4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Kontakt do wróżki

  Czego spodziewać się od wróżki ?

  Miły klimat spotkania

  Wróżka wie, że ludzie, którzy przychodzą do niej z wizytą, są prawdopodobnie zdenerwowani i zdezorientowani. Głównie ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na rady dotyczące dylematu, przed którym stoją. Zawsze pielęgnują, aby ich goście czuli się pożądani. Dodatkowo po to, aby pokazać im, jak dobrze zdają sobie sprawę, jak mocno są rozdrażnieni i aby pomóc im się uspokoić.

  Poproszenie o wyjaśnienie

  Kontakt z wróżką

  Czy coś jest dla Ciebie niezrozumiałe? Twoja wróżka będzie usatysfakcjonowana, w momencie gdy pozna Twoje pytania lub obawy. Twoja wróżka powinna wyklarować w odczycie to, czego nie rozumiesz. Im bardziej będziesz się czuła odprężona, tym dokładniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały znaczenie tak samo dla ciebie, jak i dla wróżki.

  Zadawaj konkretne pytania

  Możesz udać się do wróżki, aby dostać dane na temat dokładnych rzeczy. Na przykład, pragniesz się dowiedzieć, czy osoba, z którą się spotykasz, jest dla Ciebie pasująca lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najkorzystniejszą opcją. Zadawanie prostolinijnych pytań może okazać się pomocne tak samo dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona zdawała sobie sprawę, czemu poświęcić najwięcej uwagi. Przeżycie pójścia do wróżki, niezależnie od tego, czy jest to wizyta online, czy też fizyczna wizyta, potrafi być przytłaczające. Czasami odczyty mogą nie mieć dla Ciebie sensu w trakcie rozmowy. Ale znaczenia na pewno lada moment się rozwikłają. Nieustannie będą znaki, na które musimy zwrócić uwagę, które mają związek z twoim odczytem. Wróżka poprowadzi cię, abyś dowiedziała się więcej o sobie i o tym, co potrafisz, aby posiąść lepszą kontrolę nad własnym życiem. Te odczyty pomogą Ci także odgadnąć, w jaki sposób Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

  Zostaniesz zapytana o sprawy osobiste

  Wróżka musi połączyć się z tobą tak, żeby mogła uzyskać treściwsze i sensowniejsze odczyty w oparciu o Twoje wibracje. Nawet najlepsza wróżka będzie zmuszona zadać Ci osobiste pytania i wytłumaczyć Ci pewne części tego, co widziała lub zdobyła od Ciebie. Pamiętaj, że nawet wróżki muszą rozumieć odczyty, które dostają.

  Pierwsza wizyta może zostawić niedosyt

  Pierwsza wizyta jest trudna. Jesteś rozdrażniona i masz dużo życzeń. Nie oczekuj jednak, że pierwsza wizyta udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje niejasności lub opowie Ci wszystko o Twoim życiu. Na tej samej zasadzie jak Ty jesteś rozdrażniona i próbujesz szukać pomocy, tak samo wróżka stara się nadać sens wszystkim wibracjom i wizjom, które dostaje z twojej strony, aby dać Ci konkretne odczyty, które są sensowne.

  Zbytnie przywiązanie do osoby wróżącej

  Czasami Ty i wróżka, u której byłaś niezupełnie do siebie pasujecie. Jest to w zupełności normalne, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do znalezienia kogoś innego. Z pewnością nie oznacza to, że coś jest nie tak ani z tobą, ani z wróżką. Być może zwyczajnie wasze energie nie były jednakowe. Nie oznacza to, że nie będziesz czuła się dobrze z inną wróżką.

  Kontakt z wróżką

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Kontakt z wróżką horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

  Pan Piotr


  opinie

  "Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

  Pan Bogusław


  opinie

  “ Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę