4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  as pucharów tarot

  As Kielichów, zwany również Asem pucharów, to karta tarota należąca do Małych Arkanów.

  Znaczenie karty

  Karta ma bardzo pozytywne znaczenie, gdyż symbolizuje radość, zakochanie i powodzenie w twórczości artystycznej. As kielichów jest zwiastunem powodzenia, dobrych nowin i przyjemności. Jest to jedna z najszczęśliwszych kart tarota.

  Symbolika

  Na karcie znajduje się kielich, który spływa wodą. Pod nim widnieje morze. W kielichu często znajduje się serce, gdyż kielichy odpowiadają żywiołowi wody i symbolizują uczucia. Zdarza się, że karta przedstawia dłoń, na której znajduje się kielich, a z niego wypływa woda, jak z fontanny, nad nim natomaist widnieje gołąb wlatujący do środka kielicha. Karta przypomina obrazki religijne i kojarzy się z I Komunią Świętą, czyli czymś nowym w naszym życiu, bardzo pozytywnym, radosnym i czystym. Może oznaczać rosnące zaangażowanie w życie religijne, które przyniesie nam radość, spokój i ukojenie

  Uczucia, zdrowie i praca

  As pucharów oznacza, że odczuwamy potrzebę kochania i bycia kochanym, może zwiastować początek nowej miłości oraz płodność. Dla osób w związkach będzie to dobry czas, gdyż karta wróży odnowienie uczuć, które już trochę wygasły. W zdrowiu jest to przede wszystkim oznaka płodności i harmonii w żeńskim ciele. As kielichów wróży dobre warunki pracy i radość z wykonywanego zawodu. Wiąże się również z kreatywnością i działaniem twórczym.

  Karta odwrócona

  Odwrócony As kielichów symbolizuje obojętność, rozczarowanie, zawód miłosny oraz potrzebę samotności. Odwrócona karta może również wróżyć problemy z żeńskim układem rozrodczym, infekcje lub grzybice.

  As kielichów

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: As kielichów horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Dziękuję Pani za wróżbę tarota. Nie spodziewałam się takiej szybkiej odpowiedzi z Pani strony. Dzięki niej poznałam ważne dla mnie fakty . Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam."

  Pani Ewelina


  opinie

  "Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"

  Pani Małgorzata


  opinie

  "Witam i dziękuje za przesłanie wróżby. Pomaga mi wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam ciepło życząc miłego dnia. Jolanta"

  Pani Jolanta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę