4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Troszkę o szczęściu

  Zrezygnuj z potrzeby kontroli

  Przestań tak bardzo kontrolować innych rzeczy wokoło Ciebie, sytuacji, wydarzeń, ludzi, etc. Czy są to bliscy, współpracownicy, lub po prostu osoby nieznajome, których spotykasz w mieście – po prostu pozwól im wspierać Ciebie. Daj sobie prawo do tego, aby wszystko i wszyscy byli tacy, jacy są, a zobaczysz, o ile lepiej się poczujesz. Kontrola nie jest Tobie do niczego potrzebna.

  Nie używaj już nigdy więcej żadnych wymówek

  Nie są Ci już potrzebne.. Wiele razy ograniczamy się z powodu wielu usprawiedliwień, które stosujemy. Zamiast rozwijać się i pracować nad poprawą siebie oraz naszego życia, utknęliśmy, okłamując siebie, stosując wszelkie usprawiedliwienia, które w 99,9% przypadków nie są nawet prawdziwe.

  Zostaw za sobą swoje lęki

  Czy spotka mnie szczęście ?

  Lęk jest tylko złudzeniem, nie istnieje. To Ty go wykreowałaś. To wszystko znajduje się w twoim umyśle. Skoryguj swoje wnętrze, a to, co na zewnątrz wpadnie na swoje miejsce.

  Zrezygnuj z obwiniania innych

  Nie obwiniaj innych za to, co masz lub czego nie dostajesz, za to, co czujesz lub czego nie czujesz. Przestań obwiniać innych, ale zacznij brać odpowiedzialność za własną egzystencję.

  Nie krytykuj

  Zrezygnuj z potrzeby krytykowania rzeczy, jeśli chodzi o ludzi, którzy są inni niż ty. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, a jednak wszyscy jesteśmy tacy identyczni. Wszyscy chcemy być pełni dobrych emocji, wszyscy chcemy uwielbiać oraz być kochanymi i wszyscy chcemy być rozumiani.

  Zostaw za sobą przywiązanie

  Wielu ludzi myli przywiązanie z miłością, ale miłość i przywiązanie nie mają ze sobą nic wspólnego. Przywiązanie pochodzi z miejsca lęku, podczas gdy miłość … cóż, prawdziwa miłość jest dobra, życzliwa. Tam, gdzie jest prawdziwa miłość, nie może być obaw. Z tego powodu przywiązanie i miłość nie mogą egzystować. Miłość to niespodzianka, dobre emocje, które są najlepsze dla każdego.

  Zrezygnuj z negatywnych myśli o sobie

  Jak wiele osób krzywdzi siebie z powodu złego, toksycznego i powtarzającej się metody myślenia? Nie wierz we wszystko, co podpowiada Ci twój umysł – zwłaszcza jeśli jest nieodpowiedni oraz samoobwiniający.

  Zrezygnuj ze swoich ograniczających przekonań

  Zrezygnuj ze swoich limitujących przekonań na temat tego, co masz szansę albo czego nie możesz zrobić, co jest możliwe lub nierealne. Od teraz nie będziesz już pozwalała, aby limitujące myśli trzymały Cię w nieodpowiednim miejscu. Rozwijaj się i działaj najlepiej!. Na pewno wyjdzie to Tobie na dobre..

  Zrezygnuj z potrzeby imponowania innym osobom

  Nie istniejesz jedynie po to, aby inni Cię polubili. To nie funkcjonuje w ten sposób. W momencie, gdy przestaniesz tak mocno czynić wysiłki, aby być kimś dla innych osób, w sytuacji, gdy zdejmiesz wszystkie swoje maski, w sytuacji, gdy zaaprobujesz i odnajdziesz prawdziwego ciebie, znajdziesz ludzi, których przyciągniesz do siebie bez wysiłku.

  Przestań narzekać

  Porzuć swoją ciągłą potrzebę narzekania na te wiele, wiele, wiele rzeczy, ludzi, sytuacji, wydarzeń, które robią, że jesteś niezadowolona, smutna oraz w depresji. Nikt nie może uczynić Cię niezadowoloną, żadna sytuacja nie może uczynić cię pogrążoną w depresji albo nieszczęśliwą, chyba że na to pozwolisz. To nie sytuacja wyzwala w tobie te uczucia, ale to, jak zdecydujesz się na nią spojrzeć. Nigdy nie lekceważ siły wyjątkowego sposobu rozumowania.

  Zapomnij o przeszłości

  To jest trudne. Szczególnie gdy lata minione wyglądają o wiele lepiej niż teraźniejszość, a przyszłość tak niedobrze, ale musisz wziąć pod uwagę sprawę, że obecna chwila jest wszystkim, co masz i wszystkim, co kiedykolwiek będziesz posiadała. Przeszłość, za którą teraz tęsknisz, przeszłość, o której obecnie śnisz była przez Ciebie ignorowana, kiedy była teraźniejszością. Stwórz klarowną wizję tego, co będzie, przygotuj się, ale zawsze bądź obecna tu i teraz.

  Zostaw etykietki

  Przestań etykietować te rzeczy, osób albo zdarzenia, których nie pojmujesz jako przedziwne lub inne i spróbuj otworzyć swój umysł krok po kroku. Umysły funkcjonują dobrze tylko jedynie, gdy są otwarte.

  Nie żyj zgodnie z oczekiwaniami innych ludzi

  O wiele za dużo osób żyje życiem, które nie jest ich życiem. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co inni uważają za najlepsze dla nich. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co ich rodzice uważają za najbardziej korzystne dla nich, z tym, co ich przyjaciele, ich wrogowie i ich trenerzy, ich rząd i media uważają za najlepsze dla nich. Ignorują swój wewnętrzny głos, swoje wewnętrzne powołanie. Są tak zajęci zadowalaniem wszystkich, spełnianiem oczekiwań innych osób, że tracą monitoring nad swoim życiem. Zapominają, co czyni ich pełnymi dobrych emocji, czego chcą, czego pragną…. i w końcu zapominają o swoich potrzebach. Życie jest tylko jedno – to jedno właśnie obecnie – musisz nim żyć, mieć je, a zwłaszcza nie pozwól, by zdania innych ludzi odciągały Cię od Twojego sposobu życia. Żyjesz dla siebie – nie zapominaj o tym.

  Przestań opierać się zmianom

  Zmiana jest dobra. Zmiana pomoże Ci przejść z punktu A do punktu B. Odmiana pomoże ci dokonać ulepszeń w Twoim życiu, a także w życiu tych, którzy Cię otaczają. Zaakceptuj zmiany – nie opieraj się im. Jest to dla Ciebie jedyna droga. Zmiana jest dobra – zaakceptuj ten stan rzeczy.

  Potrzeba posiadania racji

  Wielu z nas nie potrafi tolerować poczucia bycia w błędzie – chcemy mieć zawsze rację – nawet przy ryzyku zakończenia wyjątkowych relacji lub spowodowania ogromnego stresu oraz bólu, dla nas i dla innych ludzi. To po prostu nie jest tego warte. Jeśli kiedykolwiek będziesz czuła „pilną” potrzebę wskoczenia do walki o to, kto ma rację, a kto się myli, zapytaj: Jaką różnicę to uczyni? Czy twoje ego jest naprawdę tak przerośnięte?

  Czy spotka mnie szczęście ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Czy spotka mnie szczęście ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  “Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.”

  Pani Jolanta


  opinie

  "Witam, Bardzo dziękuję za wróżbę. Opis mojej osoby mogłabym powiedzieć, ze w 100% zgodny z rzeczywistością.. :) Niesamowite! A reszta jeżeli tylko się spełni, będę bardzo szczęśliwą osobą :) Już sama myśl o tym jest miła :) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję,"

  Pani Kamila


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę