4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Jak sprawdzić przyszłość

  Jak przestać się bać przyszłości ?

  Wszyscy czuliśmy się pokonani. Odwaga oznacza, że robisz to, co jesteś w stanie, z tym, co posiadasz, niezależnie od tego, jak się czujesz. I być może najważniejszą rzeczą, o jakiej nie wolno zapominać jest to, że nikt inny nie może Ci jej dać, musisz ją podarować sobie sama. Aby stawić czoła swoim obawom i swojej przyszłości, musisz uwierzyć, że możesz to zrobić. Odwaga, siła, wewnętrzna spójność są niezmiernie ważne dla każdej osoby. Pozwalają one przetrwać najbardziej nawet trudne miesiące. Każda osoba może funkcjonować tak, jak potrzebuje. Musi jedynie zadbać o swoje sprawy i nie żyć obawami. Tylko takie podejście da wyczekiwany sukces w układaniu własnej egzystencji.

  Martwienie się bez potrzeby nie pomaga

  Jak sprawdzić swoją przyszłość ?

  Zawsze pamiętaj, że Twoje największe obawy rzadko się spełniają. Oczywistość jest taka, że większość z nas martwi się o sytuacje, które najprawdopodobniej nigdy się nie zdarzą. Rzeczywistość może być dziwniejsza od fikcji, ale nierealność będzie bardziej przerażająca niż realność.

  Wyobraź sobie optymistyczny wynik

  Wizualizowanie jest czymś więcej niż tylko marzeniem, ale w realiach praktyką i projekcją realnej sytuacji, której pragniesz w sposób celowy. Ważne jest doświadczanie emocji i odczuć związanych ze zwyciężaniem, nawet zanim ono się pojawi.

  Medytuj i rób to, często

  Znanych jest mnóstwo testów psychologicznych i medycznych, które udowadniają, że duchowość pomaga ludziom szybciej leczyć nawet fizyczne schorzenia, więc z pewnością może pomóc w przyszłych lękach. Dla osób, które tego nie skosztowały, samo siedzenie i oddychanie wydaje się działaniem nieefektywnym. Regularna medytacja czyni wielkie cuda.

  Wizualizuj sobie najgorszy, możliwy scenariusz

  Co jest fatalnym, co mogłoby się zdarzyć? Wiele z naszych przyszłych niepokojów, nawet gdyby się spełniły, nie są zagrażającym życiu wyrokiem śmierci, za jaki je bierzemy. Owszem, można obserwować pewne scenariusze i sytuacje, które mogłyby źle wpłynąć na nasze życie, ale może to, co potencjalnie okropne, jest tylko niedogodnością, a nie doświadczeniem burzącym istnienie. Najgorsze scenariusze rzadko się realizują – nie należy zatem obawiać się ich nieustannie.

  Zamień swoje zmartwienia w pracę

  Cierpiąc od czasu do czasu na bezsenność często wywołaną określonymi lękami lub napadami melancholii, można stwierdzić, że działania zawodowe są najlepszym antidotum na zamartwianie się. Niezależnie od tego, czy chodzi o nabranie odwagi, by stawić czoła temu, co jest trudne, poprzez celową pracę nad tym, zaangażowanie umysłu w coś wyjątkowego, czy też aktywność fizyczną, poczujesz się o wiele lepiej, gdy zajmiesz się różnymi sprawami. Praca mają kojące oddziaływanie. Dzięki nim wszystko realizuje się z sukcesem. O tym nigdy nie wolno zapominać, a nadmierne myślenie źle działa na psychikę. O tym mówią zawsze lekarze. Należy słuchać osób mających wiedzę.

  Skup się na obecnej chwili

  Większość naszych zmartwień wypływa z naszego braku wiedzy na temat pewnych rzeczy, w połączeniu z niezdolnością do wglądu w to, co da nam przyszłość. Prawda jest taka, że bez względu na to, jak na to spoglądasz, możesz uczynić tylko to, co możesz zrobić obecnie. Jeśli nie możesz nic zrobić ze swoimi obecnymi lękami, zażyj świeżego powietrza, wybierz się na jogging lub zrelaksuj się na własnej kanapie. To najlepsze wyjście dla Ciebie. Takie rozwiązania są jak najbardziej polecane.

  Przypomnij sobie swój ostatni strach

  Pomyśl o ostatnim razie, kiedy się bałaś, co się wydarzyło? Prawda jest taka, że udało ci się przetrwać. Może myślisz, że mogłaś przegrać lub sprawy nie ułożyły się tak, jak powinny. Może nie zawsze ponosimy porażkę, bo nie jesteśmy wystarczająco dobrzy. Może przeżywamy porażkę, ponieważ jest inna droga, którą powinniśmy kierować się ku zmianom.

  Proś o pomoc w razie potrzeby

  Czasami wędrujemy przez życie czując podświadomie pewien lęk i nie mamy nawet odwagi, aby najpierw przyznać się przed sobą, że jesteśmy pełni obaw. Kiedy już zdobędziesz się na tę odwagę, przekonasz się, że możesz znacznie wyraźniej zobaczyć rzeczy, których pragniesz, aby przezwyciężyć swoje obawy. Co ważniejsze, często rozpoznasz, że być może będziesz musiała zwrócić się o pomoc do obcych osób. To normalne, jesteś przecież człowiekiem.

  Jak sprawdzić swoją przyszłość ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Jak sprawdzić swoją przyszłość ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

  Pani Izabela


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  "Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. :) Pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę