4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czyszczenie kart

  Oczyszczanie za pomocą kryształów

  Niektóre kryształy mogą stać się świetne do oczyszczania talii. Jesteś w stanie albo postawić swoją talię na krysztale (jeżeli jest duży i płaski) albo ułożyć niewielki kryształ na szczycie talii, aby ją naładować. Da się używać na przykład selenitu z uwagi na to, że jest to oczyszczający kryształ, który jest również sprawdzony do łączenia się z przewodnikami duchowymi. Możesz w takiej samej mierze dobrać kryształ, który jest zgodny z typem odczytu, który wykonujesz.

  Przeczytaj też: https://blog.otylia.pl/czy-tarot-jest-niebezpieczny/

  Użycie soli

  Sól jest ogromnym i bardzo dostępnym narzędziem do oczyszczania. Jeśli chcesz oczyścić karty to można je umieścić w misce z solą morską na noc.

  Wykorzystanie światła księżycowego

  Sposoby na oczyszczenie kart tarota

  Tak samo jak kryształy mogą być ładowane pod światłem księżyca, w równej mierze procesowi takiego ładowania może ulec twoja talia. Rekomenduje się położenie swojej talii przy oknie w wieczór następnej pełni księżyca i danie sobie na wstrzymanie, aby niebo zrobiło swoje przez noc.

  Oczyszczanie za pomocą światła słonecznego

  Jest coś rześkiego w byciu na słońcu i pobraniu świeżego powietrza – karty tarota również to czują. Wzięcie swoich kart poza dom i wachlowanie ich świeżym powietrzem jest w stanie zdziałać cuda, przede wszystkim jeśli czujesz, że gubisz się w swoich odczytach.

  Użycie pukania

  Czy kiedykolwiek słyszałaś, że powinnaś zastukać do swojej talii trzy razy zanim wykonasz odczyt? Jest to natychmiastowy i dziecinny sposób na fizyczne wybicie starej energii.

  Oczyszczająca moc oddechu

  Oddech jest wielkim narzędziem, a włączenie go do procesu oczyszczania jest w stanie pomóc Ci oczyścić Twoją talię. Najzwyczajniej dmuchając żwawo nad swoją talią zasadniczo zdmuchujesz z niej każdą starą energię.

  Użycie tasowania

  Tasowanie jest standardową praktyką przed rozkładem. Jeśli poznajesz nową talię lub po prostu czujesz się od niej odłączona, jesteś w stanie rozmieścić karty w kolejności (poczynając od wielkich arkanów i przechodząc przez małe arkana), a dalej najzwyczajniej wymieszać całość w bezładny sposób, jak dziecko bawiące się w błocie. Jesteś w stanie tak samo po prostu zrobić dodatkowe sumienne regularne tasowanie dla szybkiego restartu.

  Oczyszczająca moc wizualizacji

  Trzymając talię między rękami, zamykasz oczy i wyobrażasz sobie białe światło – lub któryś kolor, który ma dla Ciebie znaczenie oczyszczające. Kolor ten ma otaczać twoją talię i wyciągać z niej starą energię.

  Wykorzystanie dźwięku

  Dźwięk jest kolejnym wspaniałym narzędziem do oczyszczania talii. Na przykład dzwony mają niesamowitą moc oczyszczającą. W równej mierze misy kryształowe, muzyka, a co więcej własny głos jest w stanie w tej sytuacji sporo zdziałać.

  Oczyszczająca moc dymu

  Zwyczajnie trzymaj swoją talię blisko dymu ziołowego kadzidła lub suszonej różdżki, pozwalając mu unosić się nad, dookoła i oczyszczać wszystkie karty. Lawenda będzie stosowna z uwagi na to, że jest ona rządzona przez Merkurego, co czyni ją wyjątkową dla klarowności komunikacji.

  Sposoby na oczyszczenie kart tarota

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Sposoby na oczyszczenie kart tarota horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

  Pan Rafał


  opinie

  “Droga Otylio, dziękuję Tobie za tak szybką odpowiedz, to co napisałaś podniosło mnie na duchu. Mam na dzieję że Twoja wróżba się spełni, Jeszcze raz dziękuję i myślę że w niedługim czasie zwrócę się do Pani po pomoc.”

  Pan Tomasz


  opinie

  “ Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą. ”

  Pani Grażyna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę