4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Stawianie tarota

  Możesz czuć się świetnie

  W czasie odszyfrowywania kart tarota, możesz wyczekiwać pozytywnego, energicznego uczucia. Wróżba z kart tarota pozostawi Cię zmobilizowaną i natchnioną. W związku z tym po prostu zachowaj otwarty umysł i przemyśl odczytywanie kart tarota jako coś dobrego dla Twojego dobrego samopoczucia.

  Nie istnieją złe karty tarota

  Są karty tarota o nagannej renomie, ale musisz wychwycić, że faktycznie nie ma złych kart tarota. Dla przykładu, karta śmierci rzadko oznacza dosłowną śmierć. Bardziej symbolizuje sporą zmianę w Twoim życiu, taką na przykład jak uzyskanie dyplomu lub przeprowadzka do nowego domu. W związku z tym karta ta potrafi rzeczywiście dostarczyć Ci sposobność pomyślenia, jak możesz zmienić swoje życie.

  Stawianie kart tarota. Jak się przygotować ?

  Może minąć trochę czasu zanim zrozumiesz, co oznacza rozkład

  Karty Tarota przedstawiają mnóstwo różnorakich rzeczy, które mogą przekładać się na rozmaite aspekty w Twoim życiu. Możesz nie być w stanie wychwycić natychmiast, co oznacza rozkład. Ale jak tylko odkryjesz, jak to się rozwija w Twoim życiu, możesz potrafić zaobserwować zależności między tym, co się dzieje a tym, co pokazały karty.

  Poznaj nieznane

  Kiedy udajesz się na odczytywanie kart tarota, przygotuj się na przyjęcie nieznanego. Baw się dobrze w odkrywaniu siebie poprzez archetypy, które karty Ci zobrazują.

  Pomoc w interpretacji rozkładów kart

  Bądź życzliwa w stosunku do osoby, która Ci wróży i powierz jej swoje zaufanie, ponieważ będzie ona umiała pomóc Ci zinterpretować karty. Twoja interakcja z tarocistką stanowi ogromne znaczenie w procesie zrozumieniu rozkładu, a dzieląc się swoimi myślami i emocjami z nią, będzie potrafiła lepiej Cię poprowadzić. Bądź pewna, że nie będzie Cię osądzać, ani pouczać.

  Przygotuj listę pytań

  Przed uzyskaniem wróżby z kart tarota, należy zorganizować pakiet pytań, na które chcesz zdobyć odpowiedź. Pytania, które przygotujesz będą kierunkiem Twojej wróżby. Z tego względu ważne jest, abyś skupiła swoje myśli i przemyślała, na co pragniesz dostać odpowiedź. Bądź co więcej uprzedzona, że być może dowiesz się więcej niż to, o co pytałaś.

  Wróżby mogą, ale nie muszą być precyzyjne

  Istnieje kilka metod na tasowanie kart i funkcjonuje również wiele sposobów na rozłożenie ich na stole. Sposób, w jaki karty są tasowane i eksponowane jest w stanie wpływać na odczyt i są wypadki, w których przewidywania mogą nie być w pełni dokładne. Z tego względu, najlepiej jest przyjść bez żadnych oczekiwań co do zdobycia odczytu.

  Stawianie kart tarota. Jak się przygotować ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Stawianie kart tarota. Jak się przygotować ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę