4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Sygnały zdrady

  Mąci

  Na twoje przypuszczenia, że coś może być na rzeczy, proponuje ci po pewnym czasie, byś przeszukała jego komórkę/skrzynkę mailową. Jeśli jest ci niewierny, do kontaktów z tą drugą kobietą i tak w odpowiedniej chwili zacznie posługiwać się drugą komórką, a ten, który znasz, nie będzie zawierał żadnych śladów zdrady. Tak samo, jak i jego skrzynka mailowa.

  Wybiera pieniądze z konta

  Weryfikując ilość waszych pieniędzy na koncie bankowym, widzisz, że on zaczął częściej wybierać pokaźniejsze kwoty pieniędzy, nie oznajmił ci nigdy, na co je przepuścił. W jego ubraniach spostrzegasz paragony z tajemniczych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.

  Niecodzienne nadgodziny

  Nigdy nie był specjalnym zwolennikiem pracy po godzinach, lecz od jakiegoś momentu niejednokrotnie zostaje w pracy poza swoimi standardowymi godzinami? Jeśli jesteś przekonana, że w jego miejscu pracy nie doszło mu natychmiastowo nowych zobowiązań, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić w osiem godzin, możesz przypuszczać, że to zaledwie podstęp.

  Kiedy zdrada wychodzi na jaw ?

  Nagle chce być pomocny

  Wcześniej nie zdarzało się, żeby był wyjątkowo sympatyczny lub uczynny, teraz nieoczekiwanie próbuje cię wyręczać, oferuje wsparcie, jest słodki i kochany? Za tak nieprzewidzianą zmianą nastawienia może prawdopodobnie stać druga kobieta, a tym samym jego wyrzuty sumienia. Uczynnymi postępkami próbuje wyciszyć wyrzuty sumienia.

  Rozpoczyna pracę nad swoim ciałem i wyglądem

  Zaczyna ewidentnie o siebie dbać. Nie chodzi tu jedynie o to, że ulatnia się z domu lepiej ubrany, pachnący, zapisał się też na siłownię, biega, czy przeszedł na nową dietę. Zmartwić powinno cię również systematyczniejsze kąpanie się. To działanie może być spowodowane pragnieniem zmycia z ciała śladów innej kobiety – co najważniejsze jej zapachu.

  Próbuje zrzucić na ciebie winę

  Zaczyna strzelać oskarżenia, naskakuje na ciebie, oznajmiając, że twoja zazdrość jest wyimaginowana. Może się też przydarzyć, że sam zaczyna oskarżać cię o niewierność. Wygaduje to albo po to, by odciągnąć od siebie twoją uwagę, albo z powodu tego, że mierzy cię swoją miarą. Jeśli on może być ci niewierny, myśli, że ty także jesteś do tego zdolna.

  Sygnały bezsprzeczne

  Najbardziej oczywisty znak oznaczający niewierność to z całą pewnością pozostałości po pomadce na ubraniu, a także zapach innej kobiety na jego ciele i ubraniu. Jeśli odkryjesz tego typu ślady, jesteś w stanie poczuć się prawie tak, jakbyś przyłapała go na gorącym uczynku. W takim przypadku musisz albo od razu zabrać się za wyjaśnianie z nim tej kwestii, albo moment dać sobie czas i skupić się na tropieniu innych oznak na to, że on rzeczywiście może cię zdradzać.

  Bez przerwy sięga po telefon

  Nie rozstaje się z telefonem, nawet w łazience. Często pisze lub odczytuje sms, a poza tym, gdy wykonuje telefon, usiłuje, abyś nie była świadkiem tej rozmowy.

  Buja w obłokach

  Jest duchem nawet w chwili, kiedy autentycznie jest w twoim pobliżu, nie zauważa cię. Ciągle jest zadumany? Niby cię słucha, natomiast nie słyszy tego, co mówisz.

  Kiedy zdrada wychodzi na jaw ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Kiedy zdrada wychodzi na jaw ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

  Pani Katarzyna


  opinie

  “Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

  Pani Monika


  opinie

  "Bardzo Pani dziękuję za powróżenie i jeszcze tak szybko. Bardzo się cieszę , że jest nadzieja na przyszłość . Serdecznie pozdrawiam !"

  Pani Agnieszka


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę