4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  szóstka mieczy tarot

  6 mieczy to karta tarota należąca do Małych Arkanów.

  Znaczenie karty

  Karta symbolizuje ucieczkę, milczenie, emigrację, zmianę miejsca pobytu, odcinanie się od spraw lub osób. Szóstka mieczy zwiastuje ucieczkę przed trudnościami lub zostawienie za sobą przeszłości, może oznaczać rozpoczęcie nowego etapu w życiu, lecz często wiąże się z pozostawieniem niedokończonych spraw. Karta może oznaczać również powolny, ale stały postęp.

  Symbolika

  Na karcie znajdują się trzy postacie: kobieta w kapturze, dziecko (najczęściej chłopiec) i mężczyzna (wioślarz). Postacie znajdują się na łodzi, którą steruje mężczyzna. W łódź wbito sześć mieczy. Postacie najczęściej przedstawiane są tyłem i obserwujemy ich odpłynięcie, zdarza się jednak, że znajdują się na karcie przodem do nas. Kobieta ma na sobie kaptur, który świadczy o tym, że się ukrywa i przed czymś ucieka.

  Uczucia, zdrowie i praca

  W miłości 6 mieczy zwiastuje chęć ucieczki przed bólem i problemami w związku, milczące wycofywanie się i brak wychodzenia z inicjatywą, obojętność. Jeśli nie czujesz się dobrze w związku i nie masz ochoty o niego walczyć, postaw sprawy jasno i nie uciekaj przed rozmową. Lepiej dać drugiej osobie wolność, niż zwodzić ją i męczyć swoim milczeniem i wycofaniem. W zdrowiu karta zwiastuje rozwiązanie problemu, wyjście z choroby oraz kłopoty z orientacją przestrzenną i powrót do zdrowia psychicznego. W pracy Szóstka mieczy oznacza powolny postęp i dążenie do sukcesu, na który trzeba jednak zapracować i poczekać. Może to być także zwiastun podróży służbowej.

  Karta odwrócona

  Odwrócona karta oznacza frustrację i brak postępów, trwanie w starych przyzwyczajeniach, które nie sprawiają nam już żadnej satysfakcji. Jest to również zwiastun pogorszenia stanu zdrowia, a nawet śmierci klinicznej.

  6 mieczy

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: 6 mieczy horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “witam. dzieki Pani inaczej teraz na to wszystko patrze odrzyła wemnie nadzieje ze jeszcze moge być szczesliwy w zyciu. nie dziekuje bo wiem ze się nie dziekuje za takie zeczy,ale zycze Pani wszystkiego dobrego i bardzo się ciesze ze jeszcze są tacy ludzie jak Pani. zycze dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.”

  Pan Adam


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę