4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Rycerz denarów tarot

  Rycerz monet, zwany również Rycerzem denarów, to karta tarota należąca do Małych Arkanów.

  Znaczenie karty

  Karta symbolizuje osobę cierpliwą i wytrwałą, która często jest fachowcem w jakiejś dziedzinie, pracowitą, ostrożną, potrafiącą doprowadzić rozpoczęte prace do końca. Osoba ta jest odpowiedzialna, dąży do perfekcji i ceni sobie stałość. Ciężko pracuje na sukcesy, które zawsze osiąga.

  Symbolika

  Rycerz monet siedzi na czarnym koniu i trzyma w jednej ręce monetę z pentagramem. Tło jest żółte, kolorem współgra z barwą monety. Denary symbolizują przyziemność i świat materialny, a pentagram jest symbolem pomyślności. Postacie na karcie są statyczne, kierują się więc rozumem, a nie emocjami.

  Uczucia, zdrowie i praca

  Rycerz monet jest praktyczny i stawia na prezenty, rzeczy typowe, które można kupić (nierzadko drogie), nie jest kreatywny ani romantyczny, jest natomiast stały w uczuciach i nie lubi zmian. Rycerz monet to dobry przyjaciel i wierny partner, życie z nim jest stabilne, lecz czasem nudne. Karta zwiastuje problemy z kręgosłupem (odcinek lędźwiowy i barkowy), kolanami oraz zaparciami. Skłania do wprowadzenia aktywności fizycznej do codziennego życia i zmiany nawyków żywieniowych. Rycerz monet oznacza pomyślność finansową, otrzymanie spadku lub wartościowego prezentu. W pracy sugeruje kierowanie się rozsądkiem, systematyczność i zwiastuje wyjazdy służbowe.

  Karta odwrócona

  Odwrócony Rycerz denarów może oznaczać osobę pedantyczną, pracoholika, kogoś, kto zawsze jest dokładny, skrupulatny i punktualny, a najmniejszy błąd rozpatruje w kategoriach ogromnej porażki. Jest to także zwiastun osoby podstępnej i zachłannej, która zrobi wszystko, by osiągnąć cel, a kierując się swoimi założeniami, często nie dostrzega realizmu i żyje w świecie iluzji.

  Rycerz monet

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Rycerz monet horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  “Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

  Pan Arkadiusz


  opinie

  "Witam, Bardzo dziękuję za wróżbę. Opis mojej osoby mogłabym powiedzieć, ze w 100% zgodny z rzeczywistością.. :) Niesamowite! A reszta jeżeli tylko się spełni, będę bardzo szczęśliwą osobą :) Już sama myśl o tym jest miła :) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję,"

  Pani Kamila


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę