4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Dlaczego on zdradza

  Po prostu chce odejść

  Mężczyzna może chcieć zakończyć swój obecny związek. Jednak zamiast zwyczajnie przedstawić swojej partnerce, że jest niespełniony i chce zerwać, zdradza ją, a później zmusza ją do rozwiązania tej relacji.

  Brak kogoś, kogo mógłby naśladować

  Dlaczego facet zdradza ?

  On może nie mieć świadomości swojej potrzeby bycia docenianym przez innych facetów, bliskich, mając nadzieję, że jego potrzeby społeczne i emocjonalne będą całkowicie zaspokojone przez jego partnerkę życiową. A kiedy ona nieuchronnie zawodzi w tym obowiązku, on poszukuje satysfakcji gdzie indziej.

  Nadużycia w dzieciństwie

  On może odreagowywać lub reagować na niezapomniane bolesne doświadczenia z dzieciństwa takie jak: zaniedbanie, przemoc emocjonalną, przemoc fizyczną, przemoc seksualną itp. W takich przypadkach traumy z dzieciństwa przyczyniły się do powstania trudności z przywiązaniem i bliskością, które sprawiają, że nie jest on w stanie lub nie chce w pełni oddać się jednej osobie. Może także wykorzystywać podniecenie i rozproszenie uwagi związane z niewiernością seksualną jako sposób na ukojenie bólu związanego z tymi dawnymi, niezagojonymi ranami.

  Samolubność

  Prawdopodobne, że jego głównym celem jest on sam i tylko on. Dlatego może kłamać i utrzymywać sekrety bez wyrzutów sumienia czy smutku, tak długo, jak długo daje mu to to, czego chce. Możliwe, że nigdy nie zamierzał być wiernym partnerem. Zamiast postrzegać swoją obietnicę wierności jako poświęcenie dokonane dla swojego związku, postrzega ją jako coś, czego należy unikać i omijać.

  Myśl o samotności go przytłacza

  Facet może mieć ochotę zakończyć swój trwający związek, ale odwleka to do momentu aż będzie miał inny przed sobą.

  Inne problemy

  Mężczyzna może mieć poważne problemy z alkoholem lub innymi używkami, które mają wpływ na jego myślenie, co sprawia, że żałuje swoich kontaktów seksualnych. A może ma problem z uzależnieniem od seksu, co znaczy, że bez kontroli oddaje się w przygody i zachowania seksualne jako pomysł na unikanie codziennej rutyny.

  Nierealistyczne oczekiwania

  Może on mieć wrażenie, że jego partnerka powinna spełniać każdy jego zachciankę i pragnienie, seksualne i pozostałe, w każdej sytuacji, nie zważając na to, jak ona się miewa danego dnia. Nie rozumie, że ona ma swoje prywatne zasady, myśli, uczucia i potrzeby, które nie zawsze są związane z jego osobą. Kiedy jego fantazje nie są spełnione, poszukuje zrozumienia u innej kobiety.

  Nie czuje się bezpiecznie

  Może czuć, że jest zbyt stary (lub zbyt młody), za mało atrakcyjny, za mało majętny, za mało inteligentny itp. Zdumiewająca ilość romansów wśród facetów jest związana, choćby częściowo, z kryzysem wieku średniego. Aby podbudować swoje słabnące ego, on szuka potwierdzenia u kobiet innych niż jego ukochana, wykorzystując tę erotyczną iskrę zainteresowania, aby poczuć się chcianym, męskim i wartościowym.

  Ma kłopot z zaangażowaniem się

  Mężczyzna może niemieć świadomości różnicy między romantyczną intensywnością a długotrwałą miłością, myląc seksualne podniecenie wczesnego romansu z miłością. Nie rozumie też, że w zdrowych, wieloletnich związkach porywczy romans jest zastępowany z czasem mniej intensywnymi, ale finalnie bardziej znaczącymi formami uczuć.

  Czuje się wyjątkowy

  Facet może mieć poczucie, że zasługuje na coś specjalnego, na co inni ludzie nie zasługują. Podstawowe zasady po prostu nie mają zastosowania wobec jego osoby, więc ma ochotę się nagradzać za pomocą relacji z inną kobietą. On może nigdy nawet nie myślał o oszukiwaniu, aż w końcu pojawiła się okazja. W takiej sytuacji, nie myśląc nawet o tym, co niewierność może zrobić z jego aktualną relacją, dał się ponieść emocjom.

  Głęboka niedojrzałość

  Wówczas gdy facet nie posiada wystarczającego doświadczenia w relacjach partnerskich lub jeżeli nie w pełni rozumie, że jego zachowania będą nieuchronnie miały skutki, takie jak ranienie partnera, może mieć wrażenie, że wszystko jest dobrze. Może myśleć o swoim obowiązku wierności jak o kurtce, którą ma prawo zakładać lub zdejmować jak i kiedy uważa, w zależności od okoliczności.

  Gniew, zemsta

  Może oszukiwać, aby się odegrać. Jest zdenerwowany na swoją partnerkę i ma ochotę ją zdradzić. W takich przypadkach romans jest próbą radzenia sobie ze stresem i żalem.

  Dlaczego facet zdradza ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Dlaczego facet zdradza ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  "Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

  Pan Bogusław


  opinie

  "Witam pani Otylio Bardzo dziękuje za doradztwo zarówno w sprawach zawodowych jak i sercowych. Jeszcze raz dziękuje za porady teraz łatwiej jest mi podejmować ważne decyzje.Pozdrawiam serdecznie Rafał. "

  Pan Rafał


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę