4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  czwórka mieczy tarot

  4 mieczy jest kartą tarota należącą do Małych Arkanów.

  Znaczenie karty

  Karta symbolizuje izolację, stagnację, trwanie w pewnego rodzaju uśpieniu, wygnanie lub emigrację. 4 mieczy oznacza wygraną intuicji nad rozumem, okres, w którym trzeba coś dogłębnie przemyśleć, by móc znaleźć rozwiązanie. Karta sugeruje, by odpocząć, znaleźć czas dla siebie i zregenerować siły. Czwórka mieczy oznacza ciszę po burzy i czas, którego będziemy potrzebować, by zregenerować się po ciężkich doświadczeniach, ponieważ czas leczy rany.

  Symbolika

  Na karcie znajduje się martwy człowiek lub figura nagrobna przedstawiająca zmarłego. Postać ma złożone ręce, nad nią widnieją trzy miecze, a pod nią (przy niej lub w niej) jeszcze jeden, łącznie cztery. Obok trójki mieczy znajduje się witraż przedstawiający Matkę Boską. Niekiedy na karcie widnieje lamentująca, nad losem ukochanego, kobieta.

  Uczucia, zdrowie i praca

  W uczuciach 4 miecze oznacza rozstanie, samotność, spędzanie czasu z samym sobą, nierzadko związane z cierpieniem po rozstaniu i użalaniem się nad sobą. W zdrowiu karta oznacza wyjazd do sanatorium, pobyt w szpitalu i leczenie, a także paraliż lub kłopoty ze wzrokiem. W pracy Czwórka mieczy sugeruje odpoczynek i urlop, oznacza przemęczenie.

  Karta odwrócona

  Odwrócona karta wróży przebudzenie, wyrwanie ze snu i zbędnych rozmyślań, które niszczą nasze zdrowie psychiczne, uporządkowanie sobie wielu spraw. Jest to pozytywny symbol, który zwiastuje wracanie do realnego świata. Odwrócona karta oznacza powrót do działalności zawodowej, pogodzenie się z przeszłością i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu.

  4 mieczy

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: 4 mieczy horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

  Pani Jolanta


  opinie

  "Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

  Pani Lidia


  opinie

  “Witam, Bardzo Pani dziękuję. Ta wróżba pojawiła się w idealnym momencie - napełniła nadzieją i dodała sił. Myślę, że nadchodzący czas będzie dla mnie trochę lepszy niż się spodziewałam. Jeszcze raz dziękuję. ”

  Pani Katarzyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę