie porównywalnych informacji zwrotnych od wróżki potrafi pomóc Ci mocniej zaufać swojemu rozumowi. Z biegiem czasu zyskasz większe zaufanie do tej umiejętności, co w dużej mierze wpłynie na twoje rozeznanie w życiu.

  Kontakt z przewodnikami duchowymi

  Wszyscy mamy mistrzów duchowych, którzy przyglądają się naszym poczynaniom. Ale to połączenie musi być rozwijane. Wróżki mają duchową zdolność do nawiązywania takich połączeń i są w stanie udzielić Ci pomocy w tej sprawie.

  Pomoc z pożegnaniem się z bliskimi, którzy odeszli

  Jeśli odczuwasz ból z powodu straty, sesje ezoteryczne potrafią zapewnić genialną terapię dla tych, którzy są w żałobie, rzucając światło na życie pozagrobowe ich bliskich.

  Zrozumienie regresji przeszłego życia

  Wróżki mogą penetrować twoje przeszłe życia i pomóc ci zrozumieć, jak poszczególne kwestie odzwierciedlają twój trwający cykl życia. Zdobędziesz sporo jasności na temat cykli karmicznych i nie tylko.

  Zwiększona empatia

  Niektórzy ludzie bawią się w obwinianie się i są ofiarami swoich okoliczności. Wróżba zagwarantuje trzeźwe spojrzenie na sytuację, co pomoże Ci mieć większą empatię i współczucie dla innych.

  Oczyszczanie energetyczne

  Niektóre wróżki, które trudnią się w pracy z energią, mogą dostrzec, w którym miejscu konkretna osoba może posiadać energetyczne utrudnienia. Mogą poza tym zarekomendować różne kryształy lub praktyki, aby pomóc oczyścić czakry i odbudować równowagę ciała.

  Większa pewność przy podejmowaniu wyborów

  Prawdopodobnie dana osoba pragnie podjąć niełatwą decyzję, natomiast nie jest pewna jej efektów. Wróżka jest w stanie odkryć rozmaite potencjalne zdarzenia w taki sposób, że te decyzje mogą być postanowione z wyższym poziomem pewności.

  Równowaga uczuciowa

  Posiadanie jasności i balansu w życiu jest pomyślne dla Twojej pewności siebie, co również efektywnie odbije się na Twoim zdrowiu emocjonalnym.

  Wygadanie się

  Człowiek może chcieć jedynie, aby ktoś go wysłuchał, co samo w sobie jest terapeutyczne.

  Dlaczego korzystamy z pomocy wróżek ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Dlaczego korzystamy z pomocy wróżek ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Dziękuję pani Otylio za tak szybką wróżbę oraz za zaproszenie do grona znajomych na facebook. Po raz kolejny korzystna wróżba , która podniosła mnie na duchu i sprawiła , że wróciła mi chęć do życia , chociaz to jeszcze nie to. Pozdrawiam."

  Pan Tomasz


  opinie

  “Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  opinie

  “Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

  Pani Urszula


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę