4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  3 monet tarot

  3 denarów, karta należąca do Małych Arkanów, występuje również pod nazwą Trójka monet.

  Znaczenie karty

  3 monet symbolizuje naukę, zdobywanie kwalifikacji, szanse na znalezienie dobrej pracy, uzyskanie stopnia naukowego, ukończenie szkoły, prezentowanie swoich umiejętności, zdanie egzaminu z bardzo dobrym wynikiem, a także zbliżający się test naszej wiedzy lub umiejętności, który zdamy z sukcesem. Dla osób, które obawiają się nadchodzącego egzaminu, Trójka monet jest bardzo korzystną kartą.

  Symbolika

  Karta przedstawia trzy osoby, dwie starsze i jedną młodą. Wśród osób starszych znajduje się zakonnik i osoba trzymająca mapę lub instrukcję. Młody chłopiec stoi na ławce i trzyma narzędzia, nad nim znajduje się sklepienie, w które wybudowane są trzy denary.

  Uczucia, zdrowie i praca

  3 monet oznacza pracę nad związkiem, z którą wiąże się zaangażowanie i wytrwałość. Może wróżyć trudne chwile, które jednak potrafi zwalczyć prawdziwa miłość. Trójka denarów wskazuje także na to, że czas szaleńczego zakochania mija i trzeba się poważnie zaangażować w związek mimo braku uczucia „motyli w brzuchu”. Karta sugeruje, żeby zatroszczyć się o swoje ciało, wybierając aktywność fizyczną. Trójka denarów wróży również wizytę u dentysty, dietetyka lub lekarza medycyny estetycznej. W pracy zwiastuje natomiast dużo obowiązków, które jednak zakończą się sukcesem, jeśli odpowiednio się w nie zaangażujemy.

  Karta odwrócona

  Odwrócona Trójka denarów oznacza lenistwo i wykorzystywanie innych, brak wytrwałości i utracone okazje, a także niechęć do wzięcia odpowiedzialności za swoje decyzje i infantylność.

  3 monet

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: 3 monet horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  “Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam ”

  Pani Ewa


  opinie

  "Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

  Pani Małgorzata


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę