4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Dwójka mieczy tarot

  2 mieczy jest to karta tarota należąca do Małych Arkanów.

  Znaczenie karty

  Karta oznacza wewnętrzne blokady, napięcie umysłowe, konieczność wyboru między dwiema rzeczami, sprawami. Karta ta oznacza czekanie i stagnację, lęk przed zmianami i jednoczesny przymus dokonania wyboru z towarzyszącą mu obawą, że wybierze się źle. Dwójka mieczy oznacza także zamknięcie się w sobie i skupienie się na swoim wnętrzu oraz omijanie problemu i udawanie, że go nie ma.

  Symbolika

  Na karcie znajduje się siedząca postać (najczęściej kobieta) w białej sukni z przepaską na oczach, która trzyma dwa skrzyżowane ze sobą miecze. Za nią znajduje się morze z dwiema wysepkami i stałym lądem w oddali. Na błękitnym lub granatowym niebie widoczny jest półksiężyc. Żywiołem, który odpowiada mieczom, jest powietrze. Postać siedzi, a jej głowa znajduje się pomiędzy dwoma mieczami, co oznacza czekanie i zastanawianie się nad odpowiednim wyborem. Zasłonięte oczy symbolizują skupienie się na własnych myślach.

  Uczucia, zdrowie i praca

  2 miecze może oznaczać poważny konflikt między partnerami, lecz daje nadzieję na jego pozytywne zakończenie, jeśli tylko użyje się dobrych argumentów. Może również oznaczać konieczność wyboru między dwoma mężczyznami/dwiema kobietami. As mieczy często zwiastuje jednak rozstanie i pozbawia nas złudzeń, jeśli długo czekaliśmy na znak od naszego obiektu westchnień. Karta skłania do tego, aby pójść dalej i znaleźć nowego partnera. W zdrowiu karta wróży kłopoty z górnymi drogami oddechowymi. Dwójka mieczy jest bardzo dobrą wróżbą w sprawach zawodowych, oznacza innowacyjne rozwiązanie i sukces w danej dziedzinie.

  Karta odwrócona

  Odwrócona 2 mieczy oznacza odrzucenie pomocy, które często wiąże się z zamknięciem w sobie i dalszym unikaniem rozwiązania problemu.

  2 mieczy

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: 2 mieczy horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  "Pani Otylio.... Bardzo dziekuje za wróżbe czytajac ja czytałam o sobie dziekuje za nadzieje...zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyrocznia tylko wskazowka pewnego rodzaju, ale napewno bedzie mi łatwiej podjac decyzje o odejsciu od A. i zwiazaniu sie z M.......jeszcze raz bardzo dziekuje...napewno sie jeszcze odezwe :) pozdrawiam serdecznie "

  Pani Agnieszka


  opinie

  "Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

  Pani Michalina


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę