4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  7 pucharów tarot

  7 kielichów, zwana także Siódemką pucharów, to karta tarota należąca do Małych Arkanów.

  Znaczenie karty

  7 kielichów symbolizuje wielość wyborów i związane z tym niezdecydowanie. Marzymy o wielu rzeczach, lecz często nie potrafimy zdecydować się na to, co byłoby dla nas najbardziej odpowiednie. Nie mamy jasno ustalonych celów i nie wiemy, dokąd zmierzamy. Karta może oznaczać osobę, która ma wiele wątpliwości, nie potrafi podjąć decyzji, żyje w świecie iluzji, niekiedy wiąże się to z alkoholizmem, zażywaniem narkotyków lub schizofrenią. Siódemka kielichów może także wróżyć nadchodzącą wenę twórczą.

  Symbolika

  Na karcie widnieje postać, która patrzy na siedem pucharów znajdujących się na chmurze. Z każdego pucharu wystaje coś innego. Nad pierwszym unosi się niebieska głowa z zamkniętymi oczami, z drugiego wychodzi duch, z trzeciego wąż, z czwartego wyrasta góra lub zamek, piąty jest pełen klejnotów, z szóstego wystaje wieniec laurowy (jednak ten kielich jest również jako jedyny oznaczony czaszką), a na siódmym siedzi smok. Karta oznacza wiele możliwości wyboru.

  Uczucia, zdrowie i praca

  W uczuciach karta może oznaczać problem z wyborem jednego partnera, a także ostrzegać przed zbyt hedonistycznym życiem. Siódemka kielichów ostrzega przed uzależnieniami od narkotyków, używek i leków. Może również wróżyć nadchodzący zabieg, który zostanie wykonany w znieczuleniu lub pod narkozą, a także śpiączkę. W pracy karta może oznaczać zarówno kreatywne wizje i świetne pomysły, jak i problemy z podjęciem decyzji.

  Karta odwrócona

  Odwrócona 7 pucharów oznacza przebudzenie, umiejętność podjęcia rozsądnej decyzji i świadome dążenie do celu.

  7 kielichów

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: 7 kielichów horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  "Spotkalismy sie 2 razy i juz wiem ze na tym koniec , zreszta kawalek mieszkamy od siebie , wierze w to co Pani napisala. Na pewno jesli bede miec jakis dylemat w przyszlosci to zglosze sie do Pani , bo nie tworzy Pani czegos czego nie ma , jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam."

  Pani Iwona


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę